התחלה חדשה

no have name

New member
התחלה חדשה

די, זהו, נכון זה הכי קשה בעולם ואני שונאת את איך שאני נראית וזה הכי קשה בעולם לא לרדת ועוד לעלות... אבל אני כ"כ הרבה זמן בלי מחזור אני חייבת את זה גם אם אני יראה שמנה, לא כל האנשים בעולם הזה רזים מקלות ולא יהיה כ"כ אכפת נכון? סופסוף אחרי תקופה ענקית היום הוצאתי הכל בכיתי מלא ואמרתי לאימא הכל מחר בבוקר יש לי דיאטנית וסופסוף אני הולכת לומר לה "אני יעלה במשקל" אני מקווה שאני לא ישבר באמצע ושאני יצליח לעלות ולסבול את עצמי ושאני יצליח לשמור אח"כ על המשקל ואחרי שנה לקבל סופסוף את המחזור שלי, יש לי מלא לעלות ואני לא סובלת את עצמי עכשיו אבל אני חייבת את זה בשבילי והבריאות שלי והלימודים שלי ואימא שלי והכלבה המדהימה שלי, זה סה"כ מראה נכון?? דיי עד שסוףסוף קניתי שמלה שאני לא "חייבת" להכניס בה את הבטן, עד שפעם ראשונה בחיים לא התביישתי לשים בגד ים ואפילו שמחתי, זה נכון שאני תמיד מרגישה שיש מה להוריד, אבל כאילו פעם ראשונה בחיים אני לא "מתעבת את עצמי" את המראה כאילו ואני יכולה לשים כל דבר ולא להיות חייבת להכניס את הבטן ולשנוא את עצמי כ"כ כל העובי הזה אני שונאת את זה זה כ"כ קשה... אבל מצד שני אני חייבת את הבריאות הזאת לעצמי הרי אי אפשר בלי מחזור, אבל מצד שני אני דוחה. אני חייבת להצליח לעלות הפעם בלי להישבר ואז שוב לרדת אם לא יותר אני חייבת את החיזוקים שלכם חייבת!!!! תעזרו לי להפנים אחרי שנות סבל של אנורקסיה ואישפוזים ומרפאות וחראא שזה לא שווה את זה ואני צריכה לעלות במשקל וזהוו ולקבל מחזור וזהוו ולשמור על זה כי כל פעם עד עכשיו שכבר עליתי אח"כ ירדתי... קשה לי אני מכירה את עצמי... אני יאמר כן אני יעלה ואני יאכל וישץף פעולה ואז אחרי שארני יעלה קילו או שתי קילו אני ישבר ויוריד שוב וידפוק לי עוד יותר את הגוף והBMR והבריאות ויכנס יותר לדיכאון ושוב יהיה בחרא הזה.... תעזרו לי לצאת מיזה אחת ולתמיד, מגיע לי הרבה יותר טוב מזה, מגיע לי באמת לחייך ולשמוח בחיים ולא שהכל יהיה קשור רק בשומן ומשקל... אמא קנתה לי ספר מדריך שיעזור לי לצאת צעד אחר צעד מהאנורקסיה וזה נראה לי הכי טוב בעולם אני ינסה אני ינסה הכל אני חייבת את התמיכה שלכם רק אתם מבינים אותי, רק אתם!!! אף אחד אחר לא קולט וזה קשה לי כל כך!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

למעלה