התפילה

Emile Zola

New member

אתגר הסברתי דתי לגבי צניעות

כל פעם חבר מוסלמי שלי מהעבודה היה "סובל" מכל מיני נשים שעברו ברחוב, והיה מספר לי שהוא כל הזמן מתגרה מהצורה של הנשים. והוא שוחח איתי על כך.

אמר לי "זאצ ז***", וזאת סתם "כונפה", וכולי וכולי כינויים. ובאמת חשבתי מה אני עונה לו.

יוןם אחד אמרתי לו: "יש לי בשבילך תרגיל. תחשוב איך אתה מסביר את הצניעות בלי המילה "כונפה" ובלי המילה ז***, ובלי המילים מהשורש ז**, וכל מיני מילים. תחשוב מבחינה הסברתית איך מסבירים נושא צניעות בלי להשתמש במילות גנאי.

אמרתי לו שלדעתי אם הוא ישתמש בפחות מילות גנאי יבואו אליו עם שאלות בכפר שלו, ואנ/שים מסביב, כי פשוט הם ידעו, שהוא לעולם לא יקרא להם בשמות.

אני חושב שערבים הם פשוט לא ממהרים

נתקלתי בזה פעם, ונדמה לי שזה די ככה.

אם נושא מסויים לא קשור לעבודה או לימודים שזה משהו רציני, לוקחים את הזמן...

יהודים תמיד והרבה פעמים בלחץ מיותר. תראה איך נראים ארועים משפחתיים, שעולם לוחצים עליך :

תבוא בזמן, תגיע בשעה מסויימת, אחרת ב 5 דקות? הרסת את הארוע! במו ידיך !!!!

Proud Muslim

New member
לא ממש נכון חולה רוח:p

יש יש לחץ לגבי אירועים גם אצל ערבים
לא יודעת איך זה במקומות אחרים אבל אישית יכולה להעיד על עצמי ועל קרובי משפחה
חצי עולם הולך עם X לחפש שמלה, וזו לא חייבת להיות הכלה
השיער חייב להיות מיגדלור עם 101 אלף סיכות ופוזה ואם זה לא כך אז זוהי לא תסרוקת
תשימי את זה לא, לא את זה, לא לא זה יותר יפה....
מישהי מגיעה אחרי Y למספרה "תגיד מה זו עשתה?" לא לא אל תעשה לי כמוהה "איכס נראה אותו דבר במצלמה"....
כל החיים שלי למדתי- הכי פשוט הכי יפה
כל המוסיף גורע...
וזו הסיבה שכבר הזמנתי שמלה קלאסית לחתונתה של אחותי ועד היום לא אמרתי לאף אחד. קנית? הסתכלת? "לא". זהו.
שלא נדבר על הביקורת כלפי זו או אחרת

זה מזכיר לי שבחתונה שלי...

לא רציתי שאשתי הכלה היפה תלך לסלון כלות. אמרתי לה את זה.

לא צריך. גם לקחנו שמלת כלה נורמלית פשוטה שלא נראית כמו כדור מנופח.

אבל בסוף היא הלכה כי ככה זה...ואחותי מסכנה...מתחו לה את השיער כל כך חזק אחורה עד שהיא בכתה.

איזה טמטום.

Proud Muslim

New member
הזכרת לי קטע

עוד לפני שחזרתי בתשובה,
תמיד היה לי שיער ארוך עד המותן ,וגם היום,
הספר אמר לי בזמנו, אעשה לך משהו מיוחד. הראה לי תמונה שנראית ממש יפה...
והוסיף לי איזה מין שרשרת לקישוט מקדימה..יצר לי מראה של הודית. במראה זה ממש יפה אבל!
כל הזמן שעבד והידק לי עם סיכות הסברתי לו שזה מכאיב לי, שהוא מותח לי את השיער יותר מדי
שלא נדבר על הספריי ההוא "וישששששששששששששששששששששששששששששש" .....כבר הרגשתי שהשיער שלי נמתח והריח אמרתי דייייי זה כבר ריח של ריסוס ...איפפפפפ

איך שסיים נשבעת לך עמדתי להסתכל על עצמי,
הרגשתי שהראש שלי סוחב איזה 10 טון של כובד...התחלתי לבכות אמרתי לו אני לא אשרוד את הערב ...תפרק לי את הכל לא יכולה...וכשראה שיש לי את הדמעות בעיניים אמרתי לו מצידי תשאיר לי את הכל פזור לא רוצה יופי לא רוצה WOW רוצה את הנוחיות ואת האני הטבעי שלי. זה לא אני.

מאז למדתי- שונאת מעצבי שיער.
אפשר ללכת לעשות משהו עדין ולא חסר היום דברים כאלה, וגם לחסוך בגזירת קצוות..אתה אומר לו רק 2 ס''מ , אם הוא לא מוריד חצי מטר אז הוא לא ספר

היום אני הולכת לשכנה שלי שיש לה עסק כזה בבית, רק לנשים. ונגמר הסיפור.

real muslim

New member
אני מסתפרת לבד כבר שנים

אני לא מהבחורות שיכולות לקבוע תור למספרה ולחכות כמה ימים. אם בא לי להסתפר בא לי -עכשיו- בזה הרגע.

ואם כבר חתונות, התחתנתי אתמול

משהו הכי פשוט והכי צנוע שיש. לא שמלה לא מוסיקה ולא נעליים. הטקס אצל השיך ושלום על כולנו

הפסקתי להתעסק עם השיער שלי

כשהפכתי לטבעונית (כל חברה של צבעי שיער עושה ניסויים בבע"ח).
עכשיו אני נגמלת מהצבע והולכת פעם בחודש לספר, וכיף לי לתת לו קצת להתפרע חופשי.

תאמרי משהו כשחזרת בתשובה זה היה לך קל ? המשפחה שמחה על זה?.

אני באה ממשפחה חילונית ואמא שלי חזרה בשאלה כשהייתה צעירה, כשהיא ראתה שהתחלתי להתפלל 3 פעמים ביום היא כמעט ישבה עלי שבעה =\

Proud Muslim

New member
רק בשבוע הראשון

בכל מקרה, זהו דף חדש:)
עניין אותי דבר אחד- שאני בטוחה בהחלטה שלי.
לא רציתי להתחרט אחר כמה ימים. אמא שלי עוד לא חזרה בתשובה אני ה 1:p
וכן זה היה זר בשבילה "תחכי" , "אחרי החתונה של אחותך" "נעשה את הצעד ביחד",
אבל תמיד האמנתי,
מי שרוצה שום תירוץ או דחייה לא תשכנע אותו.

Proud Muslim

New member
ואני מבינה את הבכי שלה..

ומה תגיד על כלה שהלכה לסלון כלות ידוע (ג'קלין משהו) והמעצב שקבעה איתו לא בא בגלל מחלה ומי שאמור היה לעשות לה את השיער הוא איזה מחליף שבכלל לא ידע מה לעשות ..בסוף יצר לה מין חירבוש כזה...
אבא שלה שקבע עם אוטובוס שיאסוף את האורחים מירושלים עד לת''א (הכלה מירושלים). לא ענה לטלפון, נעלם, נגוז , התאדה..
ובסוף הערב,
פרצו את הבית להורים גנבו להם את כל מה שאפשר...
כל זה בערב אחד- באסה:S

Emile Zola

New member
אני חושב שזה בגלל שהם לא עושים צבא

אז אין להם מושג בניהול הזמן שלהם.

אני לא חושב שזה קשור

ולגבי הצבא :

1. כל התיאוריות על הצבא הם סתם קנטרניות. אם היית שואל כל אזרח ממוצע - אף אחד לא היה רוצה לעשות מרצונו החופשי.

2. ערבים בתנאים של היום יכולים לעשות שירות לאומי. מבחינתי הם זכו מן ההפקר. הם לא חייבים.

תאר לך שהיית אזרח במדינה ערבית , והיו אומרים לך לשרת בצבא שרוב המלחמה שלו היא נגד היהודים.

איזה הרגשה היתה לך. אי אפשר לעולל לאנשים מה שהיית שונא שעושים לך.

3. גם חרדים יכולים להיות לחוצים.

Emile Zola

New member
אני כן חושב שזה קשור

מי שעשה צבא, יודע לעמוד בזמנים, לתכנן ויש לו מודעות לזמן.

והערבים, שיעשו מה בראש שלהם.
ההפסד/רווח הוא שלהם, לא שלי.

Proud Muslim

New member
במדינות איסלאמיות

נוצרים ויהודים מוחים על כך שהלא-מוסלמים צריכים לשלם ג'יזייה שזה יוצא כמה גרושים בשנה, בכדי ליהנות מהביטחון של הצבא המוסלמי בעת מלחמה (שהלא מוסלמים לא ישתתפו בא)
בארץ,
לא שאתה צריך לשלם מיסים ודופקים אותך לפעמים לפי המוצא שלך, אתה גם לא בסדר, מן הראוי שתעשה צבא תוך כדי ידיעות שרצות פה ושם, על כל המקרים הנחמדים של צה''ל כלפי ערבים ופלסטינים, ואם לא, אז אתה לא בסדר שאתה לא עושה גם שירות לאומי.

נקודה למחשבה.

Proud Muslim

New member
עכשיו אני מחכה לתגובות הדומות ל:

"עוד שקר"
"אי אפשר להשוות בין שני המקרים"
תודה.

Emile Zola

New member
במדינות מוסלמיות יש את היחס הכי טוב

ליהודים ולנוצרים.
זה הרי ידוע.