התווספתי לפורום ;) | חדשה |שאלה

GingerJulie

New member
התווספתי לפורום ;) | חדשה |שאלה

האלו לכולםD: אני ג'ולי, בת 14, מאוד אוהבת אנימה, מה שכולל גם את אינויאשה, כמובן, אחרת לא הייתי פה P: אה, ובדרך נשאל שאלהP: מישהו מכיר חנות אנימה חוץ מאוטאקו שאפשר לקנות בה פוסטרים תיקים וכו' ? אם כן, המון תודה.

MomijiSan

New member
באמת שאפשר להוריד../images/Emo215.gif

את המסכת "אני קשוחה
" לפעמים להיות נחמדה יותר , ונכון את רק ענית לה . -.-

PakoLina

New member
ברוכה הבאה D:../images/Emo118.gif

כל כך נחמד לראות שאנשים עדיין מתעניינים בפורום הגוסס הזה
אני נעם
ובקשר לשאלה - חנויות אנימה חוץ מאוטאקו - יש את CNV [קומיקס וירקות], שנמצאת על קינג ג'ורג', אבל לדעתי הם מוכרים שם רק מנגות, קומיקסים ואקשן פיגרס. יש את קומיקאזה, שהיא גם נמצאת איפהשהוא בסנטר, אבל ממש אין לי מושג מה הם מוכרים שם מעבר למנגות וקומיקסים. ויש עוד חנות אחת שהיא לא בת"א ושכחתי את שמה, אז אני מציעה לך לפנות לפורום מנגה ואנימה ולשאול שם
וד"א, אם את מחפשת חנות אחרת בגלל המחירים, אז אני כבר אומרת לך- כל המחירים הם פחות או יותר אותו הדבר.

GingerJulie

New member
תודהP:

וזה לא בגלל המחירים, זה בגלל הסיבה הפשוטה שבכל פעם שאני הולכת לאוטאקו אין את מה שאני רוצה וזה משגע אותיP:

PakoLina

New member
הוו../images/Emo118.gif

באסה. אבל לא נראה לי שתמצאי את זה במקום אחר.. מה את מחפשת, אם זה בסדר שאני שואלת?

GingerJulie

New member
אממ

תיק של DEATH NOTE או אינויאשה או פרוטס באסקט, מה שיש שם של פרוטס באסקט אני לא אוהבת, והיה להם פעם של DEATH NOTE אבל לא יכולתי לקנות. כל פעם שאני באה נגמר
יש לי מין תכונה כזאת לבוא אחרי שדברים שאני רוצה נמכרים.

PakoLina

New member
אוי, בהצלחה וזה../images/Emo3.gif../images/Emo118.gif

ד"א, ראיתי שהצטרפת לפורום MCR - תיזהרי.

Mana Sama

New member
ברוכה הבאה ^-^

אני קסואי,עוד מעט 19 השתלבות נעימה עם מי שנשאר פה XD

shilgiah

New member
../images/Emo85.gif../images/Emo187.gifשאלה לי אלייך..

תמיד תהיתי.. השם שלך זה באמת קסואי?! כאילו, מבטאים את זה כמו "חרא"/"לעזאזל" ביפנית? חחח
או שזה משהו אחר? או שבכלל לא קוראים לך ככה..?

Mana Sama

New member
השם שלי זה סיון

ומבטאים XHUI [נשמע כמו KSUI,אם יותר קל להבין ככה]

למעלה