התייצעות לגבי סירים

התייצעות לגבי סירים

קיבלתי תלושים על סך 500 ש"ח לקניות בסולתם. אני רוצה סיר לחץ וגם סירים שטוחים עם מכסה (נראים כמו מחבת, לבישול חריימה לדוגמה) ההתלבטות - סיר לחץ של סולתם יגמור לי את כל התלושים. לעומת זאת, במחיר הזה אוכל לקנות שם סיר שטוח ועוד כמה דברים. האם כדאי להשקיע בסיר הלחץ שלהם ולקנות את הסירים השטוחים במקום אחר, או דווקא לקנות כמה סירים אחרים וסיר לחץ לקנות במקום אחר במחיר של עד 200 ש"ח? מה אתם אומרים?

shakola

New member
הכל תלוי

בכמה את הולכת להשתמש בסיר הלחץ. אני למשל לא משתמשת ולכן אעדיף את האופציה השניה שכתבת{ סיר שטוח לדגים, ממולאים ולקציצות ועוד מוצרים שתרצי לרכוש בתלושים}. אני יודעת שיש כאלו שיעדיפו את סיר הלחץ מפאת חוסר זמן . אז הכל תלוי, כמו שכתבתי , באופי הבישול שלך.

אהובה.א

New member
סירי סולתם

נכון שהם יקרים פחד , אולם מחזיקים לכל החיים. סירי סולתם , באל חלד , כמו כלי טאפרוור, בפלסטיק, שווים כל אגורה. כל סיר אחר שתקני - לא יחזיק מעמד כמו סולתם. שני אלה לא מתפשרים על איכות. ואין ספק שעל איכות משלמים והרבה. אבי קנה לי מתנה סט של 4 סירי סולתם + 2 מחבתות לפני 20 שנה ועד היום הם נראים כמו חדשים. הייתי ממליצה לך לקנות סירים רגילים של סולתם וסיר לחץ של חברה אחרת. כמה כבר תשתמשי בסיר לחץ? כי בסירים הרגילים תשתמשי די הרבה וחבל לקנות משהו שתוך כמה חודשים תזרקי.

noa scotland

New member
../images/Emo45.gif צודקת!

רק עכשיו, כשקראתי מה שאהובה כתבה, קלטתי כמה היא צודקת! גם לי יש סירים של סולתם, מהחתונה (25 שנה!). משתמשת בהם המון, מן הסתם - בתור בשלנית כפייתית
ולא רק שהאוכל לא נדבק לקרקעית ו/או נשרף, הם מתנקים בקלות ונראים כמו חדשים. לא משתמשת בסיר לחץ בכלל... ושוב, מסכימה עם אהובה א. גם בנושא הזה.

אהובה.א

New member
יש עוד נושאים?

וואללה , נועה, לא ידעתי שאת מסכימה עם דבריי לפעמים. מידי פעם אני כותבת כאן ולא חשה התלהבות מהדברים. כאילו הדברים מובנים מאליהם.. טוב , שמחתי לקרוא

noa scotland

New member
../images/Emo140.gif

מצטערת אם אני לא מגיבה על כל מה שנראה לי נכון וחכם ונפלא (כן, בחיי שאני חושבת שיש כאן המון הודעות כאלה!) בכל פעם שאני קוראת. זה הסגנון שלי... קצת קשה לי להגיב על כל דבר, ובייחוד אם אני רואה שהקדימו אותי (וזה בדרך כלל מה שקורה, בגלל הפרשי השעות....) וכבר יש המון תגובות. מצטערת אם פגעתי במישהו בכך שלא הגבתי, לפעמים....

סביון1

New member
גם אני מסכימה - רק סולתם, הם הכי

טובים. לגבי סיר לחץ - אין לי מושג כי אני לא משתמשת.

ADINA1952

New member
יש לי סירים של אלגת

סירים שטוחים עם מכסה זכוכית, טפאל של אלגת, ואני מאודדדדדדדדדדדדדדד מאודדדדדדדדדדדדדדדד מרוצה, והרבה יותר קלים לניקוי, בהצלחה

noa scotland

New member
מאד אהבתי אותם עד ש...

העדפתי אותם אפילו על אלה של סולתם, עד שאחד התחיל להתקלף מבפנים, והשני איבד את כל צבעו+הברק שלו+חלק מהאיכות שלו אחרי שנעשה אלרגי (כנראה?) למדיח.

chanit

New member
סירי סולתם,

תלוי בנחיצות. אני הייתי רוכשת סירים ולא סיר לחץ. ממה ששמעתי לאחרונה סולתם פחות בייצור סירים, וכנראה מייבאת סירים. יש לי סיר קטן שלהם , זה עם הידיות השחורות.. שהוא בלתי מתכלה, ועובר כל בישול ,ומתנקה בקלות, והשני מהשנים האחרונות , עם מכסה זכוכית וחור קטן.. לא אותו הדבר , יש לו אפילו סימנים לא ברורים על הדופן הפנימית. אם מישהו יודע על מקום ממכר סירי סולתם, אלו הקודמים.. שיגיד. תודה

למעלה