התחרות בעיצומה אפשר להשתתף עד 2/11 בשעה 23:00

katzlior1

New member
החופשה המושלמת שלי (אילת 2008)

אז ככה.... שמי ליאור, סטודנט לכלכלה ומנהל שנה שלישית ואחרונה, בן 25 מכרכור.... במשך השנתיים האחרונות למדה איתי בחורה מתוקה בכיתה ולא העזתי להתחיל איתה ולעשות כלום... ממש לפני סוף השנה השנייה התחיל בינינו משהו ונורא חששתי שהוא ייגמר כתוצאה מהחופשה שהייתה לנו בשלושה חודשים האחרונים... בסופו של דבר לאחר מאמצים כבדים והשקעה מרובה יצא משהו נפלא והתחלנו לצאת... ועכשיו לסיפור החופשה: לפני כ-3 שבועות הייתי אמור לרדת עם חברים (משרתים בצבא קבע) לאילת במחיר מצחיק לכל מלון שנבחר (סוג של הטבה לאנשי הקבע). קבענו את החופשה חודשים מראש עוד לפני שהתחיל ביני לבינה כל הסיפור ומאוד התבאסתי שלא נוכל לבלות יחד את הסופ"ש... ביום רביעי בשעה 21:30 (ממש ערב לפני שירדנו לאילת) התקשר אליי חבר וסיפר לי שהוא חייב לבטל את הנסיעה שלו איתנו ושאל אם אני מעוניין לצרף את חברתי... רצה הגורל ובאותו היום הייתי אצלה (בכרמיאל) ככה שתוך שעה היא סידרה לעצמה תיק, הדרמנו בלילה לכיוון כרכור ובבוקר שלמחרת יצאנו לאילת אני והיא לחדר בשבילנו בלבד ועוד ארבעה חברים אחרים ב-2 חדרים שונים... החופשה הייתה הכי טובה שאפשר לבקש (הכל כלול...:)), מצד אחד להיות עם החברים, ומצד שני להיות עם החברה, מה גם שהחופשה מאוד מאוד מאוד קירבה את היחסים ביני לבינה, קיבלנו חופשה מתוקה במחיר מצחיק לסטודנטים במצבנו...והכי טוב שהצלחנו גם ליהנות מהחופש שהיה לנו מכל הלימודים המפרכים....

moxer

New member
החופשה המושלמת והקסומה שלי../images/Emo24.gif

קודם כל ללא כל ספק יש לנו מקומות מדהימים בארץ ושווה לטייל בה... החופשה: אני ובן זוגי נסענו לצימר מדהים בטבריה לשלושה ימים, צימר הקשתות, כשהגענו למקום , קיבלנו את הצימר שלנו בקתת עץ קסומה עם ג'קוזי בתוכה, ממש בסגנון בית קטן בערבה, הכול היה מקושט בצורה יפיפיה עם לבבות בכל מקום,בצימר היה מעבר לג'קוזי האישי בחדר ג'קוזי ענק עם מים חמים על הר שהשקיף לכינרת ומסביב יש וילונות שאותם אפשר לסגור באופן חשמלי כדי להשיג פרטיות, וכן רדיו דיסק לשמיעת מוזיקה , סאונה, ארוחת הבוקר הייתה בחדר אוכל שמעוצב בסגנון כפרי, הארוחת בוקר הוכנה במקום על פי רצונך, בערב טיילנו בעיר טבריה, טיילנו בטיילת כשמסביב דוכנים צבעוניים של תכשיטים, בגדים, אביזרי אופנה שונים, צייר שצייר אנשים, תיירים, הכינרת, והדובדבן שבקצפת סוס עם עגלה שלקח אותנו לטיול בטבריה, ההרגשה היא כמו בסרט ישן, למחרת נכנסנו למיים המתוקים של הכינרת הצלולה, ולחוף גיא, ששם היו מתקני מים שונים, אחרי זה המשכנו לקייקים בנחל הירדן, ולמחרת יצאנו לטיול רכיבה על סוסים למשך שעתיים, ונסיעה בג'יפ בנוף המדהים שיש בצפון, היה ממש כיף הצפון זה אזור יפייפה לטייל בו , עד שלא הייתי שם , לא ידעתי כמה הוא יפה, ושיש כל כך הרבה מה לעשות ומה לראות שם. מומלץ בחום!

gamli2007

New member
ההנאה הגדולה באה מהפרטים הקטנים.

כמו כל הישראלים חיפשתי לצאת לחופשה חלומית עם משפחתי באילת.ניצלתי את ההזדמנות שביוני חל יום נישואינו,החלטתי שנצא לחופשה השנתית המשפחתית ולחגוג את יום הנישואים בסטייל באותה ההזדמנות. את ההזמנה למלון ביצעתי חודשיים מראש,שחס וחלילה לא נפספס את הדיל ולאחר כל התכנון של חודשיים, לקחתי את משפחתי לאילת, אך יצאנו בספונטניות יומיים לפני התאריך שהזמנתי במלון המלך שלמה. הגענו לאילת בשעה 8:00 בבוקר (יצאנו בשעה 2:30 ) ועדיין לא הייתה לי הזמנה למלון מפני שמלון המלך שלמה היה כבר מלא.לאחר שיטוט קצר באינטרנט(תודה לאל על האינטרנט האלחוטי)הזמנתי דירונית במלון ריביירה קלאב לשני לילות לינה בלבד. הגענו למלון כבר בשעה 10:00 לאחר שאכלנו במסעדת בצל ירוק ארוחת בוקר מעולה. להפתעתי הפקיד בקבלה היה נחמד מאוד(ישרוטל!) ודאג שהחדר שלנו יהיה מוכן כבר ב10:30.את ארוחת הערב אכלנו במסעדת אחלה המצוינת. למחרת הילדים בילו רוב הזמן בממלכת הילדים הממוקמת במלון שלמה המלך שנמצא בדיוק מעבר לכביש ואני וזוגתי טיילנו באילת ובמיוחד בבריכה המדהימה של הרויאל גארדן שצמוד לריביירה קלאב.כמו כן בערב הלכנו כל המשפחה לצפות במופע ואוו שמתקיים ברויאל גארדן ובאמת היה ואוו. רק כדי שלא תחשבו הנה הישראלי המכוער שנכנס ללא הזמנה למלונות אחרים אז שתדעו שהכול תואם עם המלונות המדוברים,שזה אחת ההטבות שיש כאשר מתארחים ברשת ישרוטל. לאחר שני לילות נפלאים בריביירה קלאב,עברנו לצד השני של הכביש למלון המלך שלמה. התארחתי בסוויטת המלך,כבר יום לפני האירוח התקשרה אלי מנהלת הטרקלין(יעל) ואמרה לי לעלות לטרקלין עבור הצק אין. ביום ההגעה כל עם ישראל ואשתו היו בלובי מול דלפק הקבלה ואני ישבתי בטרקלין עם אשתי עם כוס קפה ועוגה(הילדים נשלחו לממלכת הילדים) בזמן שפקיד קבלה הגיע אלינו לבצע רישום קבלה.ובכל אותו הזמן המלצרית יצאה מגדרה על מנת לספק עבורנו כל דבר שנרצה. כאשר נכנסנו לסוויטה,ריח נעים של ניקיון עלה באפנו.הסוויטה ענקית ומאוד יפה,נוף מהמם מהמרפסת הענקית ואפילו יש ג'קוזי עם 2 ספות שיזוף במרפסת.סלסלת פירות חיכתה לנו בחדר עם בקבוק יין ומים מינרלים.את החדר סידרו עבורנו פעמיים ביום,כך שתמיד היו לנו מגבות נקיות,סבונים ונייר טואלט. אשתי הרגישה כמו בירח דבש,את הילדים כמעט ולא הרגשנו מפני שצוות המלון דאגו להעסיק אותם כל היום,הילדים אפילו לא רצו להגיע לחדר לנוח וכך אשתי ואני חגגנו בחדר ובטרקלין העסקים. הטרקלין גדול כך שאפשר תמיד למצוא פינה שקטה ומבחר הכיבוד שם יכול לבייש מסעדה קטנה. אבל הכי חשוב היחס והשירות שמקבלים אורחי ה- V.I.P. ארוחת הבוקר הייתה במסעדת המלון שאין מה להשוות בינה לחדר האוכל שגם הוא טוב אך המסעדה טובה פי כמה .כל המנות היו מעוצבות בתוך כלים אישיים וטעמנו שם מנות שלא ראינו בשום מקום אחר.כמו כן הקינוחים היו פשוט מעדן מלכים. בזמן שהיינו באילת שילבנו גם אטרקציות כגון: עיר המלכים,שייט עצמי ב"לונה הסירה",נייטמר ואיימקס. בסופו של דבר חמישה ימים של כיף,הילדים כבר מחכים לפעם הבאה!

childling

New member
קומדיה של טעויות בפריז.

הכל התחיל כאשר בן זוגי ואני החלטנו לטוס, לרגל יום השנה לזוגיותינו, לפריז, לנופש רומנטי במיוחד. היות ואני חיילת משוחררת והוא סטודנט, ברור שלשנינו אין כספים שנוזלים מהאוזניים, וחסכנו מה שיכולנו ע"מ לארגן נופש מהסרטים בתקציב מוגבל. טיסות? יש. מלון צנוע? יש. מיקום במרכז העיר? יש. ועכשיו, לנופש עצמו. נחתנו באחה"צ סגריר וגשם פריזאי קידם את פנינו. לא סימן מבשר טובות? אנחנו החלטנו שזה דווקא רומנטי. משדה התעופה תפסנו מונית והכרנו זוג ישראלים-אמריקנים שעסוקים בטיול מסביב לעולם- ג'ק ורוזט. שיחה קצרה הביאה אותנו להבנה שג'ק חביבנו (איש כבן 60) למד באותו בי"ס יסודי שבו למדתי אני עצמי. איזה עולם קטן. הזוג החביב (שלא סתם את הפה לאורך כל הנסיעה) נטש בשלב מוקדם יחסית, ואנחנו נשארנו עם נהג צרפתי שלא מדבר הרבה אנגלית, ואיתי- שלמדה 4 שנים צרפתית בתיכון אבל יודעת להגיד בעיקר- parlez vouz francais? איכשהו הצלחנו להגיע למלון. מלון? אולי אי שם בשנות ה-30 זה היה מלון. כיום זה נראה בעיקר כמו מבנה מט לנפול, אבל היי- למה להתבאס מהקנקן? בואו נראה מה יש בתוכו! אז זה מה שיש בתוכו: מיטה זוגית שמופרדת לשני מזרנים, משל היינו בשרתון בני-ברק. כשניסינו לישון מחובקים, גיליתי שאני צונחת בין המיטות וישנה על הריצפה. אסלה בעלת אישיות מפוצלת, אשר פועלת לפי מצבי רוח: פעם הניאגרה עובדת, ופעם לא. פעם היא גורמת להצפה (!!!) של חדר האמבטיה, ופעם שותקת ומוכיחה לנו שהיא היא הבוס, ואנחנו עבדיה הנרצעים. אמבטיה שכאשר השתמשנו בה, במטרה להתקלח ביחד באופן רומנטי, התפרקה תוך גרימת נזק פיזי קשה- הדוש החליט להתמוטט על ראשי בקול תרועה ואני התחלתי לראות נמלים מרחפות מסביב לראשי... אה רגע, באמת יש נמלים שמרחפות מסביב לראשי!!! עדת ברחשים צבאה על חדרינו הקט ונמלים טיילו בניחותא על שידת האיפור.. ובכן, החדר המושלם לנופש רומנטי!!! לאחר שהבנו שלא תבוא לנו הישועה מהחדר, וכל אנשי המקצוע שבמלון באו לנסות לתקן אותו (כמובן שמלון מפואר כל כך יהיה תפוס לחלוטין, ללא חדר חלופי לרפואה!), החלטנו לצאת לטייל בעיר. חשבתם שכאן תמו צרותינו? אז חשבתם! במסעדה הראשונה אליה נכנסנו, ניסינו לקרוא את התפריט הצרפתי (!) לאור נרות ותו' לא (!!). הזמנו לנו משהו מלא שוקולד, ואז... נכנס אדם צולע עם טיק בעין והתחיל לירות עלינו צרורות מילים בצרפתית. כשסיים חייך אלינו וחיכה לתשובה. "הא?!" שאלנו. "אוווו, טוריסט!" אמר, וסימני הדולרים נדלקו בעיניו. ואז סיפר לנו באנגלית עילגת שהוא עבר תאונת דרכים, שהוא מסכן, אבל הוא כותב ספרי איכות. אז אולי נסכים לקנות ממנו ספר? בן זוגי שיחיה, יש לו לב טוב מדי. קנה שני ספרים פרי עטו של הצרפתי הזה. כשלעצמי, בקושי הבנתי מה היה כתוב שם. כאשר שבתי לארץ ודיברתי עם מורה צרפתייה הבנתי שטוב היה לא הצלחתי לקרוא בעצמי. לאחר שרכשנו ספרים בכמה יורו טובים, הגיעה המלצרית: המנות שהזמנו אזלו. נרצה להזמין משהו אחר? טוב... התחלתי להתעצבן, אבל הזמנתי משהו אחר. "אם גם הפעם לא יהיה להם את מה שהזמנו, אנחנו קמים והולכים!" סיננתי לחברי. ואז הגיע אדם גדול מידות עם תיק (על הכתף) ומצלמה. "רוצים תמונה רומנטית, רק 20 יורו!" אמר באנגלית מפתיעה. ניסיתי לומר לו שאין לנו כסף קטן, רק שטרות, אבל אז אהובי אמר לי באנגלית שוטפת: "מה את מדברת??? הרגע קיבלנו עודף בכסף קטן מההוא שמכר לנו ספרים!" טוב... קנינו תמונה. תיק על הכתף, אמרתי? וטיקים ביד, זה גם אמרתי?!?! התמונה הייתה עקומה וחשוכה לאור התאורה הבלתי-נראית כמעט. "כמה אמרת שזה, 5 יורו?" נזכר יקירי להתמקח. אבל המבט על פניו של הר האדם הבהיר שאין אופציות אחרות. שילמנו. מלצרית חביבה מגיעה- אין את המנות שביקשתם. תוכלו להזמין אחרות? וכך, לאחר שהוצאנו 40 יורו ועוד לא שתינו כוס מים אחת, קמנו ועזבנו את המסעדה. לפחות במסעדה הבאה היה טוב יותר: לאחר שהזמנו ארוחה לתפארת, ואפילו התחלנו לאכול- אהובי הפנה אלי את הגב והתעסק באוכל. "ממי, הכל בסדר?" שאלתי. "כן כן, תמשיכי לאכול". "אתה בטוח? תסתובב אליי!" הממ.. הוא לא ממש שמח להראות לי את הג'וק הקטן שהשתזף על המלפפון שלו. למזלינו הצרפתים מנומסים מספיק בשביל לזכות אותנו על המנה הזו. על השתייה והמנה שלי שילמנו כמובן. כשדרשתי פיצוי- נעניתי בשלילה רועמת, כשעדר גברתנים עומד בדלת הכניסה ורק מחכה שהחבר שלי ינסה להתווכח. הוא דווקא רצה. אני, לעומתו, רציתי לישון. הלכנו גם משם... מה רצינו בסך הכל?! גלידה לקינוח, שיהיה קצת מתוק בלב אחרי כל המר שהצרפתים האכילו אותנו?! בדוכן הגלידה ביקשתי לטעום מהוניל (הצרפתי כמובן
. קיבלתי כפית קטנה עמוסה בגלידה. זה היה טעים, ואז עשיתי את טעות חיי: ביקשתי לטעום גם מהשוקולד. המוכר האדיב שלף את הכפית שליקקתי מידי, תקע אותה בהר הגלידה, והשיב לי אותה, מחייך. מה שגורם לי לחשוב- כמה רוק של כמה אנשים מתבל את הגלידה הזו?! בן זוגי החליט, למרות המפגע הבריאותי הזה, לקחת 3 כדורי גלידה. כשהוא ליקק אותה הוא גילה ברחש קטן, כמו אחד מהחבר'ה שהתעופפו בחדרינו קודם לכן, קפוא. לאחר קבורה נאותה לברחש, והתמוטטות עצבים שלי, החלטנו לישון. החדר אמנם הסריח מהדברה, לא יכולנו להיכנס לשירותים, וישנו בשתי מיטות נפרדות, אבל העיקר זה הרומנטיקה!!! הו פריז, פריז... באשר לתמונה, לצערי איבדתי את המצלמה בסביבות מגדל אייפל. עמכם הסליחה

מוש70

New member
לא יודעת

אם זה המקום אני הייתי בקיבוץ דליה לא בבקתות אלא בחדרים לקחתי שני חדרים עם דלת מקשרת היינו עם הילדים וממש נהנו מומלץ בחום

הצעת הנישואין השניה שלי..

לפני יותר משנתיים התחלנו לדבר על חתונה. חיכיתי להצעה רומנטית, כמו בסרטים. מה, לא מגיע לי?... יום אחד חזרתי מהמספרה, בן זוגי אמר לי, "וואו יפה. רוצה להתחתן איתי?" וזו היתה הצעת הנישואין שלו... על אף המחווה המאד רומנטית הזו, הרגשתי שזה לא פייר. אמרתי לו "לא יכולת לבוא עם איזה פרח? לחשוב על משהו טיפה יותר יצירתי?..." שבוע לאחר מכן הוא אמר לי שיש דיל לאגמים (ה-מלון שלנו ) וסגרנו חופשה. בדרך הוא קיבלת טלפון מהמלון שהחדר מוכן. לא ייחסתי לזה חשיבות. גם כשהגענו ללובי והוא פתאום נעלם לי-לא שמתי לב. כשהגענו לחדר מצאתי מיטה מלאה פרחים אם כיתוב "התינשאי לי" זר בלונים ענק, ברכה מהממת ממנו וקערת פירות מפנקת. וואו! בערב קפצנו לאוהל של הבדואי שתמיד זורק משפט אחד ממצה, והפעם הוא אמר לנו "אתם שידוך שכתוב בשמיים". והלך. אוח, איזו חופשה מפנקת זו היתה. מסאז'ים, ארוחות ערב מפנקות, כל היום בבריכת השאנטי של המלון... אין מילים. אבל זו היסטוריה. יש לנו ילדה מדהימה שהיום היא בת 9 חודשים, וכל מה שיש לנו זה להתענג על הזכרונות...

meravbh

New member
החופשה המושלמת שלי

החופשה המושלמת שלי היתה לפני כמה שנים. אני וחבר שלי לשעבר נסענו לצימר בבבית הלל. זו היתה בקתת עץ, היה מטבחון קטן וג'קוזי ענק בתוך החדר. הנוף מהבקתה היה פשוט מושלם!!! נסענו בחורף והנוף שלנו היה החרמון המושלג מצד אחד, והפרדס הסובב את בקתת העץ מצד שני. לבקתה היתה מרפסת עם מנגל וכמו שכבר אמרתי הבקתה היתה במרכז פרדס פרי ההדר. והיה ערסל בין העצים שאהבנו לשכב עליו ולהסתכל על השמיים... אהבנו לטייל במושב גם ביום וגם בלילה, לדעתי, זה אחד המושבים הכי יפים במדינה...

Dshira

New member
שלי!

החופשה המושלמת שלי הייתה לפני שנה וחודש בדיוק:) הכל התחיל כאשר חיפשנו מתנה לימי ההולדת וליום הנישואין של הורי (שחלים ביחד), אחותי אחי ואני החלטנו שהשנה נגשים חלום ישן ונארגן להם בהפתעה נופש מושלם. ביום ההולדת של אמי הגשנו לה מעטפה ובה פתק שמודיע לה שמעכשיו היא ואבי משתתפים במשחק "חפש את המטמון", כאשר במשך שבוע אנו החבאנו להם פתקים בבגדים, בתיקים ובכל רחבי הבית עם רמזים לגבי סוג המתנה (אפילו שיגענו אותם עם פתקים של "נסו שנית") בהמשך אחד הפתקים הודיע שעליהם לקחת חופש בתאריכים מסויימים ולהיות מוכנים באוטו ביום ושעה ספציפיים. כאשר הגיע אותו בוקר הפתענו אותם שלושתנו שאנו מצטרפים אליהם לנסיעה משפחתית, ובאוטו הגשנו להם רמז נוסף שעליהם לפענח על מנת לדעת לאן להגיע. כאשר הגענו לנקודה הראשונה חיכו שם חלק מבני המשפחה המורחבת אשר הצטרפו אלינו לארוחת בוקר ובסיומה הגישו להורי רמז נוסף אל התחנה הבאה. בהגיענו אל התחנה הבאה: ים המלח, הורי הופתעו לגלות שכל בני המשפחה המורחבת עבדו עליהם והצטרפו גם הם אל הטיול הגדול. מבחינתי החופשה הייתה מושלמת כי במשך שנים רצינו לנסוע כל המשפחה המורחבת לנופש משפחתי משותף ואף פעם לא הצלחנו לעשות זאת, בילינו שלושה ימים בעין יהב, ים המלח והרבה מקומות באזור הדרום, טיילנו יחד, אכלנו יחד וצחקנו יחד והיה פשוט מושלם, הצימר בעין יהב היה מדהים במיוחד ואף אחד מאיתנו לא רצה לחזור הביתה ולסיים את החופשה המושלמת.

DNA3

New member
חופשה מדהימה באילת!

שלום אני דנה בת 19 וחצי לפני שנתיים בסוף י"ב אני וחברה שלי יצאנו למשך שבוע לאילת זו היתה חופשה מדהימה שבאה לי לפני שנה קשה שבה עבדתי בגן חינוך מיוחד במסגרת השירות לאומי שלי וממש נתנה לי אוויר לנשימה בין סיום הלימודים המפרכים של כל הבגריות להתחלת עבודה... החופשה היתה כל כך מדהימה גם מכיוון שאני וחברתי לא כל כך אוהבות אכסניות שתינו חסכנו כסף במהלך השנה מבייביסיטר וכו' ויצאנו למלון 5* מדהים עם אוכל מעולה ובריכה מהממת וחדר עם מיטה מעולה(שזה מאוד חשוב לי). שתינו מאוד אוהבות חום וקיץ ובשבלנו היה שם אידאלי(היינו שם באוגוסט) כל רגע בחופש היה רגע של הנאה צרופה.... היום שלנו היה מלא פעילויות(ספורט ימי, עיר המלאכים, דולפינרים וכו'...) ולא היה לנו אפילו רגע אחד מת. אני וחברה שלי היינו באותו ראש וזה מאוד הוסיף לחופשה כי לא היה ביננו שום ויכוח הסכמנו על אותם דברים וזה היה ממש כיף. זו היתה חופשה באמת מושלמת מכל הבחינות ואני בטוחה שאני לא אשכח אותה אף פעם!

roniss1

New member
חופשה באוירה רומנטית וקסומה ../images/Emo8.gif../images/Emo99.gif

לשם הסמליות היום בדיוק הוא יום הנישואים שלי ושל בעלי התחתנו ב 27/10/1996 לפני 12 שנה.
היינו חברים ומאוד הרפתקנים והחלטנו על מסע לצפון בלי כיוון מיוחד לנסוע לטייל ולעצור בדרכים...ולהמשיך ככה במשך כמה ימים... היינו צעירים רומנטים ומאוהבים ולכן כל חופשה שכזו היא רומנטית ומושלמת.... הגענו לאחד החופים המבודדים שמקיפים את הכינרת והכנו את האוהל וה"פינוקים" תוך כדי חיבוקים ונישוקים ו ^$#@!!$)* מצאנו את עצמנו מתחת כיפת השמיים מאזינים למוסיקה ברדיו מתעסקים אחד עם השני וברקע כוכבים ושמיים ולפתע היה קול חזק ומבהיל ושנינו רצנו לרכב עם הבגדים מבוהלים...אספנו את הכל בשניות ונסענו במהירות משם. (עד היום אנחנו תוהים מה היה הרעש המבהיל.) את הלילה העברנו במכונית ולמחרת הגענו מערה ליד ראש פינה ושם המשכנו את החופשה המדהימה שלנו שאנחנו אוכלים גבינות מדהימות ,לחמים וזיתים תוצרת בית וכמובן כל היום צמודים אחד לשני ואי אפשר לקלף אותנו...חחחחחח טיילנו המון בסביבה ופגשנו אנשים מיוחדים, פגשנו רועה צאן ששתינו איתו קפה ובסיום הוא לקח את הכוס של בעלי ולפני שניפרדנו ממנו הוא אמר לנו מזל טוב...שאלנו על מה? והוא אמר מה זאת אומרת אתם תתחתנו באוקטובר השנה חשבנו שהוא הוזה כי זה היה עוד פחות מחודשיים. מיותר לציין שהוא צדק, שחזרנו החלטנו שאין טעם לחכות וקבענו תאריך וגן....27/10/1966 אני מתגעגעת לתחושה של החופשה הזאת...זה היה ממש מיוחד רומנטי קסום והזוי...המון אהבה ואני חוזרת לבעלי הוא מחכה לי כמו שאתם מנחשים לחגוג את יום הנישואים...
רוניס

t i l t u l a

New member
../images/Emo182.gifהחופשה המושלמת שלי ../images/Emo182.gif

החופשה המושלמת שלי התרחשה לפני כ-4 שנים כשאני ובעלי היינו נשואים וללא ילדים באותה תקופה היינו קצת תפרנים ולא יכולנו לצאת למלונות פאר אך קיבלנו מהעבודה תלוש של חברה מסוימת (אני לא אנקוב שמה כי נראה לי שאסור) לנופש של שתי לילות במגוון מלונות בארץ ב 600 ש"ח בלבד. הזמנו עוד זוג חברים ונסענו למלון "כפר גלעדי" שבצפון. המלון הוא פשוט יחסית אך הוא נמצא במקום כ"כ יפה - וכראיה צירפתי תמונה שנשקפת מחדר במלון...
ביום הראשון של חופשה זו בעלי ביקר בפעם הראשונה בחייו, בגיל 30, בחרמון
ולמחרת היינו באגמון החולה, שכרנו קולנועית (כך זה נקרא?) וכ"כ נהנינו מהנופים המרהיבים והציפורים המדהימות . זו היתה חופשה צנועה מאוד ולא יוקרתית אך היא זכורה בעיניי כחופשה הכיפית והרומנטית ביותר שהייתי בה בזכות האנשים שסבבו אותי וכמובן בזכות המקום המיוחד כ"כ אליו נסענו - צפון הארץ ,והנופים עוצרי הנשימה שיש שם

lioraadato

New member
החופשה המושלמת שלי

בעלי סיפר לי שלקראת חמש שנות נישואים הוא רוצה לנסוע איתי לנופש של חמישה ימים בקלאב בטורקיה. כשהגענו לשדה התעופה הוא העמיד אותי בתור והוא היה בתור לידי ואני רואה שעל הטלויזיה רשום PARIS-מתברר שהוא עבד עלי ונסענו לשבוע לפריס! כולם מסביבי ידעו, כולל המשפחה ובעבודה והצליחו להסתיר ממני... בילינו רק שנינו חופשה רומנטית ונהדרת!

בת ים

New member
לשחרר את ציפור הנפש

היציאה אל החופש או ....החופשה המושלמת שלי:
אתם בטח מכירים אותנו, אנשי הבועה התל אביבית אלו שעבורם הירקון הוא הגבול הצפוני של מדינת ישראל?
בהחלט אנחנו.. אני וחברתי גרייס שביום אחד בהיר (עדיין) של תחילת אוקטובר 2007, החלטנו שהגיע הזמן ומגיעה לנו חופשה מכל העולם. שנים אחדות לאחר גירושין קשים של שתינו, בחרנו להכריז על עצמאות ולקיים בהוד והדר את טכס "שחרור צפור הנפש". את הטכס שחיברנו בחרנו להוציא אל הפועל לחוף כנרת. בגלל המרחק (זוכרים את הגבול הקודם שלנו?
), בגלל שבעצם מעולם אף אחד מאיתנו לא יצאה לחופשה בארץ לבדה, ללא משפחה וילדים. ומסיבות כאלו ובעיקר אחרות נבחרה המושבה כנרת. ואם חייבים עוד "בגלל", הרי גם הסטוריה לא תזיק. לאחר ניווט מסובך על כביש 65
בואך כפר תבור ואחר כך כנרת, הגענו ל"צימר של דניאל" במושבה כנרת. בחרנו במקום בזכות המחיר הנמוך והנוף. לא חיפשנו פינוקים. הייתה לנו מטרה חשובה ואותה בחרנו לבצע בבית הקברות של כנרת. את טכס "שחרור ציפור הנפש" ערכנו למול "דקל שפל צמרת" והנוף הפסטורלי, אם כי מעט נסוג של הכנרת. בחופשה זו הבטחנו לעצמנו גרייס ואני, לשחרר את העבר, להתחיל לחוש ביתר שאת את ההווה ואת העתיד. החלטנו לשחרר את הכבלים של אהבות נושנות, פצעים שאך זה הגלידו ולהמשיך הלאה לחיים חדשים. וכך היה. וכך קרה..הקסם עשה את שלו. כיום אני בשלבי מעבר למגורים לישוב קטנטן ומדהים ליד הכנרת..לצד אהובי,אותו הכרתי מספר חודשים לאחר מכן. אז חופשות מגשימות חלומות? בהחלט כן. אם רק תתנו לנפש כנפים.

littlehope

New member
הי, בת הים?

בכוח איש לגרור אותי. אבל מה עם אני עצמי? מה עם "לא אנשים"? מה עם הדברים הבלתי נראים שחיים בלב, בנפש, בנשמה, בלב- בפנים? בזכרון.. בחורים בשחורים? לא הייתי בחופשה, מעולם. בוודאי שלא חלומית. החלומות שלי הם רק כאשר אני מותשת (מדיי), עייפה (מדיי), עייפה (מדיי)- כרגע. ואני פשוט כל כך, כל כך... כל כך.. לא רואה את המחבר בין עכשיו לבין המקום הטוב יותר. שאני יודעת שיגיע. שבוא יבוא.. ואני רוצה. כל כך רוצה. כל כך.. רק לא יודעת איך.. סליחה שנדחקתי, שהשתלטתי.. המשך יום טוב שיהיה..

gilinca

New member
החופשה המושלמת שלנו בצפון

המתנה הזו היתה אמורה להיות ירח הדבש שלנו. כל הזמן דחינו את הנסיעה גם עקב עיסוקים רבים (לא ראינו איך נעזוב את הלימודים והעבודה לשלושה ימים), וגם כי רצינו "לשמור" את החופשה הזו ומימוש ירח הדבש שלנו. כמעט שנה לאחר החתונה קרה לנו דבר מעצבן מאוד: בעלי הדירה שלנו הודיעו שהם חוזרים לארץ עקב מלחמת לבנון השניה שבדיוק הסתיימה, וכל זה בהתראה של שבוע! היינו בהיסטריה וחיפשנו בנרות מקום לעבור לגור בו ולא מצאנו. ברגע שהם נחתו והגיעו לבית עם המזוודות החלטנו שהנה אנו ממשים את הנסיעה ובורחים משם ומהלחץ הזה. נסענו צפונה. המלחמה הסתיימה שלושה שבועות קודם, הצימרים היו ריקים, והצפון היה מחורב. נדהמנו. אמנם היינו בשירות מילואים פעיל בתקופה וחרדנו לשלום תושבי הצפון כמו כולם אבל לא היינו שם פיזית. הגענו לצימר מדהים ביופיו. בעלת הצימר ביקשה שנודיע לה חצי שעה לפני ההגעה והסתבר שזה היה כדי להכין לנו הפתעה- כשהגענו הג'קוזי שבחדר כבר היה מלא, עם נרות צפים וקטורת ורק חיכה שנקפוץ לתוכו.... היא הכינה אותנו גם לקנות מראש בשרים כי יש מנגל מצוין במקום והגענו מצוידים. פעם ראשונה שעשינו לעצמנו מנגל ואנחנו זוכרים את זה כארוחה הכי טעימה שאכלנו אי פעם. שלושה ימים רק סיירנו בצפון, ביקרנו ביישובים, ראינו את ההרס אך עם זאת את הציבור שהחל לחזור לצפון ולשקם, את ההתגייסות של האנשים זה למען זה.... ושילבנו את זה בטיולים בטבע , ביקורים במסעדות טובות, לפגוש חברים צפוניים ובעיקר- לנוח ולהתרגע בנוף המהמם ! זו היתה חוויה חד פעמית ונשבענו שכל עשר שנות נושאין נחזור לחגוג בצימר הזה , לשבת על הספסל הפשוט הזה בכניסה למושב, על מנת להזכר בחופשה החלומית הראשונה (והאחרונה מאז) שלנו . כמובן שבלילה שחזרנו אספנו את חפצינו ועזבנו את הדירה ההיא. זה היה פחות נחמד.....

מושלמת? זו מילה קטנה מדי.

איכשהוא יצא, שהילדים ישנו אצל סבא וסבתא. לפחות ככה חשבתי, שזה פשוט יצא. מי האמין שהכול למעשה זה תוצאה של תכנון מוקדם, שלא היה לי שמץ לגביו. שש וחצי בבוקר. השעון המעורר מצלצל. ואני? שלא מבינה למה דווקא היום, שאני לא צריכה לקום להאכיל או לטפל באף אחד, צריכה לקום עם הציפורים. תוך שליחת היד לעבר השעון, נתקלתי בפתק מקופל שעליו כתוב "בוקר טוב לנסיכה". עם חיוך ועדיין חצי ישנה, פתחתי את הפתק, שבו נאמר: "יש לך 10 דקות להכין תיק לשלושה ימים. התיק על המיטה." לרגע אחד, לא הבנתי. שניה אחרי, כבר התעוררתי לגמרי. כשהעפתי מעלי את השמיכה, עף גם משהוא כבד. באמת היה שם תיק. באמת נוסעים לשלושה ימים. "אבל רגע, מה עם הילדים? מה עם הסידורים? מה עם החיים הרגילים?"...ניסיתי לגמגם, לא באמת בשביל לשכנע, ותוך 20 דקות, היינו אני בעלי והתיק באוטו. נוסעים. אבל רגע, נזכרתי," לאן נוסעים?" הפתעה, נעניתי, ואני מרוב שאני אוהבת הפתעות, לא הפסקתי לנסות לנחש. והיתה לי דרך ארוכה לנחש. עד מושב שומרה נסענו, שמי שלא יודע, זה אי שם בצפון. ממש 25 דקות ממטולה. בדרך בעלי עדכן את בעל הצימר שאנחנו אוטוטו מגיעים,והוא ארגן סידורים אחרונים. מה יש להגיד? הנסיעה השתלמה. ברגע שנכנסנו לצימר, הבנתי.באמת קיים גן עדן והוא פה. הצימר ענק וממוזג כהלכה, כיאה לחודש אוגוסט.עשוי כולו מעץ, בקומה השניה של המבנה. אקווריום ענק עם דגים יפייפים אירחו לנו חברה, ושני ג'קוזים, שניתן לומרעליהם,שנוצלו כהלכה. אחד בתוך הצימר, והשני בחוץ, במרפסת, מואר בתאורת גינה מההמת. גן עדן, כבר אמרתי? שלושה ימים של ביחד, אבל לבד מכולם. שלושה ימים בלי מטרנה או טיטולים. שלושה ימים בלי בוסים מעצבנים. שלושה ימים של שלווה, של רומנטיקה, ושל שכרון חושים. אני כבר מחכה לחופשה הבאה.

MADRI

New member
איטליה, הבת שלי ואני

לפני חודש נסענו הבת שלי ואני לצפון איטליה ל-6 ימים. קנינו כרטיסי טיסה והשכרנו אוטו. כל השאר היה ספונטני וללא תיכנונים מיוחדים. נסענו ואם מקום מצא חן בעינינו אז עצרנו לראות. צפון איטליה מדהימה. נסענו אלפי קילומטרים מהבוקר ועד הערב. ובערב חיפשנו צימר לישון. הדבר הכי מעניין בטיול היה שהאוטו ידני והכבישים בצפון איטליה הם מפותלים ועל הרים וצרים מאד. הבת שלי לא מיומנת בהילוך ידני אז אני נהגתי כל הזמן. זה היה אתגר בפני עצמו. סיפור נחמד: הגענו לאגם שאני לא זוכרת את שמו כרגע והתחלנו ללכת. המזג אוויר היה גשום וקר אבל זה לא הפחיד אותנו. התחלנו ללכת מסביב לאגם ואמרנו שאם נתעייף נחזור.כשהיינו באמצע הדרך התחיל לרדת עלינו מבול ששום מטריה לא היתה עוזרת. לא היינו לבושות בהתאם וקצת נכנסנו ללחץ. המשכנו ללכת תוך כדי שאנו מעודדות אחת את השניה שעוד מעט אנו מגיעים (כל דקה נראת נצח) . היינו צריכות להקיף את כל האגם על מנת להגיע לנקודת המוצא בחזרה. בסוף הגענו רטובות עד התחתונים ומה ששכחתי להגיד זה שהיינו לבד לבד בכל האזור . אפילו השומר שראינו בכניסה נעלם. עברנו חוויות רבות ונהנהנו מאד ואני ממליצה לכולם לנסוע לשם. הנופים עוצרי נשימה, האנשים אדיבים ומאד נקי בכל מקום שהיינו. חופשות נעימות לכולם

למעלה