התיעצות לגבי נסיעה קצרה לחו"ל

מיכל ט

New member
התיעצות לגבי נסיעה קצרה לחו"ל

בעוד שבועיים בערך אני טסה לחמישה ימים. יש לי כלב חמוד מעורב וקטן - ששמו סקוטי ואני גרה ביחידת דיור בבית עם חצר סגורה כך שהכלב יכול להסתובב חופשי בחצר. בנוסף יש בחצר עוד כלב של בעל הדירה והם חברים טובים. ההתלבטות שלי היא האם להשאיר את סקוטי בחצר שהוא מכיר עם כלב חבר בידיעה שבעל הדירה יתן לו אוכל ומים אבל לא יוציא אותו לטיולים או לשים אותו בפנסיון טוב.
קצת מתהפכת לי הבטן להשאיר את הכלב במקום שהוא לא מכיר, מצד שני חמישה ימים בלי לצאת לטייל זה גם בעיתי.
אשמח לשמוע מה דעתכם ומי שממליץ על פנסיון אשמח לשמוע המלצות על משהו באזור ירושלים - אני גרה בגבעת יערים כך שגם אזור אבו גוש הולך. מי שמכיר מחירים אני גם אשמח לשמוע
תודה רבה ושבת שלום
מיכל

sivi1964

New member
לדעתי-בשום אופן לא להשאיר בחצר.!

אין לך שום שליטה במצב כזה על מה שעלול לקרות לו.
5 ימים זה אומנם לא ארוך-אבל מעל ומעבר לגבי השארת כלב ככה לבד.
חלילה ננכש על ידי נחש,נתקע בגדר,מצליח לברוח,וכו וכו.
רק פנסיון טוב ואחראי -ביתי ,או פנסיון כלובים.

meedas

New member
פנסיון, בלי ספק

לא הייתי מעיזה להשאיר את הכלבה שלי יום אח דבתנאים כאלו, בטח לא 5 ימים. לכי תדעי מה יקרה

יש 2 פנסיונים טובים בכפר רות - הפנסיון של אביבה והפנסיון של אבנר רז. גגלי אותם

marx04

New member
השאלה עד כמה ניתן לסמוך על בעל הדירה

שלום לך,

השאלה היא עד כמה ניתן לסמוך על בעל הדירה.
אם אין ספק שהוא ידאג לכלב שלך כמו שצריך - אז בודאי שעדיף לכלב להישאר בסביבה המוכרת לו מאשר להיות בפנסיון.
כאשר אני נוסע לחופש (גם לתקופה ארוכה משבוע), השכן שלי מטפל בכלבה שלי, ואני יכול לנסוע שקט ורגוע.

אם לעומת זאת, את לא בטוחה שבעל הדירה יהיה אחראי - בוודאי שעדיף הפנסיון.
הניתוק מהסביבה המוכרת הוא אינו נעים לכלב, אך כלבים הם בעלי חיים שמסתגלים די בקלות לשינויים, ובמקרה הגרוע ביותר הכלב שלך יהיה מדוכא 5 ימים, אבל בריא ושלם.
אם מדברים על פנסיון, אני ממליץ בחום על הפנסיון של אבנר רז בכפר רות. ביקרתי שם, אבנר רז מקסים וכלבן ומאלף מהשורה הראשונה, והתנאים שם לכלבים מעולים. לא הייתי מהסס להשאיר אצלו את הכלבה שלי.

בברכה,

אורי.

shira3121

New member
מה עפ פתרון ביניים?

את יכולה לנסות למצוא מישהו שיוצא את סקוטי לטיות תמורת תשלום.

goolo123

New member
חד משמעי פנסיון! מדובר בעלות לא גבוהה

ששווה כל שקל.הכלב נמצא במקום בטוח(בהנחה שאת בוחרת פנסיון טוב),ומוגן.
ממליצה על חוות הדוד משה בכפר טרומן ליד נתב"ג.מקום עם מוניטין של שנים רבות.

למעלה