התייאשתי

shaylev69

New member
אני מבין לליבך אבל בנוסף

אני סמוך ובטוח שהם פשוט עסוקים בפרוייקטים שונים ויהיו עוד הופעות

אתה חושב?../images/Emo4.gif

פרויקטים? אתה חושב? אני מקווה שזאת הסיבה בכל מקרה הרבה זמן הופעה לא היה ומי זוכר בכלל שהקליפ של מלחמה שידור ישיר הוא השיר הנבחר בגלל עפרת יצוקה?

vc15

New member
ת'כלס..

אמרו שיוצא לו קליפ "עוד חודש" לפני 100 שנהה!! אבל אמור לצאת הסרט עוד חודש ככה באוגוסט.. ויש דיבור על הופעה בסוף אוגוסט.. אז להשאר אופטימיים!! שבק זה בדם!! לא נאבד ת'תקווהה!! יהיה טובבב!!!! ש-ב-ק-ס אימפריההה!!

shaylev69

New member
בישבילי ויסקי עם הרבה קרח

אבל בלי קרח בבקשה חשוב לזכור שסבלנות משלמת.... אני לא הייתי ברעננה ב"איחוד"(מתנצל על השם של ההופעה) ובכלל ראיתי את שבק מופיעים לפני זה רק פעמיים או שלוש ובאמת חשבתי שהם לא ישובו או שלי יהיו ילדים כשאני אראה אותם שוב..... סתם כמה דברים שמעסיקים לפי דעתי חלק משבק למוק יש במקביל דיסק ועוד כמה הופעות אקוסטיות, סרט וגם היה את אני ואתה בפארק אתמול לחמי יש פיקלס דוידי ופלומפי עשו הופעה אתמול עם פישי ג'יימס כידוע בחול ובכלל זה לא שהם לא יודעים שאנחנו מתים להופעה כי מירו וחמי מונו השבוע למנהלים של קבוצת שבק"ס בפייס בוק ויש שם קרוב ל 6000 מעריצים שמבקשים הופעה כל הזמן לפי דעתי (וזו דעתי בלבד) מחסור בהופעות נובע ממספר גורמים יחד לטוב ולרע: 1) הקהל רוצה אבל המכירות חלשות ובסופו של דבר כמה שהם נהנים להופיע זה לא כלכלי להם לעשות מאה הופעות בשנה.. ובתור מי שייחצן לכמה הופעות האחרונות תאמינו לי שכמה שיש ביקוש מצידינו אנשים גם נסוגים ברגע שצריך להוציא כסף על הופעה. 2) יש כאן מערכת יחסים מורכבת שבה חברי להקה שעובדים בנפרד ולאו דווקא באותו תחום (נימי הרי עם הקומיקס לדוגמה) צריכים לתכנן זמן ומקום לחזרות וזאת השקעה אדירה של אנרגיות 3) יש עוד נדבך לעניין הקהל שהוא, כפי שרובנו יכולים לראות, משתנה כל הזמן... אז אנשים יותר צעירים מתקשים לצאת להופעות שהם בזמן לימודים או דתיים שלא יוצאים להופעות בשישי או בערבי חג שלא לדבר על סטודנטים מובטלים שמעדיפים לוותר על הופעה כזו למען דברים אחרים. בקיצור יש המון סיבות למה להתעכב עם הופעות אבל שוב וזו הנקודה החשובה ביותר סבלנות משתלמת באחריות.....

vc15

New member
לפי דעתי..

בקשר לדבר הראשון שכתבת.. אז יש בזה הרבההה!! למרות שאם זה תלוי בי ספציפית כשזה מגיע לשבק אני פחות חושב על הכסף... אבא שלי רוצה להזמין אילת לחופש ואני בינתיים דוחה אותו עד שאני יידע תאריך מודייק של הופעהה!! בקשר לדבר השני.. לא מבין בזה הרבה אבל לפי הגיון יש בזה הרבההה!! בקשר לדבר השלישי ושוב אני מדבר בשמי! חוץ מיום לפני בגרות אני לא יוותר על הופעה של שבק כמעט בשום מקרה!! לפי דעתי.. ההופעות צריכות להיות לא בשבת.. למה לשבק יש הרבההה קהל דתיי!! ודרך אגב.. אני סבלני כבר הרבה זמן.. אז אני יחכה עוד קצת.. שבת שלום חבריםםם!

ToMa7

New member
מה אתם רציניים?! עוד פעם חזרנו אחורה לדיון

הזה!?.. אמרתי את דבריי בנושא זה לפני ההופעה האחרונה במרץ תודה ושלום :)

fieldy snuts

New member
ומה עם ייבוש של 3 שנים?

חוצמזה, מה זה ייבוש? זה לא שהם יושבים בבית סופרים כסף ועושים פוטוסינתזה מעשנים עלים. הם עובדים כל אחד בתחומו. הם גם אמרו בהתחלה, שיהיו הופעות פעם בכמה זמן ולא סיבוב. כמו שהם אמרו בהתחלה שהם לא מתפרקים ובאמת חזרו. תארי לך 3 שנים בלי הופעה בתקופה שהאינטרנט רק התחיל ומידע עוד היה עובר חלקית מפה לאוזן, ואז כל הקופה, ואז עוד 3 שנים. קרה לנו משהו? הכל פנאן, וכמו שמוקי אוהב לצטט "זמן לכל דבר ועת לכל חפץ" יעני, כשזה יצטרך לקרות זה יקרה.

The Macker Girl

New member
דווקא היום אישרו לי את ההופעה באוגוסט ../images/Emo3.gif

במסגרת אירוע הקיץ של "פלאפון" 20/8, חמישי, גני התערוכה בת"א (ולא בחיפה, כמו שדובר בהתחלה) שב"ק יארחו את הדג נחש

vc15

New member
ישששששששששששש!!!! לא מאמיןןןן!!!

סוף סוףףףף!!! שבק ס אימפריהההההה!! חחחחחחח אני מתתתתתתתתתת הופעההההה!!! גני התערוכהההה!!!! אני מתפגר פההההההההה!!! זין על כולםםםםםםםם!! שבקקקקקקקקקק!!

אדיררררררררררר!!!!!!!!

גם שבק וגם הדג נחש בת"א ובחופש!!! יש לך קצת יותר פרטים על מחירים וכאלה..?

The Macker Girl

New member
אז ככה

הפסטיבל יתקיים בגני התערוכה, יימשך יומיים (19-20/8), ויופיעו בו אומנים מהארץ ומחו"ל. 19/8 ליידי גאגא Luciano מופע הארנבות של ד"ר קספר אביב גפן (מארח את מוניקה סקס) סינרגיה 20/8 שב"ק ס' (מארחים את הדג נחש) היהודים Kaiser Chiefs Simple Plan התקווה 6 מרסדס בנד כרטיסים ימכרו דרך "הדרן" בשיתוף עם חברת פלאפון, החל מיום ראשון הקרוב. כרטיס ליומיים ללקוחות פלאפון יעלה 199 ש"ח, ו-319 ש"ח לאחרים. כרטיס ליום אחד יעלה 149 ש"ח ללקוחות פלאפון, ו-229 ש"ח למי שלא. תהנו גם בשבילי

vc15

New member
חחחחח אני פשוט לא מאמיןןןן!!

זה הבוקר הכי טוב שהיה לי בחיים שליי!!! יום ראשון דבר ראשון שאני קם אני קונה כרטיסיםםםם!!! כמה אומניםםם!! ש-ב-ק-ס אימפריהההההה!! אבל יעני כל הופעה תהיה דקה וחצי?! או שיהיו הופעות רגילות??

The Macker Girl

New member
למיטב הבנתי הופעות רגילות לגמרי

כל יום הופעות יתחיל בסביבות השעה 14:00

למעלה