התייעצות בבקשה

רוחלה5

New member
התייעצות בבקשה

אני עובדת במקום עבודה 10 שנים מקום משפחתי, שכר הוגן אך יש לי תחושה של מיצוי ,ושחיקה ניסיונות להחליף מקום עבודה בעבר לא צלחו מכל מיני סיבות. שאלתי את הקלפים: האם-תלוי, אני מעוניינת לעשות שינוי אבל אני פאסיבית אחליף-8 מטות אני אחליף מקום עבודה הדברים יקרו מהר מקום עבודה- מלך מטבעות. מקום העבודה יהיה מקום בו אחוש כי אני תורמת ונתרמת בשנה הקרובה- 9 מטות ללכת על המהלך עכשיו, כי ככול שעובר הזמן רמת השחיקה עולה סיכום-אביר הגביעים. יש לפעול ולקדם את הדברים. אני רואה בפריסה קלפים של תנועה 8 מטות, וקלפים פאסיביים 9 מטות ותלוי וגם האביר רומז שאני לא עושה מספיק. פשוט אין לי כוחות נפש לעשות שינוי למרות שאני רוצה וכנראה שכך יהיו פני הדברים עד כמה שזה נשמע אכזרי. אשמח לקבל משוב

התשובה בגוף השאלה לא כך רוחלה?

לא רק התלוי מעיד על כך אלא גם הפרשנות שלך באוביקטיביות גם אם הקלפים אומרים שתעשי שינוי, כל עוד אין לך את הכוח להתמודדות הזו אז ?? אגב, מדוע פריסה שכזו? אם את מבקשת לראות התפתחות קדימה אני ממליצה יותר על הקלטית מאשר על פריסת מילים והכי הייתי ממליצה לשאול - האם טוב ונכון לי לעזוב את מקום העבודה. אולי עצה תדרבן אותך יותר בהצלחה!

רוחלה5

New member
תודה על התגובה

האם את ממליצה לי לשאול האם נכון לי לעזוב את העבודה ואז לעשות את הפריסה הקלטית?לפעמים הקלטית נותנת תמונה רחבה ולא ממוקדת ? מה דעתך?

את מבקשת לנבא את העתיד ולבדוק האם תעשי מעשה

בתקופת זמן ותעזבי את העבודה. אז כדי לראות התפתחות אני ממליצה על הקלטית. השאלה היא למה, הרי את יודעת שאת רוצה לעזוב ואת גם יודעת שאין לך כוח להתמודדות הזו שנאמר הכל צפוי והרשות נתונה - זה בידייך בלבד.

לא בהכרח פאסיביות ...

שנה טובה ושבוע טוב... הבטתי בקלפייך ועלתה מהם תמונה, לא של פאסיביות אלא של - פחד משינויים... קצת שיחקתי בהם והיצבתי אותם על פריסת עץ החיים והיה חסר לי קלף באיזור העצמאות המחשבתית מה שמצביע על קשר חזק כמעט עד כדי תלות בשורשייך ו/ או משפחתך.... כנראה היו בעברך הקרוב כ- שלושה נפילות לפני כ-שנה, חצי שנה ולא מזמן... תביני קלף שמונה המטות דווקא מצביע על פעולה חפוזה ואימפולסיבית- אך בקונטקס הנ"ל הוא בא להצביע על תנופה קדימה והחלטה חשובה שעשוייה לנבוע מכעס על שותפייך ו/או בן זוגך / משפחתך ולא משיקול הגיוני, רק היזהרי מאותו החיפזון היות וקלף המלך מרמז על תפקיד אחראי אך תלוי באנשים קרובים ואת עשויה לפגוע בקרובים אלייך אך בעתיד הקרוב, אוטוטו יפתח לך פתח לעוד עיסוק, לא שינוי בעבודה הקיימת אך מעין עבודה נוספת... אוסיף גם שבמידה ואת מזל אסטרולוגי מימי עוד כחצי שנה את מתחילה תפקיד נוסף חדש.. (יש סטייה של חודש לפה ולפה) ההכנסה לא תהיה גבוהה אלא הסיפוק אותו חיפשת וייתכן ומדובר באיזה אירגון התנדבותי ו/ או משהוא לימודי ייעוצי שהסיפוק יהיה לך רב יותר מההכנסה שתהייה סימלית.... - אביר הגביעים. במידה ואינך מזל אסטרולוגי מימי- תוך כשנה יהיה לך שינוי כפוי בעבודה דבר שיכריח אותך לפעול ולהיות פחות פאסיבית... מה שלא יהיה בהווה הנוכחי, זה לא ממש הזמן לשינוי ( ראי את תשעת המטות), חכי קצת הוא יגיע ואז גם תרגישי אותו באויר... ויהיה פחות מקום לחששות ויותר אנרגיה מעשית... ותנופה קדימה... מקווה שהייתי לעזר...

למעלה