התחרות בעיצומה אפשר להשתתף עד 2/11 בשעה 23:00

zahava4843

New member
החופשה המושלמת

לפני כמה שנים בני שהיה אז בן 29 בערך ביקש ממני לבוא איתו לקריון לקנות בגדים. בדרך עצרנו אצל אימי לאחל לה מזל טוב ליום הולדתה. בין שיחה לשיחה החליט בני שהוא לא רוצה ללכת לקנות בגדים בתואנה שהוא עייף. אילצתי אותו לבוא איתי למרות שאחיי ואחיותי ביקשו ממני לרדת ממנו. לקחתי לו את הקסדה של הקטנוע ואמרתי לו שאם הוא לא בא איתי אקח לו את הקסדה. לבסוף התרצה ובה איתי. כשהגענו לקריון ביקש ממני בני שאפגש איתו בכניסה לשירותים משום שממש לוחץ לו. בני בדרך לשירותים(בריצה) העיף בחורה מקסימה שעמדה להנאתה מול חלון ראווה. הבחורה השתתחה על הרצפה ובני מיהר להרים אותה ונדהם מהחיוך שהיה על פניה. במקום לכעוס היא חייכה. בני התרשם מאוד מיופיה והחליט להזמין אותה לסרט. הבחורה המקסימה הסכימה ובני קבע איתה ליד בתי הקולנוע. כשפגשתי את בני סיפר לי שפגש בחורה מדהימה לדבריו ואמר לי בואי לפגוש אותה. ניגשנו לאיזור בתי המלון שם חיכתה הבחורה. חטפתי שוק כשראיתי אותה. אמנם בחורה יפה אבל מלוכסנת הבנתם אותי הייתי בהלם. אמרתי לבני | אתה נורמלי? אין בחורות ישראליות? מה קורה לך? הוא אמר לי : אמא לכי מכאן. למחרת נפגש עימה שוב ואני כולי כועסת. לאחר כמה ימים החליט ואמר לי זאת הבחורה תהייה אמא של הנכדים שלך תזכרי את זה. ואמנם כך היה על מנת לזכות בבני ולא לאבד אותו הסכמתי לשידוך הזה. היום אני מאושרת יש לי כלה וויטנאמית . יש לי נכדה וויטנאמית מקסימה בת שנה ועשרה חודשים. והחופשה הנהדרת שזכיתי לה בעקבות הכלה זה חופשה בוויטנאם ארץ מדהימה ביופיה אבל בלי ספק העולם השלישי. חרשנו במשך חודש שלם את וויטנאם מהצפון לדרום. הכרנו את משפחתה וגילנו אנשים מקסימים ואדיבים. רק שלהם אנו נראנו כמו עבמיים. הם קטנים ורזים ואנו משפחה של אנשים גדולים ובכל מקום אליו הגענו היינו אטרקצייה. מצרפת תמונה של נכדתי המקסימה

התחרות הסתיימה

תודה לכל המשתתפים. הזוכה בתחרות היא zamzam. הודעה נשלחה לזוכה במסר. המשך גלישה נעימה בתפוז
אנשים!

liranzamsh

New member
החופשה שלי

מבחינתי חופשה מושלמת היא חופשה ספונטנית ולהלן חופשה המושלמת שלי מסוכות: החלטנו ליסוע לטיול של יומיים אך כל הבירורים שעשינו לצימרים השונים היו מאוד יקרים ולכן החלטנו להקים אוהל בחניון פארק הירדן. לצורך כך הבאנו גזיה ופק"ל שתיה חמה מלא אוכל ויצאנו לדרך לקמפינג... התמקמנו לנן בפינה פסטורלית ליד הנחל , הקמנו את האוהל,פרשנו שק שינה,הוצאנו את המשחקים(טריוויה)והתחלנו לשחק...,היה ממש נחמד,הכנו על הגזייה תה,ואז פתאום התחיל להחשיך מאוד! אני כמובן התגלתי כפחדנית ומאוד נלחצתי מלהישאר לישון שם בחושך בלילה. מכיוון היה לי עוד על הזיכרון של הפלאפון את הטלפונים של הצימרים שביררנו לגביהם לפני,אז הלטנו להתקשר ולברר אם בכל זאת נשאר מקום (מה שנקרא-מהרגע להרגע...) למזלנו היה צימר פנוי,ומכיוון שזה היה בדקה ה 90 אז גם המחיר היה סביר ,וכעבור שעה מצאנו את עצמנו בצימר מדהים עם ג'קוזי המשקיף בבירור על כל הכינרת-מקסים!!! מאוד נהננו-חופשה מושלמת!

למעלה