התיעצות

Iniquity

New member
התיעצות ../images/Emo97.gif

מה אתם חושבים על המוניטורים Krk rokit 8 ? בלי להתבייש מי שמכירר.. ועוד דבר הם התחילו לעשות לי רעש כזה טשססססססס כשאין מוזיקה עכשיו בדקתי אותם בחדר אחר כשהם מחוברים רק לחשמל בקיר וקיבלתי עצה ממי שקניתי אותם להחליף תקאבל של החשמל לשלוש שיניים ועדין שומעים תרעש הזה, רק יותר חלש ורק כשאני מקריב תאוזן למוניטור ,לעומת זה שלפני היתי שומע גם בלי להתקרב אם האוזן וזה בעיקר ברמקול הקטן שלמעלה הטראבל זה קורה .... עכשיו האם צריך להתחיל לחשוש ? או שזה לא קריטי ? ואם זה יכול להיות יותר גרוע בהמשך ..? אשמח אם תעזרו לי תיעצו לי תודה ..

היי

המוניטורים מחוברים לגורם נוסף? או סתם דולקים עם ווליום? על איזה ווליום אתה נמצא(במוניטור)? מקסימלי? באופן כללי אני שמעתי עליהם דברים טובים , אבל לא יצא לי לשמוע באמת

Iniquity

New member
יו

הוליום עד הסוף והאדג'סט על 0 הם מחוברים בחשמל למפצל של שלוש שמחובר בו עוד משו ובלי קשר בפאל לכרטיס קול ... אבל לקחת תמוניטורים לחדר אחר וחיברתי אותם רק לחשמל ישר בקיר ושומעים את זה עדין אבל זה ממש חלש צריך להקריב תאוזן בשביל לשמוע את זה

אז...

קודם כל הרעש הראשוני מגיע מתוך הרמקולים (המגבר שלהם) ומן הסתם שאתה מגיע למקסימום את שומע רעשים חלשים , מה שקורה אחר כך זה שהמחשב מוציא גם הוא כנראה מעט רעשים (או בעזרת הכבלים או הכרטיס קול) מה שיוצר רעש משנה חזק פיתרון (או ניסיון לפיתרון): תוריד את הווליום בחצי ותעלה במחשב אם לא עוזר , תחליף כבלים , אם לא עוזר תבדוק על מחשב אחר עם כרטיס קול נורמלי

sam13

New member
תראה

קודם כל, קרוב לוודאי שיש לך השראה של חשמל. תנסה להדליק ולכבות מכשירים שדלוקים באופן קבוע בחדר(תאורה אולי). בקשר לkrk אישית לא אהבתי אותם. לא כלכך הבנתי מה קורה איתם כי הם פשוט לא נשמעו משהו. אולי הם מאסכולת הns10? כלומר נשמע חרא וצריך לעבוד קשה כדי להוציא משהו שישמע טוב?. בכל אופן, אני אוהב מוניטור שנשמע טוב, שתענוג לשמוע בו מוסיקה. Dynaudin בהחלט עושים את העבודה, שווה לחסוך עוד קצת כסף בשבילם...

למעלה