התייעצות

maykee

New member
התייעצות

אז ככה: בשבוע הבא בעלי יוצא לחודש מילואים
וכמובן שאני לא מבסוטית מזה ואפילו נורא נורא חוששת ממה יהיה ואיך יהיה ואיך אסתדר וכו'... (במיוחד אגב שפתאום השתנו הסדרים ויובלי ערה כמעט כל הלילה), יש לי אפשרות להיות בזמן הזה אצל ההורים שלי, השאלה היא מנסיונכן זה מומלץ להוציא את הילדה מהבית לתקופה ארוכה (אני מניחה שבסופו של דבר מדובר בשבועיים), כמובן שהיא תהיה איתי אבל השאלה היא אם יש משמעות לשינוי במיקום הגיאוגרפי, היציאה מהבית וכו'. אשמח מאוד מאוד מאוד לשמוע מכן המלצות והצעות

מגלשה

New member
נשמע כמו רעיון מצויין../images/Emo70.gif

האם את נמצאת עם יובל כל היום? לא נראה לי שהיא תחוש בהבדל. פשוט, תקבל עוד חום ואהבה מהסבים.

גם אנחנו היינו בבעיה הזאת...

חשבתי שלא כדאי להוציא את נעם לתקופה ארוכה מהבית, מהמיטה שלה... מה שהסתבר שבכלל לא הפריע לה ומאוד הוקל לי שלא הייתי לבד ועזרתם של ההורים היתה הכרחית!!!

אביטלתל

New member
בגיל כזה זה לא משמעותי לדעתי

מה שיותר משמועתי זה מי שנמצא איתה במהלך היום והאוירה הכללית

claireme

New member
אנחנו הגענו מארה"ב

עם תינוקת בת 6 שבועות והבית שלנו היה מושכר... ככה גרנו אצל ההורים שלי כמה חודשים טובים, מתוכם בעלי היה בחו"ל וממש עזר לי שאמא שלי והאחיות שלי היו שם איתי ועזרו לי. הקוליק שהיה לה נפסק איך שהגענו ובכלל היא התרגלה להיות עם אנשים והיה ממש שמח... פחדתי שיהייה לה קשה להתרגל לבית החדש אבל גם פה לא היתה בעיה!! חוץ מזה שקיבלתי המון עזרה בשמחה מהמשפחה והיא ממש נהנתה...!!!! אל חשש אני ממליצה, כשהיחסים טובים וכולם מפנים אהבה לתינוק זה פשוט כיף

רחלילי

New member
אני אומרת

שמה שעושה את אמא שלה רגועה, בגיל הזה, יעשה גם לה טוב. ואם את לוקחת אותה לא לשכוח להעביר את אותם מצעים עליהם ישנה מבלי לכבס כדי למזער הסיכון לקשיים במעבר.

gala26

New member
למה לא?

כל עוד את איתה, אני לא מאמינה שתהייה בעיה. מנסיון, זה כייף ויש המון המון עזרה ופינוקים גם לו וגם לך.

newbaby

New member
מניסיון אישי -

אני חוויתי את הדילמה לפני כחודשיים..כשנדבי היה רק בן חודשיים...בעלי יצא למילואים ואנחנו נסענו להורים שלי - היה צריך לארוז הכל - קומקום חשמלי נוסף להרתחת המים שלו, מתקן לייבוש הבקבוקים, מברשת בקבוקים, מחמם מנות, מחלקי מנות, קופסאות מטרנה, חיתולים, אפילו את הטרמפולינה לקחנו, מזל שלהורים שלי יש לול עם כל הנדרש ואמבטיה לתינוק כך שלא הייתי ממש צריכה לסחוב הכל (למעט גם את חתלתולתי המתקתקה והמרשעת)...בכל מקרה, השהות ביום הראשון היתה נעימה - אוכל מוגש לך לשולחן (אוכל סוף סוף מבושל וביתי), אבל ההורים שוכחים לשמור על שקט כשהתינוק יושן ואז מתחילים טלפונים וצלצולים בדלת, וההורים מדברים בקול ואז פתאום באים חברים שלהם לבקר בקיצור, אחרי יומיים, ארזתי את עצמנו וחזרנו הביתה..וכך הייתי עם נדבי (ובדיוק שנינו חלינו בהצטננות) ומי ששמרה עלינו היתה החתולה...אבל עברו להם השבועיים ופעמיים הבעל יצא ל"אפטר" ללילה...כך שזה עובר..ההחלטה היא שלך, אבל שוב, מהניסיון שלי - אין כמו בבית בפינה שלך, הריח שלך, הדברים שלך, המיטה שלך, המקלחת שלך...אבל אין בערב עם מי לדבר חוץ מאשר עם התינוק, ואין עם מי לחלוק את הקימה להאכלה והחתלה בלילה ואין מי שיפנק אותך בארוחות ובבגדים נקיים, מקופלים ומוגהצים....

השינוי במיקום הגיאוגרפי יכול להשפיע

לא עליה=רק עליך! היא בגיל כזה שהיא לא תחוש בהבדל כל עוד את לצידה! מי שכן עלולה לחוש בגעגועים עזים לקן הפרטי שלה-היא את...למרות שאין כמו אמא-בשלב מסויים מרגישים בחסרון הבית שלך/המיטה שלך/הפינה שלך...

kerenra

New member
כך אני עשיתי

כשבעלי היה במילואים לא היה סיכוי שאשרוד לבד (במיוחד את הבוקר, להלביש, לקחת לגן וכו'). אקיצר, עברנו להוריי לשבוע, וממש לא היה נורא. מצד שני, אמא שלי טיפלה בהדר עד גיל שנה, כך שהדר מאוד רגילה ואוהבת להיות אצלם. על כל פנים, מכיוון שאת איתה לא נראה לי שתהיה בעיה, במיוחד שהרי את תהיי יותר רגועה להיות אצלם מאשר בבית לבד. כמובן שתקחי משחקים וקלטות שהיא אוהבת. ו... שיעבור לכן מהר...

TAPOZA

New member
אני במרץ בבעיה שלך

מנסיון שהיה לי לפני שבוע בספ"ש , תינוקי לא עשה קקי רק פיפי ואיך שהגענו הביתה יצא לו למסכן, הוא שחרר סוף סוף אז לדעתי הם כן מבינים וכן מרגישים. אני חושבת להישאר בבית מה גם שיש לנו כלב שאף אחד לא יקבל אליו הביתה מה שכן חשבתי לבקש מאחי או אמא של בעלי להצטרף לשנת לילה מדי פעם לשחרר אותי לכמה שעות (בבית כמובן) בהצלחה בכל החלטה ואולי עד מרץ יבוא שלום...

kofagus

New member
אני רק עכשיו חזרתי מהצפון עם בני!

ולמרות שהייתי צריכה לארוז את כל הבית היה לנו מאוד כיף. ודיויד מאוד נהנה. למה לך להשאר לבד בבית שאת יכולה להתארח אצל הוריך ?

אוף גם הבעל שלי נוסע למילואים ביום

ועוד אמא שלי גרה רחוק ואצל חמתי אין מצב גם אם אני יישן בספסל בחוץ ואני ומאי נהייה לבד
אני ייצטריך לאחר לעבודה כל בוקר כי בעלי הוא זה שלוקח אותה למטפלת ועוד לישון לבד? משעמם ואם היא בוכה אני נלחצת והוא כל כך עוזר ומטפל בה מה אני יגיד לך? את לא לבד הכי הרבה נשפוך את הלב
בפורום ויעודדו אותנו כל החמודות

אם את מרגישה שם נוח

כך גם הילדה, מה שתקריני לה היא תקבל. זה תלוי רק בשלמות שלך עם החלטתך. בעלי גם מתכנן ליסוע לאחותו החו"ל מפרגנת בכייף.

למעלה