התמונה של אדם מpeople most beautiful

nini18

New member
:-O שאדם לא ישמע חחחח 20-30 קילו הבדל זה המון

חחחחחחחח אדם גם רזה זה יותר בסביבות 10-15 קילו . בתמונה השניה ששמת הם ממש נראים אותו הדבר . אוי אני מתה לראות אותם ביחד זה יהיה כל כך גדוללללל

nini18

New member
חחחחח זה בטח יהיה הצד האהוב על אדם למרות

שהוא די שטוח חחחחח

באמת עדיף לאדם להיות עם בנות מאשר איתו../images/Emo4.gif

זה לא נראה ממש "מבטיח" מה שקורה שם..
...בעעעע נראה כמו ילדה בת 14..

איה1974

New member
אדם רשם טוויט על ביל לפני איזו רבע שעה ../images/Emo6.gif

מסתבר שהבחור משעשע:)

../images/Emo46.gifמה נסגר איתו??ובטח ביל הדביל לא שם עליו

וזה הכי מרגיז...חסר בחורים שווים אחרים שהיו נופלים לרגליו??בעעעעעעעעעעעעעעע...אני לא אוהבת אותו ואחרי מבט נוסף בתמונות הוא דיי מכוער לדעתי...נראה כמו בובת שעווה

איה1974

New member
../images/Emo99.gifהוא באמת יפייפה כמו בובה. עניין של טעם

ביל והלהקה נמצאים בכלל כרגע באסיה: סינגפור, מלזיה, וטוויאן. עוד לא שאלו את ביל בראיון מה הוא חושב על אדם, מעריצים ניסו לשאול בראיונות שבהם יש להם אפשרות לשלוח שאלות, ובנתיים זה לא עובד. נדע בקרוב מה הוא חושב. לא נראה לי שהוא לא שם על אדם כמו שאת חושבת

ר ו ח ל י

New member
THAT BILL IS LUCKY

חחחח איזה חמוד אדם שהוא מחפש אותו ככה
רק שהוא לא יהיה אובססיבי אליו

איה1974

New member
הוא אובססיבי אליו כבר שנה נראה לי ../images/Emo13.gif

מזכיר אותו בכל ראיון שני.. בטח גולש באתרי מעריצים של טוקיו הוטל ומציץ מידי פעם בתמונות:).. אבל זה לא מזיק לשני הצדדים, לאדם ולטוקיו הוטל החשיפה הזו בתקשורת. בכל מקרה, ביל אמר שהוא סטרייט וגם אם הוא בארון, לא נראה לי שהוא עומד להכריז משהו בקרוב, כי הוא רק בן 20 ויש עוד המון לפניו. יש המוני מעריצות שמאוהבות בו, והכרזה שכזו תחריב לו את הקריירה נראה לי. הנה תראי את ריקי מרטין שיצא רק בגיל 40. חוץ מזה, יכול להיות שאדם צוחק והוא לא כזה אובססיבי אלא רואה שיש עניין בתקשורת, ועם המעריצים של שני הצדדים, אז הוא ממשיך עם הבדיחה. בכל מקרה, לדעתי ביל ואדם היו יכולים להיות חברים נחמדים לשופינג כי יש להם טעם דומה:)

nini18

New member
לא יודעת אם אובססיבי אבל הוא ממש דלוק עליו חח

מקווה שכשהם יפגשו זה יהיה כמו שאדם ציפה חחח שלא יתאכזב. ויאללה כבר נו תגידו לביל שאדם מחפש אותו. אין זה יהיה גדול לראות אותם ביחד .

ר ו ח ל י

New member
^ באמת נראה ככה ../images/Emo9.gif

אבל אני לא מתלהבת מהחיבור הזה. הוא מאוד חמוד אבל קצת ילדון בשבילו, לא? רגעעע וביל אף פעם לא דיבר על אדם איפשהו? הוא לא התייחס "לחיזורים" שלו באיזה ראיון ? לפחות שיצייץ לו חזרה שיהיה מבסוט!

nini18

New member
הוא צייץ לו פעם ומה יתלהב מסכן

הוא אומר שהוא סטרייט והוא בסה"כ בין 20 הוא כרגע בטח מפחד להראות ענין בפומבי חחחח ובקשר לחיבור לא נראה לי תהייה חתונה אבל אדם מאוד רוצה לפגוש אותו ולהכיר אותו אז יאללה כבר ואח"כ נראה כבר מה יהיה. אדם מעולם לא התלהב ממשהו כמושהוא מתלהב ממנו חחחחחחחחח חמודי שלי

hadasltom

New member
בדיוק!

אדם גדול מביל בכמה?איזה 7 שנים? זה יהיה קצת מוזר אם יתחיל הענייין הזה להדיע לביל. הוא כעיקרון לד.סטרייט בן 20..חח אני חושבת שצריך להפגיש בניהם יכולה לצאת מזה חברות מופלאאה

איה1974

New member
את ביל אף פעם לא שאלו על אדם מלבד ראיון אחד

בו שאלו את ביל על הסטייל הדומה של הלבוש שלהם, לא על הקראש שיש לאדם עליו. הראיון היה בסביבות תחילת נובמבר 2009. שאלו את ביל, "האם אתה מכיר את אדם למברט והאם אתה חושב שהוא מעתיק את הסטייל שלך?" אז ביל ענה שהוא מכיר את אדם מפני שמשדרים אצלם בגרמניה את אמריקן איידול, ולגבי העתקת הסטייל ביל אמר שהוא לא הכיר את אדם לפני תקופת איידול, ואולי אדם תמיד התאפר בצורה כזו. לביל אין טוויטר, או לפחות אין משהו רשמי שהוא דיבר עליו. אני אישית ניסיתי לשלוח שאלה לאיזה ראיון באיטליה שבו ביקשו מאנשים לשלוח שאלות, אבל השאלה שלי לא נבחרה. כל מדינה מעדיפה להתעסק בלהקה עצמה ושאלה כזו נחשבת למעין רכילות בשבילם. מי שהכי מעניינת אותו השאלה הזו, זו התקשורת בגרמניה. וכרגע הלהקה בכלל לא בגרמניה ולא עושה יחסי ציבור שם אלא ברחבי אירופה בסיבוב ההופעות ועכשיו היא בכלל באסיה במיני סיבוב + קידום מכירות. נקווה שמישהו מאסיה כן ישאל אותו, או בגרמניה באחת התוכניות.

למעלה