התלבטות....

• פותח הנושא JOE79
  • פורסם בתאריך

JOE79

New member
התלבטות....../images/Emo4.gif

אני עומדת לרכוש פג'ו 206 חדשה. אני נורא מתלבטת עם כדאי לקחת את הרכב עם חלון גג+תריס. העלות על התוספת הינה 6,600 ש"ח. השאלה שלי האם זה שווה? האם אחרי שנה/שנתיים מתחילים לסבות מבעיות חלודה בגלל הגשם או בעיות אחרות שיש..... אני אומרה לסגור את העסקה מחר וזה פשוט מחרפן אותי!!!! מה אתם ממליצים? שווה או לא? האם זה מכער את הרכב? תודה לעונים

xfwind

New member
../images/Emo66.gifקנינו אוטו ובמקרה יש לו

גג נפתח - זה כייפי ונעים. רק צריך לשים לב אם עומדים מתחת לעץ שעליו ציפורים
, ולא להפעיל את המתזים כשפתוח
אם שווה את ההפרש - רק את תדעי.

JOE79

New member
אם כבר דיברנו על פיג'ו 206, מה ההבדל בין

דגם ONE-LINE PK 1.6 לבין XT1.6? הדגם שאני עומדת לרכוש הינו :ONE-LINE 1.6 ממולץ?

itzik93

New member
אם אין לך צורך ממשי בזה

וותרי על הגג הנפתח. איציק

wil

New member
גג-שמש

תראי, המנגנונים האלו (מקורי מהיצרן, כן? לא התקנה בארץ!) בד"כ עובדים היטב בשנים הראשונות, רק כשהרכב מתחיל להתיישן מתחילות בעיות חשמל, נזילות וכו'. על חלודה דווקא לא שמעתי בהקשר הזה. לדעתי זה לא שווה 6K שקל. אבל זו דעתי הפרטית. שימי לב גם שזה מקטין את הגובה הפנימי של הרכב, כך שאם את שחקנית כדורסל או אנשים שיסעו ברכב גבוהים במיוחד - זה עלול להוות בעיה. היה לי רכב עם גג-שמש כרכב חלופי מספר שבועות, ואני מסכים שזה מגניב, אבל מעבר להתלהבות הראשונית לא ממש מצאתי את זה שימושי.

JOE79

New member
בוקר טוב לכם. אני כ"כ מודה לכם על התשובות

גג שמש ( במידה ואני אחליט לקחת אותו) יותקן בארץ!!! צריך להדליק לי כבר
לא ידעתי שזה מקטין את הגובה הפנימי של הרכב. למעשה אין לי ממש מידע משהו על זה כי ראיתי איך זה נראה רק בתמונות. יש לי הרגשה שאתה באמת צודק בקשר להתלהבות הראשונית ושאני באמת לא ימצא שימוש בזה ועדיף כבר להשקיע בטלפון בלוטות' לרכב שמן הסתם יש לו יותר חשיבות ויותר שימוש.

דעה אישית

אף פעם לא אהבתי את ה"בור" הזה שיוצרים בגג הרכב. לא יודע, לא מתחבר לשטות הזאת שההוצאות שלה בעיקבות תיקונים, וידוע שפג'ו יש לה מחלות חשמל... שוב, דעה אישית בלבד.

JOE79

New member
אני בעד דעות אישיות!../images/Emo45.gif. והפורום הזה

כבר עזר לי להחליט לגבי ההתלבטות שלי. תודה על הכנות

למעלה