התלבטות קלה אך קשה

• פותח הנושא mf
  • פורסם בתאריך

mf

New member
התלבטות קלה אך קשה

אז ככה, עובר חזרה לאופנוע מה-XMAX 250 שלי (שהוא למכירה, אגב. מוזמנים ליצור קשר במסרים). כאחד שכבר היו לו כמה אופנועים, הגעתי לגיל בו אני מחפש שימושיות עם פאן ולא אופנוע ספורט שישבור את מחסום הקול. לגמר הגיעו שלשה: ואראדרו 2002 VSTROM 1000 מודל 2002 VSTROM 650 מודל 2005 זה מה שמאפשר התקציב. בינינו, ההתלבטות האמיתית היא בין השניים האחרונים. הייתי מעוניין לשמוע את חוות דעתכם עליהם. שמעתי שאומרים שה-650 מוצלח יותר מה-1000. הכצעקתה? האם הפרש של שלש שנים בין שני הדגמים הוא משמעותי? אשמח גם להצעות נוספות, אבל תשתדלו לא לבלבל אותי יותר מדי
נשתמע

mf

New member
מקפיץ...

מישהו אולי יודע משהו. שמע משהו?

CB600F

New member
קח כתובת לקומונה של הויסטרום שם בטוח יעזרו לך

bigi800

New member
ואראדרו

מניסיון רב על האופנוע הזה , הוא הבחירה הטובה ביותר לטעמי ובטח האיכותית ביותר המלצה שלי - תעשה סיבוב על שלושתם ורק אח"כ תחליט אם כי קח בחשבון שאחרי שתעלה על הוראדרו והויסטרום 1000 ה 650 יראה לך כמו אופניים...

בועז בר

New member
ה-650 הוא הבחירה ההגיונית והוא אופנוע מצוין

וכיפי לרוכב סולידי, אבל אם עשית נסיעה על ה-1000 והתמכרת להררי המומנט...
אז כל אחד מהשניים הנ"ל יענג אותך בדרכו. לא רכבתי על הסוזוקי 1000, אבל חפרתי לא מעט אחריו לפני שקניתי את הוואראדרו שלי. צריכת הדלק גבוהה יותר בסוזוקי וישנן בעיות מסוימות שרודפות את הדגם הזה לאורך השנים. הוואראדרו ידידותי מאוד, למרות משקלו הכבד
ומן הסתם רכיבת מבחן על כל אחד מהשלישיה הזו תבהיר לך את הכיוון האישי שלך. אם הונדה הוא הכיוון: לך על דגמי 2003 ומעלה, עם הזרקה ו-6 הילוכים. ב-2002 הוואראדרו היה עם קרבורטורים ו-5 הילוכים.

בועז בר

New member
מנבירה במידע ברשת ושיחות עם מכונאים עולה

שיש/ היו כמה בעיות בחלק מהשנתונים ובחלק מהכלים. מדובר על בעיות כרוניות בחשמל, בסלסלת הקלאץ, בסעפות היניקה ובשמירה על סל"ד סרק.

למעלה