התבאסתי קשות

• פותח הנושא lnln
  • פורסם בתאריך

lnln

New member
התבאסתי קשות

אתמול הייתי אצל הרופא למעקב זקיקים טבעי בחודש ההפסקה (מומלץ ע"פ הרופא שלי) בין הפעם הראשונה שלי עם איקקלומין לשניה. אז אתמול, ביום ה12 מתוך 26 ימי מחזור (אני די מדויקת) נתגלה לו זקיק אחד בן 12 מ"מ בלבד. אפילו הרופא האופטימי הודה שזה מעט עם מחזור כמו שלי,אבל מההלם שכחתי לשאול מה זה אומר: 1.באיזה גודל יכול להבשיל זקיק. 2.האם יתכן שאני מבייצת מאוחר יותר ואז אין מספיק זמן להשרשה בין הביוץ למחזור. 3.האם כל מה שעשינו שנה אחורה היה חסר סיכוי, בהנחה שזה המצב הטבעי אצלי. 4.אני צריכה לעבור כבר דירה לפורום פוריות????

פּוֹנְג

New member
אז טוב מאד שעשית את הבדיקה

ועכשיו את יודעת. איקקלומין אמור למנוע את המצב הזה, בהנחה שהוא אכן משפיע עליך. זקיק מבשיל בגודל של 20 ממ בערך. יתכן שאת מבייצת מאוחר או שהזקיקים שלך לא גדלים מספיק, לצורך זה נועדה הבדיקה. אל תבכי על חלב שנשפך, תשמחי שעכשיו את יודעת מה עלולה להיות הבעייה ויש לך כלים לטפל בה. את ממש לא חייבת לעבור לפורום פוריות, אני יודעת שהמעבר לשם הוא לא קל, לכן יש שלב ביניים שאנחנו קוראות לו טיפולייט (כמו איקקלומין) ואותו אפשר עדיין לעבור איתנו
בהצלחה

lnln

New member
תודה על העידוד פונג

נקווה שהאיקקלומין יעזור, בחודש הקודם זה נראה לא רע, ביום ה-12 3 זקיקים 18,17,15 עם רירית 8מ"מ יש לך מושג אם יתכן מצב של ביוץ בזקיק שהוא רק 14-16 מ"מ כי לפי הבדיקות ביוץ הביתיות שניסיתי והתוצאה של אתמול יתכן שזה המצב.

מעיןבר

New member
ביוץ מזקיק קטן

נשמע לי קצת בעייתי כי אולי הביצית לא לגמרי בשלה. מצד שני - יכול להיות שהרופא טעה במדידה? יכול לקרות לכולנו - בני אדם... בכל מקרה, אם יש בדיקת ביוץ - לכו לעבוד על זה, אין לכם מה להפסיד

למעלה