התייעצות

התייעצות

איך להתנהל. לא זוג ,כן יש תחושה חזקה מאוד של קשר קרמתי. ואני יודעת זאת די בברור. תחושות אחרות,צרופי מקרים לאורך 20 שנה (שנזכרתי רק בשנה האחרונה ) אנשים משותפים ומקבילים ועוד. אני חושבת שרוחנית אני עברתי דרך שהוא עוד לא עבר. מכיוון שהרגשתי מאוד רע עם מידע שהגיע אלי ,ושקשור אליו,אחרי תקופה ארוכה של שתקתי,וניסיתי להתמודד לבד- עד שהרגשתי שמסתירה ולא יכולה יותר יזמתי תקשורת (היו התחמקויות והתנגדויות הוא במקום קשה בחיים וחושב שזה בקשה לשינוי שלא יכול לעמוד בו,ואני חשה שהורג את עצמו אם נשאר באותו מקום ) הצלחתי להעביר בקושי שליש -שהוכחש טוטאלית על ידו (לא הייתי ,לא יודע,לא זוכר ) האמת -גם אני שנים לא זכרתי ,וזה צץ בשנתיים האחרונות. ולפני שהעברתי אליו-בדקתי מול המציאות כל בדיקה אפשרית לוודא שהנתונים נכונים -והם נכונים. אני לא ממש יודעת איך לקח את השברים.למרות ההקשבה. אני רוצה לדעת איך להמשיך להתנהל מולו. האם להמשיך להעביר מידע,האם לחכות ,האם עשיתי נזק או פעלתי נכון והאם יהיה המשך קשר או תקשורת (המסר ממנו די קשה אבל לא בטוחה שזה לא בגלל שנבהל/נפגע). מעבירה תאריכים במסר .תודה :)

הבהרת כוונות

א' צריכה להיות בטוחה שהוא פנוי ריגשית . ב' בירור ,ולו הקצר ביותר,ישיר ביותר ימנע כל השליה וישים אותך במקום בטוח ,לכאן או לכאן ! את יושבת בין 2 כסאות כי לא עשית פעולה זו,אשר תבהיר לך הכל חד משמעית,אם מעוניין בקשר או לא. ולא תשארי בהשליה,חוסר בירור וכו' ישנם גברים אשר לא טובים בליזום,לכן ,כיוון שאת זו שכותבת כאן,עליך לקחת יוזמה,לוותר על אגו,למענך , למענכם !

רמי תודה.

לפעמיים צריך יותר מבירור קצר. אבל לקחתי את המילים ,האגו גם ככה בצד. אולי הבירור היה צריך להיות שלי מול עצמי-ולבצע אמירה חד משמעית מולו המון תודה !

למעלה