התחיל החופש הגדול......

אז אבא מטלטל או אבא זורק

רק שאני אבין אותך את בספק ממה ששלחת שהגורם הוא לא אנושי? אז מי טילטל או מי זרק? או מי השאיר תינוק באותו או מי השאיר חפצים ליד תינוק "שבלע אותם תינוק ונחנק" מה זה אומר? הגורם לא אנושי? התאונת שהוזכורו לא קרו אשה ; הן נגרמו ובזדון ויש תאונות אחרות שנגרמו ברשלנות ויש כאלה שבזדון העיקר שזה נגרם ולא קרה

תמוה יקר../images/Emo13.gif אני אסביר..

כשמישהו עושה מחווה ועוזר לבחור עיוור לחצות את הכביש..אנו נגיד ואיי זו היתה מחווה כלכך אנושית.. ואם בחור עם נשמה מורעלת בא ודוחף בחור עיוור אל תוך כביש תוסס מכוניות, זו תהיה התנהגות בלתי אנושית בכלל אז אם אמרתי גורם לא אנושי או בספק אם אנושי..אז היה פה הומור שחור, או אשקרא ציניות..כי לדעתי האבא שיכול לאבד את יצר האבהות ולהזיק לתינוק חסר ישע..שעל אחת כמה וכמה הוא בנו.. אז הוא איבד את האנושות שלו איפשהו בצומת רועשת אחת של החיים!

כערבייני תנועה אם אמרת זאת

מתוך ציניות למה שקורה אצלנו בפכרים ובערים הערביות אז חן חן לך בדאויה ואם אמרת זאת בטעות אז הטעות "כבודה" במקומה מונח

טשאפק

New member
תמוה אתה מדבר על התאונה של

אוטובוס התלמידים שבה נהרגו שלושה? שמעתי ברדיו ראיון עם קצין משטרה, הוא אמר דברים אחרים לגמרי ממה שכתבת. לנהג הזה אין שום עבירת תנועה ב 27 שנה, בזמן התאונה הוא נסע לפי ממצאים בשטח במהירות סבירה, 74 קמ"ש במקום 70 המותרים. השאלה היחידה מי נסע באדום, הוא או נהג הג'יפ הצבאי. יש עדויות של עדי ראייה שנהג האוטובוס עבר באדום, אבל העניין בבירור. בקשר לגורם האנושי, באחוז לא קטן מהתאונות יש גם גורם של תשתית כבישים לא טובה, שילוט מטעה וכדומה. זו גם בעיה שחייבים לטפל בה. מצטרף לקריאתך, סעו בזהירות ושימרו על עצמכם ועל ילדים חסרי זהירות שמתרוצצים בחופש.

ברוך אללה כמו שאומרים

לי אין את הבעיה שיש לכם ילדים "קטנים שמרעישים " בעקיצה ובקריצה """יש הרעשות אחרות" תבינו לבד מהיכן באות חומר "לניחוש" למחשבה

jolia roberts

New member
מה שעבר כבר עבר תראו מה יש עכשיו

הפסיקו אותי להיות מנהלת טוב אבל שיכנסו ימלו מקום המקללים והמציפים עושים חגיגה בחדר והמעניין שהם לא נחסמים אבל כשמיהו מקלל מהערבים הוא נחסם חחחחח המקללים האחרים שקופים לא רואים אותם מישהו יתחיל לעבוד כבר נמאס

בדאוייה

New member
נכון גוליייי כרגע יש הרבה קללות../images/Emo4.gif

ואייייי כמה קללות אני מקבלת עכשיו אפילו גם השם שלי הפרטי מופיע בכללי בלי האישור שלי ואין כרגע מנהל המצליח להרגיע את החדר עד שנכנס אמיר הצאט או הבדאוי איזה בעסה באמת זה משהו מיואש ונמאס לי כבר

למעלה