התייעצות בבקשה...

mika2209

New member
התייעצות בבקשה...

לפני שנים רבות רכשנו אני ובעלי ביטוח בריאות, הגיע אלינו סוכן שאנו מכירים אישית הביתה, במקרה יצא לי להסתכל לאחרונה על הפוליסה ומצאתי: 1. החתימה כלל לא שלי בודאות. 2. בחלק של הצהרת הסוכן חתום בעל הסוכנות שאותו איני כלל מכירה ( הוא מצהיר:"אני מאשר כי שאלתי את המועמדים...והתשובות נמסרו לי אישית..." וכו'). מדובר בסוכנות שרימתה אותנו במשך שנים רבות בלא מעט פוליסות (לא בריאות). לדוג' לאחר שביקשתי לבטל ביטוח משכנתא המשיכו לחייב אותנו עוד 3 שנים...החזירו לנו זיכוי של שנה בביטוח דירה. פניתי לבעל הסוכנות שחתום ולהלן תשובותיו: " כנראה שבעלך חתם במקומך, תתבעי אותו. לגבי החתימה שלי מה זה משנה אז אחי שהוא גם סוכן היה במעמד החתימה ואני חתמתי כבעל הסוכנות במשרד, זה תקין." לדעתכם יש לי עילה להגיש תלונה למפקח על הביטוח? או לחילופין יש לכם עצה למי עלי לפנות? תודה רבה!

דן סלס

New member
חוקית או מסחרית

חוקית האח שאינו סוכן פעל לא נכון - אסור היה לו למכור ולאח הסוכן אסור היה לחתום אולי האח הסוכן דיבר עם בעלך בטלפון וסגר הכל והאח השני רק החתים - ואז זה בסדר ? אני עונה כך - כי זה מה שהם יגידו את תתלוננו - ולא בטוח שהם לא צודקים, הקייס שלכם בנושא לא חזק. פרקטית - האם נפגעתם ? מה הפסדתם ? אם הפסדתם - תתבעו מהם הנזק - כמו במקרה של המשכנתא.

למעלה