התמונה השבועית (#2)

beivushtang

New member
התמונה השבועית (#2)

היתה לי הרבה התלבטות איזו תמונה לבחור לשבוע הזה אבל בסוף מצאתי משהו שנראה לי מתאים...

shklar1

New member
טוקיו../images/Emo35.gif שנגחאי../images/Emo35.gif

תמונה יפה

kyle

New member
גם לדעתי זה איפשהו במזרח הרחוק.../images/Emo13.gif

תמונה מיוחדת.

beivushtang

New member
בושה וחרפה, לא מזהים את שינג'וקו...

ועוד קוראים לעצמכם "פורום גורדי שחקים" ... והנה תמונה ממש מצויינת של מגדלי שינג'וקו

Secular

New member
אני דוקא זהיתי שמדובר בטוקיו,

הרי מופיע בבירור כיתוב סיני-יפני על אחד השלטים, מזה ניתן להבין שמדובר בעיר במזרח הרחוק. כאשר שמים לב שסגנון המגדלים הוא אינטרנשיונל, מה שמזכיר מגדלים בארה"ב, ניתן להבין שמדובר במדינה שהתפתחה לפני זמן רב עוד כהסגנון הזה היה אופנה בעולם, ולא במגדלים פוסטמודרניים רבי צורות כמו ביתר עיר אסיה החדשה. לכולם ברור שיפן היתה מדינה פרו-מערבית מפותחת עוד מלפני 30-35 שנה, ובשאר המדינות אפילו לא גורד שחקים אחד, מכאן עולה בבירור שמדובר בעיר גדולה ביפן, ועם כבר גדולה, אז נלך על הגדולה מכולם- טוקיו!

ferry

New member
זה רק אני?

או שטוקיו עצמה בלי הגורדי שחקים נראת כמו איזה כפר ערבי?

Sephiroth

Member
מתי ראית כפר ערבי בגודל של

חמישית מדינת ישראל ? העיר הזאת ע-נ-ק-י-ת

beivushtang

New member
האמתי

יש בזה קצת משהו, הבנייה הצפופה-גבוהה בסגנון היפני קצת מזכירה את הצפיפות של כפר ערבים בארצנו, אבל אם תסתכל מקרוב (כמו בתמונה) תראה שזה ממש לא דומה, הבנייה היפנית מאד "גמורה" יחסית לבנייה בכפרים ערביים וגם הרבה יותר מודרנית או אפילו קצת עתידנית...

beivushtang

New member
וחוץ מזה

טוקיו היא השלישית בעולם במספר גורדי השחקים, אם תשימו לב בתמונות, יש שם ריכוזים בלתי יאמנים של בניינים על בניינים שכולם 7 קומות ומעלה בשטחים אדירים... גורדי השחקים שלה מפוזרים בכמה "מוקדים" עיקריים, שינג'וקו, שינגאווה, רופונג'י, מסביב לארמון, ועוד רבים... אם כל גורדי השחקים של טוקיו היו מרוכזים בשיטה האמריקאית במרכז, אז.. הוא היה,, אממ... די גדול... מאד.. אפשר לחשב כמה בדיוק...

גראנד

New member
חופשי הייתי מצפה מהיפנים לקצת יותר

סדר זה ניראה מבולגן ובטח שלא אסתתי

asaf2000

New member
כבר שכחנו איך טוקיו נראית מלמעלה...

את התמונה המצורפת העלה פה מישהו לפני כמה חודשים מצטער ששכחתי כבר מי זה...

tapuzo

New member
טוב מה אתם רוצים, גדולה מכל ישראל..

טוקיו על כל פרבריה גדולה מכל שטח ישראל.. ואם אוכלוסיה פי 5 יותר. אם נמשיך למסור שטחים תמורת שלום דמיוני גם אנחנו נראה ככה בקצב הריבוי הנוכחי של כל מיני אוכלוסיות פה, מאילת עד דן.

tapuzo

New member
ועוד נתון מדהים על טוקיו

נתון מדהים שרעידת אדמה של דקה בעוצמה 7 בעיר עלולה לגרום למעל מליון הרוגים.. עקב שריפות! בגלל העדר ריאות ירוקות וצפיפות אדירה לא יהיה לאן לפנות אנשים, ושריפה פשוטה עלולה לגבות מאות אלפי חיים עד שיצליחו להמלט. זה מחקר של הרשות המוניציפלית של טוקיו. ================================================= סליחה, עם אוכלוסיה ולא אם אוכלוסיה בתגובה הקודמת.

למעלה