התיחסות לזרים

agapio

New member
התיחסות לזרים

יש בקירבנו חכמים שחושבים כמו כל האנטישמים כי הזרים הם מקור הבעיות שלנו. אף אחד מהם כמובן לא רוצה ליהיות חקלאי פועל בנין עובד סיעודי או עובד תעשיה.נכון אם היתה לי אפשרות לבחור הייתי מעדיף עובד זר לכל אחד מהמקצועות הללו במקום פרזיטים בני עמנו.

איילת1974

New member
זו נטייה שקיימת כמעט בכל המדינות

אזרחי המדינה לא חפצים לעבוד בעבןדת שלושת ה-מ"מים: מסוכן, מלוכלך, מסריח ולכן בד"כ עובדים זרים עושים את העבודות האלו, ובמקומות רבים אחרים ובעיקר בארה"ב יש ישראלים רבים שעושים את אותן עבודות.

דני2595

New member
שקר

אם היו משלמים היו רצים לעבוד בזה כמו בזבל אם לא יהיה זרים יעלה שכר בגללם אני מבוטל

איילת1974

New member
שקר?

אתה יכול לא להסכים איתי, אבל זה בטח לא שקר. אף אחד לא אמר לך לא לעבוד בבניה או בסיעוד, וכן יש ישראלים שעובדים בזה אבל לא הרבה. בנוסף לזאת אל תשכח שלפני שהעסיקו כאן עובדים זרים לשם כך, המועסקים העיקריים בבניה ובחלקאות היו פלסטינאים, ומאז שהחל הטרור ובעקבותו הטלת הסגרים החלו להביא עובדים זרים במקום הפלסטינאים, כך שסוג העבודות האלו לפחות 40 שנה לא מבוצעות ע"י ישראלים. ולגבי התאוריה שטענת שהיא שקרית, אתה מוזן לחפש מאמרים (אקדמים) בנושא של הסוציולוג, פרופ' ינון כהן.

IgalR

New member
שטויות . אני עוד זוכר שלפני ואחרי גיוס לא מעט

מחבריי וחברותיי נסעו לעבוד בחודשי הקיץ במלונות באילת. אם את אכן משנת לידה 74 אז אני בטוח שגם לא מעט מהחברים שלך ירדו לאילת לעבוד. היום באילת המשרות מאוישות ע"י סודנים. אז אל תבלבלי את המוח עם תאוריות של פרופסורים כי המציאות היא אחרת.

למעלה