התייעצות

ללי80

New member
התייעצות

היי, יש לי חבר, די חדש, אנחנו מתקדמים לאט לאט במיטה, הבעיה שהוא לא מודע לאסטטיקה. אני יודעת שזה נשמע מגעיל, אבל הוא לא גוזר ציפורניים, מסתפר לעיתים רחוקות, שעיר, ורוב הזמן מזיע בטרוף. זה מגעיל אותי, אני לא מסוגלת. קניתי לו מתנה דורדורנט ואפטר שייב, אולי יבין ת'רמז, אבל לא. אתמול הייתי אצלו והבנתי שהוא עדיין לא השתמש בהם. אני לא יודעת איך להגיד לו. אני מידי פעם מציעה לו מסטיק, הוא לא מסריח בפה, אבל עדיין, בא לי שיהיה לו ריח טוב. והוא לא לוקח. אני לא אתפלא אם במקלחת הוא רק חופף בלי להסתבן.. פעם אחת הוא בא אלי מטופח ממש. מריח, לבוש יפה. וואי, איך זה חירפן אותיייי, שאז אולי עשיתי טעות והתקדמנו קצת יותר. עכשיו קשה ללכת אחורה וזה מגעיל אותי! הוא מזיע כשבא וממש רטוב כשאנחנו נוגעים אחד בשני.. מידי פעם אני רומזת לו שאני מתקלחת, מתלבשת, מתאפרת לפני שאני רואה אותו, ואני רוצה שגם הוא ישקיע, הוא לא מבין. אמרתי לו שאני רוצה שיהיה מכור לסטיק, הוא אמר שלא רגיל. נראה לי שהוא לא קולט עד כמה זה משמעותי בשבילי. אני רק מפחדת מהרגע שהוא יוריד ת'מכנסיים.. חח.. איך לעזאזל אני אומרת לו???? הבנתי כבר שזה צריך להיות ישירות ובלי רמזים, ואני רוצה שזה יהיה הכל, גם מקלחת, גם סטיק, גם צפורניים, גם להשקיע בבגדים.. אז איך אני עושה את זה??
 
אחותי אני קוראת את זה ורק מילה אחת עוברת לי

בראש והיא- איככככככככככככככככככככססססססססססססססססססססססססססס!!! תסלחי לי אבל איך את מסוגלת ככה? על מה ולמה את צריכה לסבול? אני במקרה שלך לא רק שלא הייתי פוחדת לפגוע בו אלא הייתי אומרת לו בחצי צחוק חצי רצינות (ופועלת) שלא יגע בי! והייתי אומרת לו שילך להתקלח ואז נוכל להיות יחד..מה זה להיפגע? יש להיות קצת לא- מטופח ברמה הבסיסית (שזה אני מוכנה לסבול אם זה לא בהגזמה) ויש- לא לשים דגש בכלל על אסתטיקה בסיסית! וזאת כבר הגזמה וחוסר מודעות עצמית רציני!!! תכלס..אני לא יודעת איך הוא חי עם עצמו ככה.
 

ללי80

New member
../images/Emo13.gif צודקת

סבבה אם אנחנו ליד מקלחת. (אם אני יעיז להגיד) אבל רוב הזמן הוא בא אלי מיד אחרי העבודה, ואנחנו מיד יוצאים.
 

ללי80

New member
אבל הוא בא ישר מהעבודהה ../images/Emo4.gif

הוא לא יעשה סיבוב לבית ואז יבא אלי. זה חצי שעה לכל כיוון..
 

ללי80

New member
זה לא נשמע לך קצת מוגזם??

היי, מה קורה? יאלה, כנס להתקלח לפני שאנחנו יוצאים???? אם הייתי מעיזה להגיד לו את זה, כבר הייתי מדברת איתו ישירות על כל העניין. (והוא כמעט תמיד בא לקחת אותי מהלמודים)
 
אחותה..גם לי ישר עברה המילה איכסה בראש

א' ב' זה ציפורניים ומקלחת, על השאר עוד איכשהו ניתן להתמקח, ציפורניים אצל גבר גורמות לי להקאה. בעע. הרסה לי את התאבון.
 
למעלה