התייעצות

מצב
הנושא נעול.
התייעצות

התייעצות
יש לי סכום של 30‎,000‎ שקלים והם מושקעים בקופת גמל צמוד מדד אבל התשואה היא נמוכה (6‎%-7%‎) איפה כדאי להשקיע בתשואה של 30‎%‎ שנתית עם סיכון נמוך ודמי ניהול נמוכים? מה עדיף קרן נאמנות או להשאר בקופת גמל או ניהול תיק ע``י מנהל תיקים (האם יש מנהל תיקים בסכום כזה?) ? אפשר הצעה למקום עם עמלות נמוכות?

NS101

New member
בשביל תשואה של 30% בסיכון נמוך

התייעצות
יש לי סכום של 30‎,000‎ שקלים והם מושקעים בקופת גמל צמוד מדד אבל התשואה היא נמוכה (6‎%-7%‎) איפה כדאי להשקיע בתשואה של 30‎%‎ שנתית עם סיכון נמוך ודמי ניהול נמוכים? מה עדיף קרן נאמנות או להשאר בקופת גמל או ניהול תיק ע``י מנהל תיקים (האם יש מנהל תיקים בסכום כזה?) ? אפשר הצעה למקום עם עמלות נמוכות?
צריך להשקיע במנורת קסמים, כי רק הג'יני ששם יכול להעניק את המשאלה הזו.

אני יסביר

צריך להשקיע במנורת קסמים, כי רק הג'יני ששם יכול להעניק את המשאלה הזו.
אני יסביר
לא התכוונתי לסיכון נמוך כמו פקמ אלא לסיכון הנמוך שאפשרי להרוויח 30‎%‎ אם עמלות נמוכות

NS101

New member
הסיכון הנמוך שאפשרי כדי להרוויח 30%

אני יסביר
לא התכוונתי לסיכון נמוך כמו פקמ אלא לסיכון הנמוך שאפשרי להרוויח 30‎%‎ אם עמלות נמוכות
על בסיס שנתי ולא חד פעמי הוא לקחת סיכון גבוה מאוד.

בכל שנה יש מספר הזדמניות. לא?

על בסיס שנתי ולא חד פעמי הוא לקחת סיכון גבוה מאוד.
בכל שנה יש מספר הזדמניות. לא?
איזה בית השקעות מוכן לנהל תיק בכזה סכום עם עמלות נמוכות?

rigoletto111

New member
אתה יכול לשים את זה לפי רמת הסיכון

אז מה האפשרויות
שאני יכול להשקיע? קרן נאמנות זה כדאי? יש עוד אפשרויות?
אתה יכול לשים את זה לפי רמת הסיכון
למשל, 70% בתעודת סל על תל-בונד כלשהו (מדד של אג"חים בדירוג טוב, יחסית) ואת השאר על תעודת סל על מדד ת"א 100. והכי חשוב תיוועץ ביועץ ההשקעות בבנק.

y360a

New member
צור קשר דחוף עם ברנרד מאדוף

התייעצות
צור קשר דחוף עם ברנרד מאדוף
יש לו בדיוק את הפתרון למה שאתה מחפש

rigoletto111

New member
בהמשך למה שאמרו לך

התייעצות
בהמשך למה שאמרו לך
עיין ברשימת האג"חים וקח אגרות חוב שתשואתן היא 30%
שים לב לסיכון הטמון בהן.

global5

New member
תשובתי

התייעצות
תשובתי
ישראלי מצויין בוקר טוב, בתקופה זאת להשיג מאג"ח 6-7% זה יפה מאוד ביחס לסיכון שאתה לוקח ,להרוויח 30% בסיכון נמוך הוא בלתי אפשרי, כי כאמור רק כשמעלים את רמת הסיכון, יש סיכוי טוב לרווח,לגבי דמי הניהול כל קופה/בית השקעות גובה דמי ניהול שונים אז יש צורך לבצע סקר שוק. לגבי השאלה של איזה השקעה כדאית ,בקופת הגמל שלך אתה פטור ממס על רווחי ההון שנצברו עד 2008 כך שעדיף להשאיר את הכסף שם ולא לשלם מס באלטרנטיבה אחרת מה עוד שיש היום קופות גמל מכל המסלולים בדיוק כמו שיש בתיק השקעות. חג שמח

מצב
הנושא נעול.
למעלה