התנינים ו"לה קוסט"...

התנינים ו"לה קוסט"...

האם אכן קיים הסכם בין ענק האופנה ,לה קוסט" לבין "חמת גדר"? ((בענין תנינים...))

moranka

New member
איזה הסכם כבר יכול להיות?

הרי שתנינים הם לא המצאה של חמת דר- אלא של הטבע? ואם כך, אולי ישנו קשר ישיר למפעל טבעול?

GMN

New member
../images/Emo6.gif

אין ספק שזה אחד הטובים:) לא צחקתי ככה מאז הסיפור על זה שהמשפחה של היטלר גרה בקיבוץ בצפון.

"דמעות התנינים"....

תראה - שתנינים "בוכים" דוקא ליד "כפר נחום" זה נשמע קצת כמו מזימה לבלבל את אלוהים...

אביו של נתניהו ו"הבונים החופשיים"....

יש לי עדות על הוריו של בנימין נתניהו לגבי הקשר שלהם - המאוד מאוד הדוק - עם "חבר" וותיק בבונים החופשיים ((אביו של עו"ד של לוצאטו-לוצאטו)). פרשת רצח-השופט עדי אזר "לא נחקרה" בהיבט הזה של "העברת התיק" לבורר..... בסכסוך בין "הדור הצעיר" ((הגב בניון מ"עומר")) ל"דור המבוגר" ב"לוצאטו". אני בטוחה שההיבט הזה לא נבדק .... אם אכן נתניהו ((או אביו)) קשורים לפרשת הרצח של "עדי אזר" ((והמשטרה יודעת על זה...)) - לגבי רעייתו הנוכחית יש את "התיק החסוי שקשור לקיבוץ געש-תאורה...ורק אתמול הצלחתי לקשר את זה עם הרב מ"שובו בנים" שרעייתו "תהילה" ממשפחת ח"כ שאקי ((המכון לחקר המשפחה.... - בג"ץ 6698=08 - אתמול השופט דנציגר דן בזה... . נראהנ לי על פניו שיש קשר בין "הקדוש משובו בנים" ל"געש תאורה - לפרט יותר?

האם ביבי ב"פוסט טראומה" ((הלם קרב)...

אנחנו יודעים שביבי נתניהו הוא "אח שכול" = ((שכל את אחיו הבכור)). למישהו יש אבחון פסיכולוגי שלו - מטעם "משרד הבטחון" בענין הזה? ולמישהו יש "תיק רפואי" שלו מן הילדות ((ביבי הוא "שמאלי מוחלף" או "שמאלי טיבעי"? האם עבר ניתוח פוליפים או שקדים? האם יתכן שנפגע בלידה? - היכן כל התיק?

פגיעה מוחית לביבי - היכן הרופאים???

מדוע אף נוירולוג לא מתראיין בענין "השמאליות של ביבי" ?

למעלה