התייעצות...

ר ו נ י

New member
התייעצות...

שלום, אשמח אם תוכלו לעזור לי ולייעץ לי מהתובנות שלכם. יש לי בן, בן שנה וחצי,נבון,מדבר יפה לגילו וכו'. באופיו הוא מאוד עקשן ורוצה שהדברים יתנהלו כפי שהוא יכתיב. לדעתי, הוא קצת הקדים את מרד גיל השנתיים כי הוא כל הזמן עושה דווקא, לא מקשיב לי, כל הזמן הוא בודק גבולות וכאשר אני מבקשת ממנו להפסיק לעשות משהו שהוא עושה הוא אומר לי "לא" ומחייך. כמובן שכשמדובר בדברים שיכולים לסכן אותו אז אני מאוד אסרטיבית, מה שתמיד מסתיים בבכי מצידו. אין לי כוח למלחמות האלה שמתישות אותי. בגילו גם אי אפשר להעניש אותו, אז מה אני יכולה לעשות עם ילדון שובב שלא מוכן לקבל מרות? אני מותשת...ומקווה לפחות שאם עכשיו הוא מתנהג כך אז בגיל שנתיים הוא יפטור אותנו מזה... מקווה שתוכלו לעזור לי.

תהילה 3

New member
../images/Emo15.gifלי יש פעמיים

שלום רוני יש לי זוג תאומים בני שנה ועשר ומה שאת מתארת עובר עלי בדיוק ,עם ילדי הבכור מעט יותר שובב עומד על שלו . אני מותשת אבל לאחרונה גיליתי שהבעות פנים ונחישות בקולך מפסיקים את המרד ,זאת אומרת כאשר אני רכה בנוגע להתנהגות והם קולטים שאני "חלש" הם במרץ ממשיכים וכאשר אני אסרטיבית הם נרגעים, עוד דבר חשוב ביותר בן זוגך חייב אבל ממש חייב לתמוך בך וכמובן את בו בדרך טיפול אפילו אם היא שגויה אתם חייבים להציג עמדה אחת מאוחדת. בהצלחה

למעלה