התלבטות

ג ו ל נ י

New member
התלבטות

אוקיי, אז ככה, אני בן 24. יש לי בעיה. מעבר למשיכה לבנות, קיימת אצלי משיכה יתרה לבנים. אני לא מצליח להבין מאיפה או כתוצאה ממה המשיכה הזאת נובעת. השאלה אם ניתן לדעת, אם בכלל?? ואם זה בכלל יכול להעיד במשהו על זהותי המינית. כל העניין הזה של ההתלבטות ביני לבין עצמי מטריד אותי ומביא אותי למחשבה על מה שצפוי לי בעתיד הרחוק - שמאד מעורפל כרגע. יש גם את העניין של הגיל, התקופה שבה אין לי חברה, ואת המשפחה שלי והצפיה שלהם ממני. מצפה לתגובתכם...........

Liroy25

New member
גולני שלי, ../images/Emo42.gif

טוב, לא ממש שלי הייתי פשוט בשוונג עם השיר..לא חשוב! מה ´נינים? ככה - מאיפה המשיכה לבנים נובעת, לא חושב שבאמת אפשר לדעת ממה זה נובע, כי בהרבה מקרים זה פשוט קיים. זה יכול לנבוע מסקרנות כלשהיא שתעבור עם ההתנסות הראשונה וזאת גם יכולה להיות תחילתה של דרך חדשה. לפני שאתה קופץ למחשבות על העתיד, בוא תנסה להתמקד קצת בהווה, חבל שסתם תתחיל לסבך את עצמך. הייתי מציע לך לפנות לעזרה מקצועית כלשהיא (פסיכולוג, "הקו הלבן" וכיוצ"ב) בכדי לברר כמה דברים על עצמך. בכל מקרה אתה יותר ממוזמן להצטרף אלינו - גיי, סטרייט, לסבית או טרנס, לנו זה באמת לא משנה! שלך,

ג ו ל נ י

New member
קשה לי!!!!

קודם כל תודה, באמת עוזר ומקל עליי לדעת שאני לא לבד! הלוואי וזה היה קל כמו שזה נשמע, אבל חוסר הוודאות מעיק. ניסיון יש לי, לא גדול. מה שלא ממש תורם לעניין, קשה לי להבין ממה נובעת המשיכה. מה שכן היא קיימת ועל זה אין עוררין. לא נראה לי שאני מוכן לחשוף את זה כרגע אצל גורמים אחרים.

Liroy25

New member
קשה יש רק בלחם!!

זה מה שהמפקד שלי בקורס מכי"ם היה נוהג לומר בכל הזדמנות אפשרית. (בפרט כשהייתי במצב 2) אתה מצד אחד מבולבל מצד שאני אתה לא מוכן לדבר, אז איך בדיוק אתה מצפה לפתור את מה שמטריד אותך? אי אפשר לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלימה! בוא ספר איזה נסיון יש לך, אולי נוכל לכוון אותך קצת. (אפשר גם במסרים אם יותר נוח לך).

גולני יקר../images/Emo91.gif

אין ספק שאתה עובר תקופה קשה,רובנו היינו שם ואתה לא היחיד. להלן שני מספרי טלפון שכדאי מאוד שתעשה בהם שימוש ויפה שעה אחת קודם- "יש עם מי לדבר"- סתם לדבר עם מישהו מאגודת ההומואים-5167234-03 ימים ראשון,שלישי,חמישי בין 19:30 ל 22:30. "הקו הלבן"- תמיכה להומואים ומתלבטים, 7325560-03 ימים ראשון עד חמישי בין 19:30 ל 23:30.

EyeSeeYou

New member
שכחת לתת לו את המספר שלי

רק למקרה שירצה בכל זאת להתנסות..

.m

New member
סליחה שניה - אתה כבר התפטרת... ../images/Emo3.gif

EyeSeeYou

New member
סליחה רגע

רק למקבלי הפנים פה מותר להזדיין? אסור לשאר חברי הפורום להיות חברותיים?

למעלה