התחרות הראשונה כבר כאן

התחרות הראשונה כבר כאן../images/Emo70.gif../images/Emo180.gif

אנחנו רוצים לפתוח בתחרות הראשונה, בה שניים מכם יכולים לזכות בפוסטרים קשיחים (וגדולים) מהקלטוג החדש של בננה
. הפוסטרים חתומים ע"י רוני
.
אז מה עושים כדי לזכות
עליכם לכתוב מהו הדבר ההזוי/ מצחיק ביותר/ מרגש או מה שעולה לכם בראש, שקרה לכם בחודשי הקיץ
. את הסיפורים יש לשרשר להודעה זו, תאריך אחרון להגשה הוא יום שלישי ה12.6, שבוע מהיום.
בהצלחה לכולם
מור ואבישי
.

Roni My Star1

New member
../images/Emo221.gifשלי.

מממ,זה לא הזוי,לא מצחיק אבל אולי קצת מרגש. היה לי רסיטל אתמול בפיתוח קול [4.6 ] ועד הרגע האחרון ממש אבל ממש לא התרגשתי. פתאום,כשקראו לי ול2 בנות הזוג שלי לעלות על הבמה,התחלתי ממש אבל מ מ ש להתרגש ולפחד. כל התפקידים שלי רעדתי,ופחדתי ולא הייתי מרוכזת. והיום אני שואלת את המנצחת של המקהלה איך שרתי. והיא אמרה שהיא הייתה ממש מאוכזבת ממני,ושלא הייתי מרוכזת. כמעט בכיתי לה בעיניים
---אם אני אזכר בעוד משו אני ארשום-----

papashdon

New member
שימו לב: סיפורים אמיתיים בלבד../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

sHiR TaDmOr

New member
../images/Emo3.gif

הדבר ה כ י משמח שקרה לי בקיץ.. פגשתי את רוני בפעם הראשונה...
וזה עוד היה מתחת לבית שלי.
זה קרה אחרי אלוהים יודע כמה זמן שאני אוהבת אותה ועוד לא יצא לי להיפגש איתה. היא הייתה כ"כ מקסימה ומאז אני פשוט אוהבת אותה יותר.. ואחרי כל פגישה איתה אני פשוט אוהבת ומעריכה אותה יותר
רוני כ"כ מדהימה ונותנת יחס חם שכזה..
וזהו.
לא ניראה לי שזה מה שיגרום לי לזכות, אבל בכל זאת-זה הדבר הכי משמח שקרה לי בקיץ.
בהצלחה לכולם

אוקיי.

יש לי דבר יותר טוב, אבל הוא אישי. אז ככה, זה שילוב של כמה דברים קטנים שקשורים למשהו אחד:בית ספר. אלו סקופיםXD המורה שלנו מרשה לנו לשמוע מוזיקה [באייפוד, MP4, MP3,דיסקמן עם אוזניות], באמצע השיעור! אם יש עבודת כיתה\מבחן מותר לשמוע מוזיקה, וזה די מגניב. כל כך שמחתי כשהיא הודיעהXD כי יש תקופה עכשיו שכל הבנים מתלהבים מהאיפוד נאנו שלהם ואז הם מביאים אותו.ואז הם התחלו להתעסק איתו בשיעור עד שהמורה הסכימה להשתמש בו רשמית. D= איזה כיף זה. די ברור לי שזה לא יזכה, אבל ל היה לי משהו יותר טוב, ומה יש לי להפסיד? D=

eliana1roni

New member
הסיפורר הכי מצחיק וכפייי [עםם רונקיי] ../images/Emo99.gif

הסיפור הכיי קורעע שהיה לייי זההה: [לאא לצחוקק זההה קורעע אבללללל קורעעע
:- D ] והאמתת זהה קשור לרונקיייי
אוקיי אז הכלל התחיללל כךךך: הכלל התחילל שנכנסתיי לאיטרנטט והיה רשום "חבורת הנגנים מברמן בהשתתפותה של רוני סופרסטאר" וישרר רצתיי לאמא שליי להגיד לה שתשיג מדוד שלי כרטיסים [כיי הואא עובדד בזההה] אזזז השגתייי..וכמובןןן לא רציתי ללכתת לבדדד אזז 3 חברות באו איתיי.בקיצ' קץ' נסענוו באוטווו...כלל כךך התרגשנוו לא הפסקנו לדבר על מה יהיה איךך יהיה..!!!!הגענווו,ישרר רצנוו לשםםם ואמא שליי איתהה אחריינווו...נכנסנווו ישר חפשנו את רוני [ידענו שהיא לא תיהיה שם אבלל רצנווו...!!] חיפשנוו שעותת אתת האולם עלינו ירדנוו בסוףף זה היה ממש קרובב..ירדנוו מהרר במדרגותתת והדלת היתה פתוחה וחברה שלי הצליחה להכנס ומחצה את רונייי =]כיףףף לההה
אחרר כךךך היה לידד כלל מיני כתבות וכאלה על רוניי אז לקחתי להדביק במחברת שלי עליהםם פתאוםם ילדה באה עלינו ואומרת "אתם מעריצות את רוני" אני צרחתי לה כןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןן!!!!!!! ואז היא אמרה "אמא שלי עובדת פה.אני יכולה להכניס אותכם למאחורי הקלעיםם ותראו את רוני ואת החדר שלה" וישרר היא הלכהה רצנוו היה עוד מדרגותת וכמעטט נפלתיי התחלקתיי שםם רצנו רצנו רצנוו ראיינוו אתת האנשיםם שעובדים שםם ושיחקוו שםם וזה לא היה מעניין כל כךךך....פתאוםם היה חדררר שרשום "רוני סופרסטאר" ואני צרחתייייי ד]קנוו אפ'חד לא ענה שוב דפקנוו ואפ'חד לא ענהה פתחנוו אתת הדלתת וראינוו אתת החדרר שלהה היה לה שם 0]23483-590374850838 גליותתת שלההה עם חתימותת ואתת תיק האיפור שלה חחחח...
פתאום אניי שומעתת קוללל מהממם שאומר "בנות" ואזז אנחנוו מסתובבתתתת ורואתת אתת רונקייי פליץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץ!!!!!!!!!!!!!!!!!! אחר-כך חברות שלי שגעעוווו אותההה שאני מעריצה שלה והראו לה את המחברת שלי
היא אמרה שהמחברת מקסימה וחתמה לי עליה ;P היא אמרה שהיא ממש לחוצה ושנלך ושאחרי ההצגה נבואא...והיא חתמה לנווו שובב עלל גלויהה
ראינוו ת'הצגהה היהה סבבההה [בזכותת רוני,כןן?!] ושאמרווו בסוףף אתת השמות מי שהיה עם הוא שם לב שאמרו רוניי היווו מלאא צעקותת מהמדרגותתתת =] וגםםם חברהה שליי נדחפהה עםם המצלמהה עלל הבמה ואמרה לכולם לזוז שנוכל לראות את רוני =]]] אחר כך עלינו על הבמההה וחיפשנווו אתת רוניי ולאא מצאנו רק אחרי זמן מה היאא חתמהה לנוו והצטלמנוו איתהה [שובבב חחח..3 חתימות ביום אחדד
] בקיצצצצצ קצצצצצ היאא הלכהה והלכנוו איתהה צילמנוו אותהה עדד שהיא נכנסה לחנייההה
זה עדיין שמור בפלאא חחח..בקיצררר זהה היה יוםםםםםם כיףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףף לאללהה ומצחיקקקקקקקקקקקקק

MissCunningham

New member
סעמק מה נסגר עם המקלדת שלך?

את חייבת ללחוץ על כל מקש יותר משלוש פעמים, זה מטריד משהו!

eliana1roni

New member
חח...זה כל כך מפריע? סוריי אני ינסה

לכתוב כמו כולם,זה מהתררגלות פשוטטט..

eliana1roni

New member
באמת זה עד כדי כך מפריע?!

עם כןן סליחהה..פשוטט זהה מהרגלל כיי אני כותבת ככהה מאז ומתמידדד אפילו לפעמייםם בעבודותת הגשההה והמורה מתעצבנתת חחח

למעלה