התאהבתי בלסבית

התאהבתי בלסבית

חצי שנה הייתי מאוהב במישהי עד שניגשתי לדבר איתה, אבל הקטע שהיא לסבית! זאת אהבת חייי, הייחידה שאהבתי עד היום, שמונה חודשים אחרי ואני עוד לא הצלחתי להתגבר עליה! אני עדיין חולם עליה ורוצה אותה! אני יודע שאני צריך להתגבר עליה, אבל יש עוד המון דגים בים אבל אין שום דג כמוה!!!! מה אני מיכול לעשות?

מה אתה יכול לעשות?

להתבגר ולהתגבר על זה. גם אני חוויתי מקרה דומה (רק שאצלי זה נמשך 4 שנים ארורות) עד שהגעתי למסקנה שלא יעזור דבר, שאי אפשר לגרום לאף אחד "לחצות את הקווים" ושעדיף לנסות ולהמשיך הלאה. אין לך שום אופציה אחרת. עם הזמן זה יעבור לך, אני מבטיח. אני עדיין בועט בעצמי על הזמן שבזבזתי וחבל שגם אתה תעשה את אותו הדבר. המון
שיהיה לך. הא, כן... חזרתי ובגדול.

אוקי, אני רוצה להבין

היית מאוהב בה חצי שנה בלי להחליף איתה מילה....על סמך מה היית מאוהב בה, אם יורשה לי לשאול? על סמך בגדיה החביבים, הדרך שבה היא מעשנת את סיגרייתה,וטוב טעמה המתבטא בהזמנת מנות מחוכמות מהתפריט??? מילא להתאהב במישהו ברחוב, להיות מאוהב לעשרים שניות ולהמשיך הלאה, אבל חצי שנה היית מאוהב בה?? מה ידעת עליה בכלל, מלבד אי הידיעה של העובדה היותר חשובה בסיפור, שהיא לסבית??? אני באמת מנסה להבין. אז כבר ניגשת אליה, היא לסבית, אני מניחה שהיא זו שגם אמרה לך את זה. אז בוא נחשוב ביחד: אוקי, היא נפלאה, מדהימה ומקסימה, בעיקר מהדרך שבה היא ענתה לך, באותה הפעם הראשונה שבה בכלל דיברתם. קשר זוגי לא נראה לי שיהיה פה, אלא אם היא תסכים לעשות איתך ילד, אבל חוץ מזה לא יותר.. אז למה בדיוק אתה מצפה? למה אתה מחכה? לבזבז את שארית חייך בהמתנה שאולי תבוא לה ההארה שאולי נשים זה לא משהו, וכדאי לנסות לשם שינוי גם גברים? אני מניחה שיש עוד כמה וכמה נשים נפלאות באיזור, אולי אפילו יותר ממנה, אבל כל עוד תשב ותרחם על עצמך שהלכה לך אהבת חייך (ושוב אני שואלת, איך לעזאזל אתה יודע את זה?), הסיכוי הוא שאכן לעולם לא תפגוש אותן. על אחת כמה וכמה שהיא היחידה, לטענתך, שאהבת עד היום. כולנו נוצרים בליבנו את אהבתנו הראשונה, שמן הסתם היתה הטהורה והאמיתית הראשונה (כי גם השאר היו אמיתיות, כנראה). אהבה ראשונה היא דבר שלא ייעלם לעולם, אבל הבה לא נתקע את שארית חיינו רק בגלל שטרם חווינו אהבה שניה ושלישית, ולמדנו שאולי כבודה של האהבה הראשונה נמצא במקומה, אבל באמת עם כל הכבוד, שתפנה מקום לאהבות חדשות - בבקשה.

voguemaster

New member
מאוהב בפנטזיה...

כתבתי על זה כמה הודעות ממש בעמוד הזה
אני גם הייתי מאוהב בפנטזיה למשך שנתיים שלמות (!!!!). אומנם ידעתי כמה פרטים עליה והייתה לי התרשמות כללית טובה, אבל זה עדיין לא מספיק בשביל התאהבות אמיתית.

jeb

New member
מה זה משנה שהיא לסבית?

לדעתי זה לא משנה מהן העדפותיך או העדפותיה המיניות. יש שני אנשים - אדם א´ ואדם ב´. (לא משנה גבר או אישה). א´ נמשך/מאוהב ב-ב´, אך ב´ לא נמשך/מחזיר אהבה ל-א´. לא משנה אם ב´ נמשך לגברים אחרים, נשים אחרות, חיות, או כל דבר אחר, מה שמשנה זה שזה לא ל-א´. לכן התשובה ל-א´ בכל המקרים תהיה זהה - תמשיך הלאה. ולבעיה שלך, עם בחורה ספציפית זו, זה לא נועד להיות, יש נשים אחרות. תעבור הלאה.

zimes

New member
אני התחתנתי עם אחד

ש"שמתי עליו עין" מעל לשנה לפני שיצאנו לראשונה. עד אז - פגישות מזדמנות בהפסקות ובחניוני האופנועים ברחבי הקמפוס. בואי נגיד - הוא לא ייסר את לילותי, אבל הוא כן זכה לכינוי ביני וביני, וחברי זכו לשמוע על קיומו. את טוענת שאני מעט דפוקה? אולי את צודקת, אז מה?

כמובן שזה מה שאני טוענת...

וברצינות - יש הבדל בין להתאהב במישהו מרחוק, להתרחרח מסביבו במשך תקופה, אך פחות או יותר לדעת כמה דברים עליו מעבר להיותו קיים. בנוסף, יש גם הבדל בין לשים עין על מישהו, להצליח להתקרב אליו וללמוד להכיר אותו, בין להיות מאוהב עד עמקי נשמתך, לטעון שזוהי אהבת חייך, גם אחרי שכבר דיברת עם אותו האדם והתברר לך שאין שום סיכוי בעולם שתהיו ביחד. זה אמנם לא רציונלי, להחליט במי אתה מתאהב ולמה, אבל ברגע שהעובדות מספרות לך שהוא לא יהיה שלך (שגם זה לא סופי, אגב), פה כבר יש מקום לקבלת החלטה קצת שונה מההחלטות הקודמות. לא?

shellyland

New member
די! אני בשוק! לא יכולה להאמין!

היה לו אופנוע??? ואני חשבתי שהוא מאלה שלא צריכים מרק-עוף (אם את מבינה את השחלתי המחוננת).

zimes

New member
../images/Emo9.gif אהההם...

לא, אני לא מבינה את ההשחלה. וספה. ואני עם טוסטוס. ככה נפגשנו בחניונים הנ"ל (לא ארבתי לו
). כשהיינו יחד, זה היה הרכב ה 4 גלגלי שלנו (שהתחלף באוטו ומשפחה מרובעת (ילדים)).

shellyland

New member
את עושה את עצמך

או שאת באמת לא מבינה? עייני בתגובתי לת"ע מלפני יומיים בעניין המרק-עוף. אבל וספה כבר יותר הגיוני לי.

zimes

New member
אוי. עכשיו הבנתי.

(בלי שעיינתי בשרשור הנ"ל). ד"א - חניוני האופנועים הנ"ל היו בטכניון, זה מחדד את ענין המרק, לא?

בנות

שלא תחשבו שלא עליתי עליכן. תחרות ההשחלות עדיין קיימת? אשמח אם תשקיעו אנרגיה גם בהשחלות מהפורום הזה גם לפורומים אחרים.

ואת שואלת את זה

כי את נמצאת בזה הרגע בפיצוציה ליד ביתך, ושוקלת אילו סיגריות לרכוש עבורי?

אז לידיעתך

דובק היא יצרנית סיגריות ישראלית, שבין שאר מייצרת את סיגריות "טיים", אותן אני מעשנת מדי שניה בשניה. לפני כשנה התקבל בבית משפט הסדר תקדימי, על פיו תקים דובק קרן פיצויים למעשנים או משפחות של מעשנים שנפטרו כתוצאה מעישון סיגריותיה. כמובן שבמקביל הועלו מחירי הסיגריות, על מנת לממן את פעילותה הענפה של הקרן, שכן מדי יום (ואין בידי נתונים סטטיסטיים) נפטרים בישראל עשרות אנשים כתוצאה מנזקי עישון למיניהם. לצערי, אני אחת מאלה שמממנת את חברת דובק ופעילויותיה, וזה אחד הדברים שעליהם לא נתונה גאוותי.

ואני מבינה שעל מנת להגדיל את הסיכוי

שיום אחד גם את תזכי להנות מאותם כספי פיצויים, את ממשיכה לעשן שני פקאטים ביום...

סיגריות ובריאות

מנזקי הסיגריות מתים בישראל בלבד 10,000 איש בשנה. שלושה מתוך 100 חולי סרטן הריאה אינם מעשנים. כל השאר - כן. 85 מתוך 100 חולי סרטן הריאה ימותו בתוך שנה וחצי מקסימום מרגע תחילת המחלה בגופם. יש למישהו אש?

shellyland

New member
הלו? ומה עשינו עד כה?

שלחנו את כל פורום תרבות עברית להשחיל כאן טושים ולורדים - לא מספיק לך?

אז יש לי עוד רעיון !

הבה ניצור ויכוחים בכל שאר 599 הפורומים בתפוז. או אז נשלח אותם להמשיך להתווכח פה, ואם יתחיל פה בלגן אימתני, תמיד נוכל להתחבא בפורום "חשאיות ויד לפה", שמספרו חסוי מטעמי בטחון שדה, אך מספרו ידוע לכל סוכנינו באשר הם.

למעלה