התמונה של אדם מpeople most beautiful

הורס מהמם..אוי התוכים איזה חמודים קיבלו שיתוק

מהיופי שלו.
אפילו הם היו מהופנטים ...איזה פוטוגני...למותתתתתתתתתתתתתתתתתתתתת

mokasosex

New member
הוא פשוט הדבר הכי יפהההה ביקוםםםםםםם

אין כשראיתי את הסרטון בפעם הראשון נעתקה נישמתי, בחיים לא הבנתי את המושג הזה עד שראיתי אותו. הוא כלכךךךךך מהמם שאין מילים לתאר אתזההההההה !

nini18

New member
חחח איזה חמוד הוא כשהתוכי מטפס עליו חחח../images/Emo23.gif

mokasosex

New member
אין פנים יפות מאללה ../images/Emo99.gif

חחחח חקר אתזה הרבה מאז

nini18

New member
איפה הוא הסביר את זה?? ../images/Emo122.gif אני שמעתי

שהוא התנסה הרבה בסקס חחח אבל לא שזה עבר לו חחחח

mokasosex

New member
לא הפסדת כלום ../images/Emo122.gif כל הזמן דיבבו אותו וזה

ממממש מטריד!

nini18

New member
חחחחח ושוב הוא מדבר על ביל ../images/Emo6.gif אוי האדם הזה

לאכול אותוווווווו חח אני מתההההההההההההההההההההה עליוווווווו

mayarel

New member
נו איך הם לא נפגשים כבר חחחחחחחחחחחחח

מעניין אם בי יודע מהאובססיה הזו חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

nini18

New member
אוי זה יהיה גדול לראות את שניהם ביחד חחחחחחחח

וכן שיפגשו כברררררררררררררררר ואני מקווה שביל יודע (מאמינה שכן כיהמעריצות שלו אוהבות את אדם אז הן מדווחות לו חחחח )ושולח לו תמונות עירום שלו בפרטי חחחחחחחחח

איה1974

New member
עדכון אדם ביל מויוה + תרגום שלי לעברית

הסרטון: http://youtube.com/watch?v=s9yQlDph-vA Girl reading e-mail: Adam tweeted that he would like to go shopping with Bill, why? Adam: Everytime I see a picture of Bill I think we could go shopping together because we have similar style an aesthetic...and we could share eyeliner! Host: We ask ourselves if Bill might be gay, what do you think? Adam: You never know...but who are we to judge, it's up to the person. Host: It doesn't matter but you want to know nontheless, a little bit of gossip... Adam: Well he is really cute... Host: Ja? Adam: Ja... Host: Okay, well dear Bill maybe you're... Adam: Don't you think so? Host: I think he' absolutely cute! What do you guys think (audience)? (cheering and booing) Host: What do you think about the brother, he's also cute, Tom? Adam: He's cute too, they twins the look alike...and you look cute too... credit: jazzyizzy - http://www.tokiohotel.com/us/forum/showthread.php?t=5491&page=56 תרגום: בחורה מהתוכנית קוראת אי מייל: אדם רשם טוויט שהוא היה רוצה לצאת לשופינג עם ביל, למה? (מתכוונים כנראה לטוויט שאדם שלח היום בסביבות 11:30 בבוקר) אדם: בכל פעם שאני רואה תמונה של ביל, אני חושב שהיינו יכולים לעשות שופינג ביחד בגלל שיש לנו סטייל ואסתטיקה דומים.. והיינו יכולים לחלוק אייליינר! מראיינת: אנחנו שואלים את עצמו האם יכול להיות שביל הומו, מה אתה חושב? אדם: אף פעם אי אפשר לדעת.. אבל מי אנחנו שנשפוט, זה תלוי באדם. מראיינת: זה לא משנה, אבל אתה רוצה לדעת את זה בכל מקרה, קצת רכילות... אדם: ובכן הוא (ביל) באמת חמוד... מראיינת: כן? אדם: כן.. מראיינת: אוקיי, ובכן יקירי ביל אולי שלך.. (היא התכוונה כנראה הטעם שלך) אדם: את לא חושבת ככה? (שביל חמוד) מראיינת: אני חושבת שהוא לגמריי חמוד! (המראיינת פונה לקהל) מה אתם חושבים? (הקהל מריע וגם חלק עושה בוז) מראיינת: מה אתה חושב על האח (של ביל), הוא גם חמוד, טום? אדם: הוא גם חמוד, התאומים נראים זהים.. ואת (פונה למנחה) גם חמודה...

למעלה