התפילין הנם שעשוע בלבד

ast1

New member
התקלת אותי

אני זוכר שראיתי קישור לתוכנה לפני שנה + צריך לחפש...

zazaza

New member
אתה יודע איך קוראים לתוכנה ?

מצטער על ההתקלה...

zazaza

New member
תוכנה בעייתית מאוד,

יש לי איזה שהיא בעיה עם העיברית...

naftalyb2

New member
הדילוגים זאת כל חוכמת היהודים

ובגלל זה הם מתו טפשים בגרמיה

notafish

New member
אם כך מצבינו קשה../images/Emo19.gif

אבל לא בצורה שאתה מתכוון. ולפני שהליצן ההוא ממכון ויצמן פירסם את ספרו על דילוגי התורה, כל היהודים היו טיפשים? הרמב"ם? הרמב"ן? יהודה הנשיא? אינשטיין? אינשטיין במיוחד ודאי היה טיפש גדול, כי הוא כבר בגיל 12 הפסיק להאמין בסיפורי המקרא...

naftalyb2

New member
אם הרמב"ם והרמב"ן היו חיים

גם אותם היו שורפים בשואה היום יש לנו ליצנים יותר גדולים הרב עובדיה למשל

naftalyb2

New member
חבל לכם לחפש ברשת תוכנה. כי אין

אין אפילו תוכנה אחת של דילוגים שהיא ברמה כי היהודים לא מתיחסים לדילוגים בכלל ואפילו מזלזלים אז איך תהיה תוכנה כזאת אבל יש תוכנה באתר צופן תנכי והיא עולה 50 דולר קשה לעבוד איתה

zazaza

New member
אני חוזר בתשובה !!!

סתם.... הנה הוכחה ניצחת שאני צודק ! אני מופיע בתורה !!!!

naftalyb2

New member
תגיד מאיפה התוכנה

תביא קישור לתוכנה או את שם האתר בבקשה דחוף !!!! ועוד הערה לזאזאז שמתי לב שהדילוגים שהבאת הם לא מהתורה עצמה אלה מהנביאים והכתובים בדילוג כזה אין ממש מה לקרוא דילוגים אפשר לעשות אך ורק בתורה עצמה תביא דילוג כזה ואומר לך מי אתה !

zazaza

New member
הקישור שגוססי הביא למעלה

http://www.yeshua.chai.nom.br/arqs/ יש שם כמה דברים, 2 תוכנות דילוג - Torah4U ו- Super Code הראשונה - נוחה יותר לשימוש אבל מאוד קשה לאתר את שם הספר הפרק וכו´ - אבל יש שם את כל התנ"ך לדפדוף (בעברית אנגלית ורוסית). השניה - קשה מאוד לשימוש (Cעיה קשה מאוד עם עברית!) ובאגים נוראיים, בוינדוז אקס פי צריך לסמן לו שידמה 95 ושאר ירקות (אם מישהו יצליח לדרום לזה לעבוד מושלם , אבקש שיודיע איך).

למעלה