התלבטות

infatuation

New member
היי בחזרה...

לא התכוונתי שהפיעה בבטחון העצמי תבוא מזה שזה לא ילך.. אלא מהבחור עצמו, כאילו זה מה שהיה בפעם הקודמת. אבל אולי את צודקת ואני באמת במקום שונה עכשיו ואולי גם הוא. אני יחשוב על זה..
 

qt1

New member
infatuation ../images/Emo66.gif

נשמה אני לא זוכרת מה היה עם הבחור ההוא מהאינטרנט, תוכלי לספר בקצרה? זה יעזור לעזור לך להחליט... שבוע טוב
 

infatuation

New member
התלבטות

קודם כל בוקר טוב, אני אתחיל בזה שלפני יומיים נפרדתי מהחבר שלי, פשוט הרגשתי שזה כבר לא זה.. וזה נגמר יפה ואנחנו עדיין בקשר. עכשיו, נראה לי שסיפרתי על זה בהתחלה כשהתחלתי לכתוב כאן, שהיה בחור שיצאתי איתו כמה זמן, אבל לא ממש יצא מזה משהו.. אז קיצור נשארנו בקשר אינטרנטי עד היום, אבל אתמול אחרי שהוא שמע שנפרדתי מהחבר שלי הוא התחיל כאילו... להתנהג כאילו הוא רוצה לנסות שוב. אפילו עברנו משיחה באינטרנט לשיחה בטלפון, שזה כבר חצי שנה שלא דיברנו. עכשיו אני לא בטוחה בקשר לכוונות שלו (מבחינת מין), אני גם לא בטוחה שכדאי לי לחזור ולנסות איתו שוב, כי אני זוכרת שיצאתי מכל העסק הזה עם ביטחון עצמי מאוד פגוע., אבל בכל זאת תמיד הייתנ לי משיכה וסקרנות לגבי הקשר הזה, אבל אני גם לא רוצה להרוס לעצמי את הביטחון העצמי שהיה לי מאוד קשה לעבוד עליו. למרות שהוא נשמע מאוד מעוניין, אפילו הרעיף כמה מחמאות. ברור שאם אני יחליט לעשות עם זה משהו אז זה לא יהיה עכשיו, כי רק עכשיו יצאתי מהקשר עם החבר שלי וזה עוד קצת קשה לי עם הנושא. אבל האם בכלל להראות לא שאני מעוניינת? או להגיד לו שכבר ניסינו וזה לא היה טוב ואין סיבה שדברים יהיו עכשיו אחרת (רק בגלל שאני כבר לא בתולה)?
 

infatuation

New member
איך זה שאני תמיד מצליחה לפספס אותך?

אז, לפני קצת יותר מחצי שנה נפגשתי איתו, הכרנו דרך האינטרנט. he was my first kiss חחח.. סתם זה פשוט משפט כ"כ מצחיק. טוב עכשיו ברצינות, אז נפגשנו כמה פעמים, אצלי ואצלו. אנחנו גרים די רחוק אחד מהשני, לא שזה חשוב. בכל אופן.. אז הוא היה בן 21 ואני עוד הייתי בת 17, עכשיו שנינו גדלנו בשנה.
האמת אין לי יותר מדי מה לספר, הרבה פעמים אחרי שהינו מדברים הייתי מרגישה ממש רע עם עצמי כאילו.. לא מספיק טובה בשבילו, ובכל זאת מאוד נסחפתי אחרי הרעיון של להיות איתו. עד שבסוף, אפשר להגיד שדי בגלל שלא היתי מוכנה עדין לכל מני התחרמנויות וכאלה, אז פשוט אמרתי די ולא נפגשנו מאז או דיברנו חוץ מבאינטרנט. אז... זהו.
 

qt1

New member
נזכרתי...../images/Emo122.gif

נו, בגילי...את יודעת
ועכשיו את יכולה להיות ידידה שלו בתור התחלה , לא חייבת ישר להתחרמן ,אפשר ללכת לסרט , לדבר... לא הכל התחרמנויות אה? או שתקחי לך פסק זמן מהחבר שעזבת כדי להחליט עם עצמך איזה קשר- אם בכלל את רוצה שיהיה לך להבא ,ומה לדעתך לא היה בקשר הזה שאת כן רוצה שיהיה לך בקשר הבא. קחי את הזמן שלך לחשוב אבל באמת שאני לא רואה סיבה לכך שתהיי לבד ,אם בא לך לבלות עם הידיד הזה שגר רחוק (שישקיע מה יש?) אז תבלי. it's up 2 u
. שיהיה שבוע טוב.
 

infatuation

New member
תודה...

האמת שבכל מקרה אמרתי לו שאין סיכוי לכלום עד שאני מסיימת עם הבגרות שלי בספרות שהיא שבוע הבא. למרות שאני לא יודעת אם שבוע זה זמן מספיק בשביל לחשוב, אולם (מתרגלת ניסוח תשובה) אני גם לא רואה סיבה לא לנסות.. גם אם לא יצא מזה כלום זה יכול להיות נחמד, כלומר, רק בשביל ההרגשה הטובה. לא?
 

qt1

New member
את צודקת ../images/Emo45.gif

בבגרות בספרות. חיבוק
 

infatuation

New member
החלטתי..

החלטתי שאני כרגע לא רוצה כלום עם אף אחד, במיוחד לא אם יש לי התלבטות כבר לפני שהתחלנו משהו.. אני לא במקום שאני יכולה להרשות לעצמי עוד בלגן ובלבול. אז.. זהו
 
למעלה