התמונות הכי טובות

Tali1912

New member
התמונות הכי טובות

כבר מכירים את הריבוע בצד ההיט שמכיל את התמונות שאתם המלצתם, נכון? O.K הייתי רוצה להעלות לאלבום פורום היט תמונות של היצירה שלכם,לכל תמונה בגלרית היט יש כפתור !hit it שגולשים יוכלו להמליץ. מלבד ההמלצה על רשומת הבלוג שבחרו המדרגים בהיט. צלמים,אופים,מבשלים,מאיירים שיש להם אמירה וירצו שאבקר בבלוג הצילום שלהם ומשם אבחר תמונות מהרשומות אהלן וסהלן. תמונות שיעלו לאלבומי ההיט חייבות להכיל את שם הצלם או השם משתמש שלו על גבי התמונה, מידע (exif)יוכל מאוד לעזור לי. באלבומי היט תופיע כותרת ובתיאור מאיזה בלוג צילום נלקחה. במידה וצלמי הבלוגים יש גלריה אישית שיש בה מאוסף הצילומים שלהם ויאשרו שהתמונות תופענה כהמלצה לתמונה נבחרת יחתמו על גביה גם את חתימת שמם. דוגמה לצילום עם חתימה ומידע המצלמה: http://www.tapuz.co.il/Hit/Item.aspx?i=2604 אני אשמח לקרוא את דעתכם. * היום ומחר יועלו תמונות נבחרות מפורום תרבות מרוקו שקיבלתי אישור משרונה המנהלת להעלות את תמונות חגיגות המימונה לאלבומים. בלוגי אוכל וצילום אתם מוזמנים גם לחגיגת המימונה עם הצילומים שלכם.

siv30

New member
לא תמיד אפשרי לתת

רמת פירוט כזו, אבל בהחלט תמונה מלבבת העלית כאן

Tali1912

New member
אמממ..

לא תמיד אפשרי אבל ניתן, לפחות להעלות חתימה על התמונה. אני מאמינה שאני אוכל לקרוא כבר את פרטי המידע הנוסף (exif). לגבי התמונה שהעלתי לכאן, היא מאוד מעניינת :)

למעלה