התאקלמות במשפחתון

ליבי ר

New member
התאקלמות במשפחתון

מישהי יכולה לספר לי איך הייתה ההתאקלמות של התינוק/ת שלה במשפחתון? דפנה בת חצי שנה ונכון שאומרים שבגיל הזה אין עדיין חרדת נטישה, אבל לדפנה יש. איך עברתן את זה ואיך התינוקות? אני בשבוע נסיון ומלאת רגשי אשם וחששות. ליבי.

yaelgol

New member
היי ליבי

רותם נכנסה למשפחתון בגיל ארבעה חודשים. ביומיים הראשונים היה לה קשה מאוד. גם לי אמרו שאין חרדת נטישה אבל ברגע שהעברתי אותה לידי הגננת היא בכתה והיה קשהמאוד להרגיע אותה. מיותר לציין שגם לי היה קשה.......
ומאוד ..... אבל זה עובר ומהר. בעצם זה לקח רק יומיים... עכשיו (שלושה חודשים אחרי) אין בכי ואין כלום - להפך חיוכים וקפיצות התלהבות. זה עובר מהר ואני כלל לא מצטערת שרשמתי אותה למשפחתון. בהצלחה

lilo

New member
היי ליבי ../images/Emo13.gif

מאי ניכנסה בשבוע שעבר לפעוטון, וטפו טפו טפו בכלל לא היו לה קשיי התאקלמות... היא מאוד שמחה ללכת למטפלות, ולהסתכל כעל הילדים מסביב
נראה לי שלאמא שלה היו יותר קשיי התאקלמות, למרות שעד עכשיו היא היתה אצל מטפלת
בכל אופן, הכל עיניין של זמן, ושלא יהיו לך רגשות אשם בקשר לזה... אף אחד לא אומר (ואם מישהו כן אמר לך אז תשלחי אותו אליי
), שאת אמא פחות טובה או פחות אוהבת אם את שולחת את דפנה למשפחתון, לדעתי את רק עושה לה טובה, כי (וזו שוב רק דעתי), אין מה להשוות בין התפתחות של ילדים שנשארים כל הזמן בבית לבין ילדים שנמצאים בחברה... שוב זו רק דעתי, ואני לא אמא, אלא רק דודה, והגעתי למסקנה הזו אחרי שיצא לי לפגוש ולעשות בייביסיטר אצל כאלה, ואצל כאלה (לא מדברת על פעם אחת, אלא כאלה קבועים)... אמממ... זהו... יהיה בסדר... דפנה תתרגל... אני בטוחה
וגם את

למעלה