התייעצות

ivgy1980

New member
התייעצות

אני מספק שירותי פרילנס בתחום ההנדסה, לעיתים למשך שבוע ולעיתים למשך חצי שנה.

הגעתי למקום שעבדתי בו בעבר, ואשה כלשהי עדיין עובדת שם. בעבר היינו מדברים מפעם לפעם, ואז נוצר אצלי רגש מסויים, אך הצלחתי להתגבר ולדחוק. כעת, שלוש שנים אחרי, אנחנו שוב באותו המקום. בשלוש השנים הללו אף אחת בשום מקום לא גרמה לי לפרפרים ובלבולים, ואני חש את ההתרגשות שוב - קצת מבולבל בסביבתה והבטן כבדה.
בגדול, האשה מוצאת חן בעיניי, אך כמובן אינני מכיר אותה לעומק. מצד אחד, אני יודע שאין לה בן-זוג ויש לה חיבה מסויימת כלפי. מצד שני, יש לי התחייבויות פיננסיות בשנה וקצת הקרובות, שמגבילות אותי בצורה משמעותית, ולא ברור כיצד זה משפיע על מערכת יחסים בהתהוות.

האם עדיף לדחוק את הרגש ולגרום לו לעבור?
האם עדיף לשבת איתה בבית קפה ולספר את ההרגשה?

אז התשובה לשתי השאלות היא - לא.

לא להדחיק את הרגש, רגש הוא דבר חיובי, מאיר ומקסים, וכדי להיות מאושרים חייבים לחיות אותו ולהנות ממנו .

ולא, לא לספר לה ישירות שיש לך רגש.

לדעתי, הצעד הראשון הוא באמת להזמין אותה לצאת... כשתהיו לבד, תראה אם יש או אין סיכוי למשהו רציני יותר, את מה שאתה מרגיש, שמור טיפה לאחר כך.

לכולנו יש מגבלות פינססיות, אף אחד לא בדיוק מיליונר, מה לעשות? כל החיים נדחה את האהבה בגלל הדברים האלה?

אז בסוף תהיה עשיר בן 60
והכל יהיה מאוחר מדי.

אפשר להסתדר גם בלי חיי בליינות, ולא, לא יחסר דבר בקשר גם כשקצת מצמצמים.

ivgy1980

New member
לא+לא=כן. הבנתי נכון?

ישבנו כמה פעמים בעבר. חשבתי להזמין אותה שוב מחר בערב, אחרי שעות העבודה, ותוך כדי הקפה להגיד בפשטות: "את מוצאת חן בעיניי מאוד, והייתי רוצה להעביר את זמני איתך". בסה"כ, כבר דברנו על דברים יותר אינטימיים, אז נראה לי שהיא תתמודד, לכאן או לכאן. מה את חושבת?

למעלה