התייעצות

gezer5

New member
התייעצות../images/Emo92.gif

אני מצילה את חייו של חתול רחוב ששתי עיניו גמורות. חברה שלי מהעבודה נורא רוצה לתת לו בית אחרי שנתקן אותו. האם יש לכם עצות, רעיונות, סיפורים הכל ! ! ! אני מבינה הרבה בחתולים אבל עדיין לא גידלתי חתול בלי שתי עניים. בטח זה קצת שונה - ספרו לי

שלום אני חדשה

לחתול בלי עיינים אין בעיה לחיות רגיל הוא לומד לסמוך על שאר החושים שלו ומסתדר יפה מאוד. אני מכירה 2 חתולים כאלה שאחד מהם מסתובב גם בחוץ בלי שום בעיה. השני שמור בבית. לי אישית היתה חתולה בלי עין אחת והיא היסתדרה מעולה גם בחוץ וגם בבית. עכשיו יש לי שוב חתלתול עיור בעין אחת והוא מסתדר יופי. כמובן שבהתחלה הוא צריך לתת בך אמון והרגשה שיש לו על מי לסמוך אח"כ הוא לומד להכיר את השטח וכך החיים שלו הופכים להיות רגילים לחלוטין.

gezer5

New member
יש הבדל

בין עין אחת לשתיים במקרה הזה מוציאים לו את שתי העניים תארתי לעצמי ששאר החושים מאוד חזקים אבל חברה שלי רוצה קצת עידודים

../images/Emo24.gif כל הכבוד על הדאגה, הטיפול

והמוכנות לאמץ. למרבה הצער, מעט אנשים מוכנים לאמץ את החתולים האלו, שיכולים לחיות נהדר בתוך בית. אני מכירה חתולה כזאת (שתי העיניים הוצאו) שחיה נהדר בתוך הבית. היא קופצת, משחקת ועושה הכל כמו חתול רגיל. היא אף למדה להסתגל למספר דירות (שכורות) תוך מספר מועט של שנים. ולי יש בבית את מרפי, שרואה מעט מאוד, בעין אחת (בעין השנייה בעצם אין מבנה של עין והשרירים התנוונו). רואה מעט מאוד=מבחין באור. הוא מסתדר נהדר בבית, קופץ רץ משחק צד זבובים ומה לא. הוא לא נתקל בחפצים, גם כשמיקומם קצת משתנה (בסך הכל מיקום הרהיטים בבית די קבוע אצל כולנו). הוא הגיע אלי בתור גור, ההתפתחות שלו הייתה איטית בהתחלה אבל כיום אין הבדל בינו לבין חהתולים האחרים שלי. בהצלחה

Noaal

New member
חייבת לשתף

בבית המחסה של נוח יש גור חתולים (כשלושה חודשים) שעקרו לו את שתי עיניו. ראיתי אותו כשביקרתי שם לפני כשבוע. החתול מתנהג ככל החתולים. הוא שיחק עם האצטרובלים ועם החבל. הוא אפילו ליווה אותנו לקצה השני ובחזרה. הוא שם לב איפה התיישבנו ובא לבקש פינוקים. בקיצור, היה חתול זהב כמו שאר החתולים. אם לא היה ניתן לראות כי עקרו לו את שתי עיניו, לעולם לא הייתי מנחשת. כל הכבוד לחברתך ולך.

gezer5

New member
היה לי ברור

שאקבל תגובות אוהדות תודה חמודים אני חושבת שזה הדבר שעושה אותי הכי שמחה בחיים ככה להציל נשמה

לי3333

New member
ראשית- תבורכי!

ראשית- תבורכי על המעשה שלך לטובת החתול!! היכן את גרה?

gezer5

New member
מה זאת אומרת?

בת"א? או באיזה סוג של דירה? החברה שתקח בסופוש ל דבר את החתול גרה בקומה רביעית וברור שזה משהו שלוקחים בחשבון

elpe

New member
היי ../images/Emo70.gif

אני רוצה לספר לך על אחד מ-3 גורים שאימצתי לפני 3 שבועות. עיוור לגמרי (וכנראה גם עם פגיעה עצבית כלשהי)... בכל אופן, לענייננו- אני כל יום מופתעת מחדש מהדרך המדהימה שבה הוא מתנהג ומסתגל כמו חתול רגיל לגמרי, ואף יותר מזה... מכיר כבר איפה כל דבר נמצא. למשל- שלשום נכנס פרפר לחדר. ישבתי והסתכלתי איך יגיבו הקטנטנים במפגשם הראשון עם היצור המעופף. ודווקא משלושתם- היחיד שהתעניין, ביצע מרדף מטורף וצד את הפרפר היה העיוור. הייתי בשוק! וגם מעבר לזה- הוא מתפקד מדהים (
)... גם אני בהתחלה חששתי ולא הבנתי איך הוא יתפקד. ואני מאושרת לגלות שהוא מסתדר נפלא. וגם אין ספק שזו המצווה הגדולה מכל...

לחברה שלי יש חתול עיוור

הוא חתול שמתנהג רגיל אפילו טיפה שובב, מת על בובות קטנות ומשחקים יש לה עוד חתולים. אם תרצי עצה אשמח לקשר בינכם.

גלי®

New member
לאבא שלי יש חתולת בית-חצר עיוורת

לגמרי... האמת? ממש לא מרגישים שיש לה מגבלה כלשהי...

ציפציף1

New member
לא מאמינה שיש חתולים עיוורים

סומסום הוא חתול עיוור ללא 2 העיניים ולדעתי הוא עובד עלי. הוא רואה יותר טוב מכל חתול אחר שיש לו 2 עיניים. אין מקום בבית שסומסום אינו מגיע אליו, על הטלויזיה, על המזנון, ואפילו לזוועתי הרבה ראיתי אותו מספר פעמים עומד על אדן החלון ומסתכל מצד לצד שהייתי יכולה להישבע שהוא ממש רואה מה קורה בחוץ. לאחרונה הוא מנסה גם לעלות על המקרר. במרדפים אחר שאר החבר'ה בבית, עוד לא קרה שהוא פיספס מישהו מהם. כשהוא רוצה לתת "כפה" לאחד מהם אין בעיה השני מקבל את המכה שלדעת סומסום מגיע לו, בקיצור חתול עיוור אשר משליט טרור על חלק מחתולי הבית. והכוונה בסיפור היא שזו אחד החוויות וההנאות הגדולות ביותר לגדל חתול עיוור.

gezer5

New member
איזה כייף

ידעתי שאפשר לסמוך עליכם אנחנו כלכך מתרגשות מזה

למעלה