התעריפים החדשים

בטח שמענו !!!!

ואם מישהו חושב שאשלם 1000 ומשהו שקל לחידוש מסריח חצי שנתי של מכשירים, הוא יכול לחלום על זה.

כל מילה פנינה-מילון אבן שושנה.

ואני מצטט "אם מישהו חושב שאשלם 1000 ומשהו שקל לחידוש מסריח חצי שנתי של מכשירים, הוא יכול לחלום על זה" "אבל אזרח מהשורה לא רוצה להרגיש בסכנה כדי שלאיזה חניך/כה תהיה אורגזמה תעופתית." "אני מכירה מדריכים חרא, שלא יודעים להעביר חומר" "כן הבנתי.. לוקח לי זמן אני אהבלה" "ממש בעסה, מיילא שיקרה לחברה שאני לא סובלת, אבל אלה אנשים טובים... ממש דיכי" תודה לך יעל. פקחת את עיני

RozenekZ

New member
הסגנון של יעל

לא היה מפריע לאף אחד אילו היה נכתב ע"י גס רוח כמוני, אבל מבחורה מצפים כנראה לסגנון יותר מעודן. זה מה שנקרא מוסר כפול. זאב

אחרי שקראת לי ביאליק אני כבר לא

לא יודע מה לצפות ממך. החיים רצופי הפתעות...

RozenekZ

New member
ליזהר נחמן ביאליק

לאמיתו של דבר הסגנון שלך מזכיר יותר את שלונסקי, אבל בחרתי בשם ביאליק כי לעניות דעתי מחצית מקוראי הפורום לא כל כך מכירים את שלונסקי, וחוץ מזה ספר שירי ביאליק מונח על המדף מעל לשולחן הכתיבה שלי (יחד עם עוד כמה כתבי קודש), והשם קפץ לי לעיניים. וחוץ מזה, כבר אמרתי לך פעם , אל תקח את דברי ברצינות יתר. אני בחור שאין בו קורטוב של תרבות, מאחר ואת רוב השכלתי רכשתי בסוכת המצילים בחוף ימה של הרצליה. חתירה בחסקה: טוב-מאוד. שריקה במשרוקית: כמעט-טוב-מאוד. שחיה נגד גלים: טוב. שירה בציבור של שירים מזרחיים: כמעט-טוב, וכו'. שנזכה לעוד אלפיים וארבעה ספורים מרתקים ממך. זאב

זה עוד כלום, יעל

חידוש מכשירים מסריח ב 1100 שקל נראה לך יקר? זה עוד במבצע. חכי לבחינות המעשיות למדר"ט. כל אחת מהן (התחלה, אמצע וסוף) - 2700 שקלים מזויינים. ועבור פנסיונר עם שפם שיבוא עם פרצוף חשוב ויבחן אותך ל ALTP, אם תזכי ותרצי, תשלמי 2730 שקלים מחורבנים. וכדי לבחון איזה מישהו לפרטי זה חצי מחיר, רק 1300. אז מה אם המחירים עלו פי ארבע? זה בגלל שהשירות שם ירד ברמה פי שמונה. ומישהו שם יושב וחוכך ידיו בהנאה, איזה יופי, איך סידרתי לנו את התקציב עלק. משונה מאד. יש שם כמה אנשים טובים. אבל איזה חרא של גוף.

בחייך, מה אתה עושה מזה עניין?

קטן עלינו העיניין. הרי אנחנו שייכים לאלפיון העליון! דוד

חייבים לדבר עם מוטי על זה !!!

זה לא יתכן שיאלצו אותי לחדש חידושים חצי שנתיים במחיר כזה.

מאיפה המידע הזה

בדקתי שוב כמו אתמול באתר המינהל ואין שם זכר לשינויים בתעריפים הרישמיים. שינוי כזה דורש שינוי בתקנות הטיס. "תעריפי אגרות מינהל התעופה נקבעים בתקנות הטייס (אגרות רישום רישוי ותיעוד), התשמ"ט- 1988 ומתעדכנים פעמיים בשנה בהתאם לעליית מדד המחירים לצרכן (אגרות רדיו לכלי טייס, נגבות ע"י מינהל התעופה בהתאם .(לתקנות משרד התקשורת )"

היום באויה חשכו עיני וזה לא מטאפורה

מיילא מבחן ראשוני, אבל החידושים ??? מה זה ????????????
אם יגידו לי לשלם חד פעמי בשביל רשיון... יאללה פסיידר. אבל כל חצי שנה ???????

מבחן במכון הדסה יותר זול ../images/Emo88.gif

זה מרתיח !!!! אני הולכת לפעול בעניין הזה, וזה לא סוף פסוק.

זו אחת הסיבות שאני לא עשיתי מסחרי

כי טייסים פרטיים הם יותר רציניים, צריכים חידוש רק פעם בשנה.

למעלה