התבטאות אומללה

שגיב23

New member
אין מילה אחרת להגיד עליו פרט לטיפש

בושה וחירפה שרא עיר ד"ר בישראל מדבר כך. מעניין אם לו היה ילד/ה פגוע/ה היה מדבר כך. בושה וחירפה ממש לאישיות ציבורית להתבטאות כך . מתלוננים שהנגב ריק ומנוטרל ממרכז הארץ וכשמביאים להם מקומות תעסוקה ופרנסה מתחילים לבכות... אין גבול לבושה במדינה הזו אין...

Ofra m

New member
זה פשוט מבהיל אותי שראש עירייה

מתבטא בצורה כזו,לא ייתכן שהוא יאמר את הדברים המגעילים שלו מבלי שייקבל על כך על הראש,ואין לי מושג ממי, רק זה פסול בעיניי, ומה שאני יכולה לומר לטיפש הזה, זה שהוא לא קנה שום תעודת ביטוח והוא לא יכול לדעת איך משפט כזה עלול לחזור אליו בבומרנג יום אחד כאש הוא או חלילה קרוביו,בגללו, יהיו חלק מהציבור של הנכים והמפגרים...... אבל כשאני חושבת על כך שוב, הוא ממש אדם ירוד מבחינה מנטלית שגם התגובה שלי כאן מעלה אותו בכמה דרגות, וחבל, יום טוב עופרה.

פשוט בא לי להקיא מרוב גועל ../images/Emo67.gif

בושה וכלימה !!! אין מילים בכלל שיכולות לתאר את תת הרמה והגועל שהאדם הזה יוצר... פשוט לא להאמין ראש עיר בישראל ועוד ד"ר... לאן הגענו ? אף אחד לא יכול לדעת מה ילד יום, לא חסרות תאונות דרכים שהופכות אנשים רבים וטובים בין רגע לנכים... אז אני מאחלת לו כל טוב, אבל לא בבית ספרנו !!! שילך הביתה וישב בשקט, במדינה אחרת כבר מזמן היו מעיפים אחד כזה לכל הרוחות... רק במדינה שלנו נותנים במה לכל "יפי הנפש" לומר כל מה שיוצא מהפה המזובל שלהם ולא רק להשאר במקומם אלא גם לקבל כבוד ויקר... אז אם יש פה מישהו שהוא פח זבל אחד גדול, זה אתה אדוני ראש עריית ערד !! כדאי שתעוף למקום אליו אתה שייך (מזבלת חיריה) וכמה שיותר מהר !!! שיהיה לכולנו יום נפלא, יונת.

מיריאל1

New member
להרחיק אנשים כאלו מהחברה גועל נפש!

אין מה להוסיף על דבריי החברים כאן. בושה , בושה גדולה!!!!

אכן, התבטאות אומללה

במוחד כואב לשמוע כזה דבר מראש עיר, שאמור להיות נציג ציבור ולדאוג גם לאוכלוסיה של אנשים הסובלים מנכות ומפיגור. עמיקם, האם יש "קייס" ל-אקי"ם לפנות אליו ולבקש ממנו להתנצל ? האם יש טעם בפניה כזאת ?

דנוש11

New member
אין מילים פשוט מזעזע!

לא מגיע לו להיות במקום שהוא נמצא בתור ראש עיר... הייתי מעיפה אותו בטיל למקום שהוא שייך לו ... חתיכת אפס זה מה שיש לי להגיד!

עמיקםרז

New member
בכוונתי ליזום דיון בנושא התגובה של

אקים. הפצתי את השאלה שלך בקרב מספר חברי הנהלה. אשמח לעדכן אותך בהמשך. שבת-שלום, עמיקם

עמיקםרז

New member
הודעה באתר אקים

ראה-נא הודעת אקים על התבטאותו של ראש עיריית ערד באתר אקים (להלן קישור). ההודעה נשלחה גם אל כתובת הדואר האלקטרוני האישית שלו. עמיקם

למעלה