התפטרות

מצב
הנושא נעול.
התפטרות

התפטרות
ילדתי ב27/1/2005. אני כנראה עוזבת את העבודה, וכרגע אין לי עבודה אחרת. האם אני יכולה להתפטר, עד מתי ומה מגיעה לי? תוכלי להסביר לי בבקשה בדיוק מה שצריך לדעת בענין זה תודה רבה

דנידין9

New member
נצל''ש

התפטרות
ילדתי ב27/1/2005. אני כנראה עוזבת את העבודה, וכרגע אין לי עבודה אחרת. האם אני יכולה להתפטר, עד מתי ומה מגיעה לי? תוכלי להסביר לי בבקשה בדיוק מה שצריך לדעת בענין זה תודה רבה
נצל''ש
הגשתי מכתב התפטרות אחרי 4 חודשי עבודה ונאמר לי שבגלל שאני עובד במלונאות אחרי שלושה חודשיים אני צריך לתת התראה של שבועיים מראש, האם יש אמת בדבר?

שיר ורד

New member
לדעתי לא

נצל''ש
הגשתי מכתב התפטרות אחרי 4 חודשי עבודה ונאמר לי שבגלל שאני עובד במלונאות אחרי שלושה חודשיים אני צריך לתת התראה של שבועיים מראש, האם יש אמת בדבר?
לדעתי לא
אתה צריך לתת הודעה מראש של 4 ימים בהתאם לחוק. בפסיקה נקבע כי הסכם עבודה הקובע תקופת הודעה מראש הגדולה מאשר נקבעה בחוק, איננה מחיבת את העובד. אין עדיין פסיקה כזו לגבי תקופת הודעה הכתובה בהסכם קיבוצי הגדולה מזו שהוגדרה בחוק, אך נראה שדינה צריך להיות זהה לזה של תקופה שנקבעה בהסכם אישי. הנזק שיכול להגרם לך, הוא שווי השכר שהיית מקבל בתקופת ההודעה מראש שהיית צריך לתת.

שיר ורד

New member
תתפטרי דחוף!!!!!

התפטרות
תתפטרי דחוף!!!!!
את יכולה להתפטר לצורך טיפול בתינוק עד 9 חודשים מיום הלידה. לא ציינת כמה זמן את עובדת ואיך משולם השכר, אך בהנחה שאת צריכה לתת הודעה מראש של 30 יום, אני מציע לך לתת הודעה מראש לסיום יחסי עובד מעביד ב 26/10/2005, יתכן שהמעביד יקנוס אותך בשכר של מספר ימים, בגלל הודעה מראש קצרה מאשר על פי חוק, אך זה עדיף מאשר ללכת למשפטים כאשר המעסיק יטען שמועד סיום יחסי עובד מעביד היה לאחר יותר מ 9 חודשים מהלידה ולכן לא מגיעים לך פצויים.

מצב
הנושא נעול.
למעלה