התחדשתי!! פוקוס חדשות!

irbaboon

New member
התחדשתי!! פוקוס חדשות!

אחרי ששיגעתי לכם קצת את השכל בשרשור אחר על מערכת הילוכים SRAM האופניים שרציתי בנתיים נמכרו לצערי, אבל היה לי "בשרוול" עוד חנות אחת לבדוק, ולכם נסעתי עד לסגולה לחנות בשם "ציודים" כדי לקבל הצעת מחיר על אופני FOCUS FIRE EDGE חדשות, והמחיר ההתחלתי היה גבוה בהרבה מאד ממה שהיתי מוכן לשלם(5450), אז התחלתי להתמקח עוד ועוד וכעבור 3 שות, פחות 2 ברקסים הידראולים (ממש אין לי צורך בהם) וחישוקים שמיועדים לדיסקים המחיר ירד פלאים ואפילו הגיע למסגרת התקציב שנתתי לעצמי. הטרייד-אין על הMERIDA KALAHARI 590 שלי היה דומה ממש טוב (לא יכול לגלות כמה אבל ממש לא רחוק מהמחיר שלהם בחנות) ובחיים לא היתי מצליח למכור אותם אפילו במחיר דומה ולכן זה היה שווה. מצורפת תמונה, תודה למי שעזר לי בשרשור הקודם ומטער שלא יצא מיזה כלום
. איתן.

irbaboon

New member
שכחתי להוסיף

שקיבלתי יחס לא רע אם המון המון סבלנות (ממש המון סבלנות) , הסברים מפורטים ו"לעניין" על כל נושא שלא היתי סגור עליו, ובנוסף במוכר גילה גמישות די גדולה במחיר, וגיליתי יותר מאוחר שיש לו חולשה מיוחדת לבנותהמין היפה ולכן אם אתם באים אליו תצרפו אליכם עלמת חן שתגרום לו להיות יותר גמיש במחיר... (אני באמת לא שוביניסט אבל זה מה שנאמר לי ע"י בן-אדם שמכיר אותו) איתן.

shiri 80

New member
וכמה טוב שהם קוראים את כל זה בפורום

חחחחחח שיהיה במזל טוב אם כי לטעמי לוותר על ברקסים הידרואליים לא ממש רעיון נכון מצד שני מה אני מבינה אותנו מביאים כדי להוריד במחיר

ענק !! פשוט ענק !

איתן תתחדש על האופניים. טוב לקרוא על עצמי דברים בפורום שאפילו אני לא ידעתי. קדימה בנות המין היפה....הגיעו בהמוניכן. ענק. עמית "בעל החולשה" - ציודים

alonaski

New member
מגיע לנו תמונה לפחות!

תראה את עצמך קודם! אחרי זה נשקול באיזה מהירות להגיע...

alonaski

New member
תתחדש! אני מזהה כידון "הוקוס"?...

אפשר לשדרג את רעיון עלמת החן והוזלת המחיר...: להגיע עם עלמת חן ולשלוח אותה עם המוכר לתא ההלבשה לכמה דקות... אולי זה יעזור לקבל את האופנים במחיר השפיצים והפיטמות בלבד! (=של הגלגל כמובן...)
וואללה... לא ידעתי שבמקרים מסויימים אני (ושכמותי) מתפקדת כ"קופון בפוטנציה"...
- איך לא נצלתי את זה עד היום?...

קופון בפוטנציה ?

אלונה, עוד לא היית אצלי בחנות ??? שיטת התמחור אותה גילה לי איתן עדיין בחיתוליה (השיטה תילמד בפקולטות למנהל עסקים באוניברסיטאות המובילות בעולם) ועדיין לא פיתחתי ושיכללתי את מנגנון ההנחות לעלמות חן, אך אני מצטער לאכזב אותך ו- "שיטת תא ההלבשה" נפסלה על הסף. במידה ויש לך הצעות נוספות כיצד ניתן לתמחר הנחות על פי מראה (גברים ונשים כאחד-שכן אשתי עובדת איתי בחנות), אודה לך מאוד על המידע השימושי. אגב, אשמח לשמוע על גבי הפורום מאיתן מי היא אותה עלמת חן שקיבלה הנחה כה משמעותית עד אשר הוחלט על ידי לקוחותיי כי קיימת דרך מחוכמת (אם כי סקסיסטית למדי) להשיג הנחות בציודים. ועוד אגב, שרשור פשוט משובח בוודאי ייכנס כקישור לאתר שלי. עמית- ציודים

irbaboon

New member
כמו שאמרתי לך בטלפון

אני מנוע מלהגיד לך מי זה הבחור שאמר לי את זה...
אני חייב להוסיף שמה שאני אמרתי\אומר כאן בשרשור הזה הוא ברוח טובה והומורית בלבד! אין לקבל את ההבלים שיוצאים לי מהפה ברצינות! ראו הוזהרתם!!
איתן.

yehodap

New member
בעניין יחס הלא רע עדיף

לפרגן ולאמר שקיבלת יחס טוב זה יותר נחמד

yehodap

New member
אין לך צורך בברקס הידראולי ??.

אוקיי טוב נסיעה בטוחה מניסיון שלי עם V ברקס או ברקס הידראולי-עדיפות היא לדיסקים בכל מקרה תתחדש

יוס י

New member
אני מוכן לקחת...../images/Emo6.gif

ישתלב לי עם החלקים שאני אוסף אולי יום אחד אני אבנה מהם משהו...

irbaboon

New member
אני אסביר לך את הסיבה לכך...

אני רוכב 99% מהזמן בכבישים\שבילים\כורכר, העצירה של הV ברקס המכני מספיקה לי לחלוטין ואפילו יותר מידי! אני רוכב כשנה וחצי ועד עכשיו היו 2 מקרים בסה"כ שבהם ברקס דיסק היה עדיף על V ברקס.... אומנם זה מיפה את האופניים בטירוף, ונראה מדהים ומקצועי, אבל לפי השיקול שלי תוספת היופי הזאת לא שווה 1400 ש"ח.... מקווה שהבהרתי את עצמי, איתן.

למעלה