התייעצות דחופה עם חברי הפורום

התייעצות דחופה עם חברי הפורום

מאחר שכתבתי כל כך הרבה והתפוז בלע לי תהודעה אני אקצר כי זה דחוף. ביתי לומדת בחטיבת ביניים,בית ספר שההגעה אליו כרוכה בהסעות. כעת קיבלתי טלפון ממנה שכבר היו ממש קרובים הביתה,בטענה כי שתי בנות רבו בהסעה,והנהג שלא יכול היה להתמודד עם הבעיה ,ובצדק,התקשר למנהלת וקיבל הוראה לעשות אחורה פנה ולחזור לבית הספר. מסתבר שהם כבר הגיעו,הילדים הורדו מההסעה לשיחה עם המנהלת. הילדה מספרת כי המנהלת מתכוונת להעניש את כולם עונש קולקטיבי ולהשאירם עד השעה 18:00. אין לי בעייה לנסוע לקחת אותה משם,אבל אני שואלת ובכנות,מה אני אמורה לעשות כעת? להתקשר לביצפר? להתקשר לקוקי שירגיע אותי? לתת לו לנסוע לשם? לנסוע אני לשם? להשאיר אותה עם כולם? או להיכנס חזיתית במנהלת? האם המנהלת צודקת בדרכה הנוקשה? אנא עזרתכם. מישל זועפת וקוצפת

הדלקתי סיגריה לרגיעה...

אוקיי, אז היא לא צודקת. מה עושים עם הילדה? ת'קשרתי לקוקי,הוא בישיבה. המשכתי להציק לו ושלחתי סמס. אני-"הילדה תקועה בביצפר" הוא- "לכי תחלצי אותה" אני- "אתה מוכן להיות רציני" הוא-"אני רציני כמו תמיד,כשמישהו תקוע חייבים לחלץ אותו" אני- "היא בביצפר,עונש קולקטיבי " הוא- "קולקטיבי? שתשאר עם כולם,היא לא שונה מאפ'חד" אני- "תודה,מאוד עזרת לי,נרגעתי" הוא- "יש מישהו שמרגיע אותך טוב ממני?" אני- "זקוק למחמאות? אני עסוקה,ביי". עכשיו אני רגועה

aphanisis

New member
WOW בנושא הזה בטוח רוצה את דעתי??

עונש קולקטיבי ........ נהג שלא יודע להתמודד ? מנהלת נוקשה? ...........בקשי מקוקי שירגיע אותי !

אפניסה....

אי אפשר להאשים את הנהג. הוא אמור להיות דרוך כולו בכביש,הרי ילדינו באחריותו ברגעים אלה. למען האמת נרגעתי,למרות שאני מתכוונת להתקשר למנהלת עד יעבור זעם, ככה אני יותר מפוכחת. קוקי ביקש למסור שכרגע מושמעת צפירת הרגעה

aphanisis

New member
אז תרגיעו אותי............מטריפים

אותי פה!!!! וחוץ מזה ילדים זו נקודת אכילס שלי סורי!!

ROYAL STAR

New member
../images/Emo66.gifאני מוכן להרגיע אותך

בעונשים קולקטיביים כאלה...שלא תשכחי אף פעם

נהדר רויאל

אבל אם אפשר לצרף גם את המחריבה לפארטי. היא אוהבת את זה בקולקטיביות. היידה, הטכנאי של המדיח הגיע. אולי גם הוא בעניין של עונשים

לא מדוייק

כדי שעונש יהיה משמעותי ויעיל, צריך לדעת באיזו צורת ענישה יש להשתמש בכל פעם שרוצים להפעיל אותה. איך מקבלים ענישה כדי שתהיה חינוכית לדברייך? הכל תלוי באיך ולא במה. אתה התחלת

מה יהיה איתך?

עשרים ילדים באוטובוס ארבעים הורים ורק את רוצה לפתור ת'בעיה??
המנהלת לא צודקת, אבל אני הייתי משאירה אותה שם.
לא תמיד הילדים שלנו טלית שכולה תכלת. <ואי ואי נראה לי אני צריכה להתחיל לחפש מחילה>

וואלה את אופטימית קוקיה...

יש באוטובוס משו כמו 40 ילדים. לא דיברתי עם אף הורה אחר,לא מעניין אותי. מסתבר שאת וקוקי נוצרתם מאותו זן של לפלפים, אבל אני חיה עם שניכם בשלום
את לא מבינההההההההה,רק שתי בנות הלכו שם מכות, ותאמת? יש שם אחת שמגיע לה שיכנסו באם אמא שלה...

../images/Emo6.gif

היה ברור לי שאני וקוקי אותו דבר, אנחנו מסתדרים איתך.
<הבנתי שרק שתיים הלכו מכות אני פלטינה ו(לא רק) בלונדינית>

תNי

New member
היי..../images/Emo13.gif

תראי, אצלינו בכל הסעה יש מלווה צמודה שתפקידה לדאוג לסדר. אין לי מושג מדוע אצליכם זה לא נהוג..אבל ניתן לבקש-אולי יענו לבקשה. בעניין המנהלת -היא בטח תבין שהיא עשתה טעות רק שזה יהיה מאוחר מידי. בעניינך-קחי רגיעון
ותני לה להיות כמו כולם...זה חלק מן החינוך. ו..המממ, כל בוקר <כמעט> אני רואה את הבונבונים של גברת השעשועים.

תמיוש מותק....

קראתי את כל מה שכתבת ואמת בדברייך. חייבים להציב מבוגר בכל הסעה,אבל זה כרוך בתקציבים. אבל את יודעת מה הכי צד את עיניי בהודעה שלך? הבונבונים של המשועשעת
באותו ביצפר? תמסרי להם נשיקה מהדודה....

למעלה