התעזרו לי לעשות מילוןמונחים לפורום?

ALiCiA SpInNeT

New member
Brezhnev

הכינוי לו זכה נואל בילדותו, בגלל המשותף לו ולברזנהב(נשיא רוסי לשעבר) - הגבות!

ALiCiA SpInNeT

New member
Britpop

סוג של רוק אלטרנטיבי אליו משתייכים אואזיס. מתאפיין בלהקות משנות ה-90 שהושפעו מלהקות בשנות ה-60-70.

oasisssss

New member
ביהיינד ד'ה מיוזיק

MTV נהגו לעשות לחלק מהאומנים סקירה של "מאחורי המוזיקה". אואזיס הם בין הואמנים האלו, זה מעניין מאוד, ובאמת שווה צפייה. מסכם בערך מממש התחלה של אואזיס ועד SOTSOG. הסירטון רץ באינטרנט מחולק ל-4 חלקים בדרך כלל, שכל אחד מהם הוא בין 8-16 דקות משהו כזה.

O L i T

New member
Champagne Supernova

אחד מלהיטיה הבלתי מעורערים של אואזיס!! סתם צוחקת, אני לא טובה בהגדרות, סתם נתתי רעיון..

ALiCiA SpInNeT

New member
Definitely Maybe

אלבומה הראשון של הלהקה. ראה אור באנגלייה ב-30.8.1994. ידע תארים מרשימים כמו האלבום מספר 1 בממלכה המאוחדת, ועוד כמה זכיות במצעד הבילבורד האמריקקי. בנוי על להיטים דוגמת Cigarettes & Alcohol ו-Live Forever.

פולי3

New member
Don't Look Back In Anger

אחד מה-להיטים של אואזיס, מ(וואטס דה סטורי) מורנינג גלורי ? אפשר להתחיל לפתח דיון על אם מגיע לשיר מעמד כזה מרוב טחינותו (הוא נטחן כל הזמןX: אואזיס= דונטלוקבאקאיןאנגר), אבל הוא בהחלט שיר מוצלח מאוד^_~ (איך הייתי רוצה להיות הסאלי הזאת !!11)

פולי3

New member
Don't Believe The Truth

האלבום האחרון שלהם עד כה; בעיניי, הכי פחות מוצלח (אבל זוכה לעיטור כבוד כי הוא ניתן לי מתנה ע"י חברה שקנתה אותו בשוויץ), אבל כל אחד וטעמו^_~ השיר הכי מוכר (שעמד בראש טבלה כלשהיא) Lyla (לא מתה עליוP:). (נ.ב. יש להם משהו עם דונט !!)

oasisssss

New member
Drugs

סמים. במיוחד קוקאין, גם הרואי וואליום. אבל במיוחד קוקאין.

oasisssss

New member
דפ' מאייבי DVD

DVD שהוא כולו תענוג למעריצים. יצא לאור חגיגות העשות לאלבום הכי טוב של אואזיס - דפ' מאייבי. האלבום הראשון של אואזיס. DVD של למעלה משלוש שעות, עם 11 השירים שבדיסק המקורי + SAD SONG. לDVD יצאו 2 מהדורות, מוגבלות ורגילה, במוגבלת היה דיסק נוסף. הDVD כולל הופעות שונות של כל השירים, ראיון על העשיתה של האלבום ומאחרוי המילים, קליפים, ואפשרות לשמוע את השירים כשתמונות נדירות רצות ברקע המסך ובחלק אף יש היידין טראקס לקטעים מבדרים נוספים. תענוג שכולו למעריצים.

פולי3

New member
England

הארץ המגניבה שיש לה שושלת ממש ממש ארוכה שממנה יצאו (גם) אואזיס^_~

פולי3

New member
England

הארץ המגניבה שיש לה שושלת ממש ממש ארוכה שממנה יצאו (גם) אואזיס^_~

למעלה