התאמה לניתוח

בתאל87

New member
התאמה לניתוח

אני בת 21,והמספר שלי יציב כבר תקופה..5.5 ימין ו6 שמאל.ויש לי צילינדר 1.5 בשתי העיניים(שזה עדיין עולה.לפני שנה היה 0.5 רק בעין אחת).ועוד דבר שהוסיפו לי במשקפיים הוא פריזמה בעדשה הימנית(הייתי אצל רופא עיניים והוא אמר שיש לי קצת פזילה).יש לציינ שרוב הזמן אני עם עדשות מגע רגילות.יש מה לשקול ניתוח או לחכות עוד?

חשיבות היציבות

בת אל שלום, אנחנו מאוד משתדלים שהניתוח להסרת המשקפיים יהיה "חוויה" חד פעמית. אנחנו יודעים שחלק קטן של המנותחים בכל זאת יזדקק לניתוח תיקון. בכל זאת, בבדיקת התאמה נשתדל לאבחן את כל אילו שמרשם המשקפיים שלהם עדין לא יציב ולייעץ להם מתי לחזור לבדיקת ההתאמה נוספת. לאחר שהמרשם שלהם התייצב. אשמח להזמין אותך לבדיקת התאמה ללא התחייבות, אנא הביאי איתך את הסטוריית המרשמים שלך מהאופטומטריסט שלך. בעזרת ההסטוריה ובדיקת העיניים במכון אוכל לייעץ לך באופן מדוייק יותר. לרשותך תמיד

בתאל87

New member
זה בהדסה עין כרם?

כי אם כן אז זה מאוד נוח לי.. איך קובעים פגישה?והבדיקה כרוכה בהכנה כלשהי?

הכנה לבדיקת התאמה

בת אל שלום המכון נמצא בבנין המגדל בגן הטכנולוגי במלחה (מול קניון מלחה) בירושלים לקבוע פגישה אנא צלצלי לטלפון 1-800-200-222 לקראת הפגישה מומלץ לא להרכיב עדשות מגע במשך יומיים לפחות. כדאי להביא את הסטוריית המרשמים מהאופטומטריסט שלך. אשמח לפגוש אותך

בתאל87

New member
זה קריטי לא להשים עדשות?

אני לא מסוגלת להיות ככ הרבה עם משקפיים

החשיבות של הסרת עדשות המגע

בת אל שלום, לפעמים עדשות מגע מותאמות בצורה שהן מעט לוחצות על הקרנית ויוצרות שינויים הפיכים בצורת הקרנית. שיוניים אילו מונעים דיוק בתכנון הניתוח ומעלים את הסיכון לתוצאה סוב-אופטילית והצורך בניתוח תיקון. אנחנו אוהבים לבדוק את המטופלים שלנו בבדיקת ההתאמה כשהם לפחות יומיים ללא עדשות המגע. לפי ניתוח אין להרכיב עדשות מגע במשך שבועיים לפחות (במקרה של עדשות מגע רכות) ושלושה שבועות לפחות במקרה של עדשות מגע קשות. לפעמים כדי להצליח צריך מעט לסבול לרשותך תמיד

למעלה