התייעצות לגבי שליחת קורות חיים

sffsfs

New member
התייעצות לגבי שליחת קורות חיים

אני משתחרר בעוד חודשיים משירות קבע של שנה בצה"ל, אחרי 4 שנות שירות. מתי נכון להתחיל לשלוח קורות חיים לחברות כמו סלקום, YES, פלאפון, hot וכו' לתפקידי מכירות ושירות לקוחות...?

B L I M P

New member
הם בד"כ מתחילים להתקשר

די סמוך לראיונות ולקורס ככה לדעתי עדיף שבועיים ככה לקראת השחרור..אם יש לך חפש"ש ארוך - אז משהו כמו שבוע לפני החפש"ש. למרות שתכלס אתה יכול לשלוח עכשיו, סתם כדי לראות מה קורה, ואם יגידו לך שעכשיו אין קורס או לחלופין לא יחזרו אליך, לשלוח שוב יותר קרוב לשחררו.

smile2life

New member
אשמח לקבל קורות חיים שלך

מייל [email protected] מחפש גם קצינים או אנשי קבע לשעבר ביחידות טכנולוגיות ויחידות מבצעיות.

smile2life

New member
מיזמי הייטק

ועצם העברת קורות החיים אליי לא אומר שישכרו אותך. אני יודע שהם מחפשים יוצאי יחידות טכנולוגיות ויחידות שדה

NEO83

New member
שירתתי כטכנאי קשר

במעבדה, אני נחשב כיוצא יחידה טכנולוגית??

NEO83

New member
רק תגיד לי לאיזה תפקידים

אם זה רלוונטי בכלל.... אצה מוזמן לדבר איתי על זה בפרטי.

smile2life

New member
רלוונטי

צה"ל הוא הנסיון הטוב ביותר בתחום האלקטרוניקה. בגדול המדובר בתפקידי אנשי חומרה, QA (תקשורת), ניהול פרוייקטים בארץ ובחו"ל ותפעול. פרטים נוספים בחתימה שלי

motior

Member
אני אסביר

עם כל הכבוד שאני רוכש לאדון smile2life אין לו שום תפקידים להציע לך. את קורות החיים שלך הוא יעביר לחברת SQLINK ואם החברה תמצא לך עבודה, הוא יקבל בונוס. מהכרותי המצומצמת עם SQLINK, לא סביר שימצאו לך עבודה על סמך ניסיונך כטכנאי קשר, אבל אין לך מה להפסיד. לעומת זאת אתה גם יכול לשלוח להם קורות חיים שלא דרך גולשים אנונימיים.

למעלה