התייעצות

התייעצות

חזרתי מדייט. היה נורא נחמד. בחור מעניין, הסתכלנו אחד לשני הרבה בעיניים וצחקנו
לא נראה לי שהוא מתאים לי ולא נראה לי שהוא בהכרח רוצה להמשיך, לא סגורה על עצמי שגם אני רוצה, זה פחות רלוונטי לשאלה שלי

כשהא הסיע אותי הביתה חשבתי שאולי אני רוצה לנשק אותו, אבל כשנפרדנו לא ראיתי שום "סימנים" לכך שהוא רצה, או שלא הייתי בטוחה
האם זה מקובל שמישהי תגיד לבחור שהיא רוצה להתנשק איתו כשהם נפרדים. כלומר, בצורה מכובדת/חמודה וכל זה, אבל האם זה היה יכול חסר טאקט?

דיברנו בדייט על רצונות ושאני צריכה יותר לעשות מה שאני רוצה, ודווקא היה יכול כן להיות בסדר שאני אומר לו את זה. אולי יצאתי פארשית שלא עשיתי את זה?
*סתם הרהורים*

צליל37

New member
אם את

בסימן שאלה לגביו ובכללי נהנת איתו ( והבנתי שכן ) כדאי לתת לו צ'אנס נוסף של עוד דייט.
עכשיו תחכי לטלפון ממנו ותקווי שהוא לא ישחק איתך משחקים כמו לחכות ליום השני כדי להתקשר אליך.

בהצלחה.

חח סבבה אבל מה בעניין באופן כללי, שבחורה תשאל

אם אפשר להתנשק, במיוחד אם היא לא בטוחה לגבי התשובה
כלומר, קלטתי עליו שהוא לא ינצל את זה, הוא לא נראה לי בנאדם
של משחקים. למרות שלפעמים אמרתי את זה על בחורים והם היו הכי שחקנים שרק אפשר, לגביו אני די בוודאות יכולה לקבוע שלא.
זה לגטימי שבחורה תעשה את זה?

Nogood Girl

New member
"לגיטימי"??????

את שואלת האם זה לגיטימי שבחורה תעשה את הצעד הראשון ולא תחכה שבחור יעשה אותו?!
באיזו מאה את חיה?
ברור שלגיטימי, מותר, אפשר, רצוי ומומלץ לעשות את הצעד הראשון, במיוחד אם את לא בטוחה ואולי נשיקה תעזור להחלטה..

אני אגיד לך יותר מזה, מותר לך להתחיל עם בחור, מותר לך להתקשר אליו אם היה לך כייף איתו בדייט ובהחלט מותר לך בסוף הדייט לשאול אם אפשר לנשק אותו...

מותר לך לעשות הכל, את לא צריכה להיות בספק כי את בחורה...
בהצלחה!

צליל37

New member
ברור שלגיטימי

אם כי אפשר ליצור את התנאים לזה כאילו שזה יבוא באופן טבעי ולא מאולץ ומלכותי.

gabriellso

New member
?

מה הוביל אותך לחשוב שהיה בסדר? ואם בסוף הסתכלתם אחד לשני בעיניים זה היה אמור לזרום,
לא את זו שצריכה להוביל את זה..

אני רוצה שתסבירי לי משהו...

ראשית אומר שאני שמחה לשמוע שנהנת מהדייט..
אני מקווה ששניכם,גם את וגם הבחור,תתנו הזדמנות נוספת להכרות..

עכשיו ההסבר שאני מחכה לו..:)
אני אקח את הסיטואציה הזאת שסיפרת עליה פה אך אני מפנה את השאלה שלי לכל סיטואציה אחרת שדומה לזאת..

אם הבחור לא נראה לך ולא משנה באמת מהן הסיבות להחלטתך,מדוע את רוצה לנשק אותו?
קחי מצב כזה שבו הבחור כן מעוניין בך,את פחות או אולי אפילו לא,והוא יוזם נשיקה ואת משתפת פעולה,את לא חושבת שבאיזשהו מקום את יוצרת אצלו אשליה? הרי אם לא התנגדת לנשיקה,התנגדת בנימוס,״זרמת״ איתו,את לא חושבת שהוא או אולי אפילו את עלולים להפגע מזה איכשהו?
זה מאד תלוי מי הבחור שניצב מולך.יש כאלה שינסו לבדוק אם את ״זורמת עד הסוף״ ויש כאלה שבאמת רוצים לחתום דייט מוצלח ומהנה עם נשיקה בלבד..

בסה״כ הכללי,
אם את יוצאת לדייט ושניכם נהנים בו מאד את ללא ספק יכולה ליזום נשיקה.
קחי את המושכות לידיים,תפסי יוזמה.
זה סקסי לא פחות מכל דבר אחר..

נסי לתת לבחור הזדמנות נוספת.שלחי לו סמס היום ותכתבי לו שנהנת אמש מהדייט..תבדקי היכן הוא עומד..

בהצלחה!!

כן בטח, זה אפילו קרה לי כמה פעמים

האמת שזה היה טיפה מצחיק, לפעמים סתם לא מצליחים לקרוא את המצב.

idanbitterman

New member
לי זה נשמע כמו תירוץ לעצמך

אני מרגיש שהמילים: הוא לא מתאים לי ו אני לא בטוחה שאני רוצה זרות לכל מה שכתבת כאן. שאלה קשה: אם היית בטוחה שהוא רוצה אותך את חושבת שעדיין היית כותבת את המילים האלה?
יש סיכוי שהוא הרגיש בדיוק כמוך... לא בטוח אם את מעוניית , מחפש רמזים...
הרהה פעמים אנחנו מניחים הנחות שמונעות מאיתנו דברים באמת טובים.

סימסתי לו והוא אמר שברחתי מהר מדי

דיברנו על להיפגש שוב. צריכה לראות אם אני באמת רוצה.

צליל37

New member
את סותרת את עצמך

מצד אחד סימסת לו כדי לברר מה קורה אצלו ומצד שני את אומרת שאת צריכה לראות אם את באמת רוצה.
אני מתרשמת שאת נמשכת לקשה להשגה ואם הוא כבר מושג או נראה כמושג ומעוניין בך - אז יורד לך החשק ממנו.
אם אני צודקת כדאי לך לעבוד על העניין הזה, כי זו ערובה / סיבה להישאר תמיד לבד.

דווקא ממש לא. סימסתי כדי להגיד לו

משהו אחר. אני אולי לפעמים כן נמשכת למשהו קשה להשגה, אבל בהחלט לא יורד לי החשק כשמעוניינים. ממש לא. להפך, אני רוצה שיהיה
מישהו שמעוניין

אהממ..

לא יודעת. אני צריכה לחשוב קצת. זה לא קורה כל פעם, ואני בהחלט גם והרבה נמשכת לבחורים שאינם
קשים להשגה. לא חושבת שזה העניין

idanbitterman

New member
אני לא מדבר על אם הם קשים להשגה או לא

אני מדבר על מה שכתבת לאחר מכן.
האם את רוצה שימשכו אלייך בחזרה וזה ניכר עלייך?

אני לא מאמין גדול במשחקי תפקידים

אישית אני אוהב את הרעיון שגם הצד השני ייזום ולא נראה לי שאני היחיד, ומשתמע שזה בערך מה שאת רצית לעשות בסוף הדייט.
לי זה נראה כמו תנאי מספיק בשביל שזה יהיה "מקובל".

לדעתי הקונפליקט הזה יותר נובע מהעובדה שלא הייתה סיטואציה שבה אפשר היה להרגיש את זה באופן מספיק אינטואיטיבי והיה צריך לשאול.
אני לא חושב שלרוב הגברים עצם השאלה תפריע.
מה שיותר מרטיע, זה שאם התשובה היא לא, זה פשוט יותר פוגע לקבל את זה באופן חד משמעי אחרי שאלה ישירה, מאשר דרך תחושה כללית שהייתה אווירה קצת פושרת שבאופן מסויים שני הצצים הרגישו קצת הססנות.
במילים אחרות לא חושב שעצם השאלה תשנה את הגורל כמו שהיא תגדיל את ה"סיכון" לקבל זפטה מהמציאות.

חוץ מזה נראה לי שאי וודאות (גם לגבי הרצונות שלנו עצמינו) היא לגיטימית ובמיוחד בהתחלה, אפילו שאני מזדהה עם העובדה שאם הצד השני פרש את זה לא נכון זה יכול להיות ממש פוגע.
אולי לפי הרושם הכללי איזה טיפוס עומד מולינו, אפשר לפחות לקבל רמז כל שהוא האם וכמה הוא עלול להפגע.

למעלה