התאבדות אוגרית

יערית

New member
התאבדות אוגרית../images/Emo5.gif

לפני רבע שעה הילדים חוזרים שמחים ומאושרים מאביהם,מראים לי מתנות שקיבלו ומעט סיפורים ואז ניגשו לחדר של הבן לבקר את האוגר שקיבל ליום הולדתו מאביו. הצעקות ששמעתי מהחדר הקפיצו אותי בפאניקה מהמטבח ורצתי לכיוונם ואיכשהו כשראיתי את זה גם אני צרחתי "אמאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאל'ה" ולקחתי אותם מיד מהחדר, האוגר של יובל התאבד
,הוא ניסה כנראה לברוח מהסורגים של הכלוב ולא הצליח,הוא נמצא מת בעיניים פקוחות, והרגליים שלו פסוקות והראש מחוץ לכלוב ,מה אומר לכם מראה מפחיד ביותר. אז יש פאניקה משפחתית כאן,איך אפשר להרגיע את הילדים כי המראה היה קשה ואת האמת גם אני רואה את עצמי מתקשה להרדשם הלילה. לא יאומן כי יסופר

r e d head

New member
אם במקרה אתם רוצים אוגרים חדשים

לבת שלי יש ביזניס היא מגדלת אוגרים...ומוכרת כל שלושה שבועות יש לנו המלטה

מחר אני מקבלת ציפור

זכר שהנקבה מתה לו.. קוראים לציפורים האלה "פינקים?" איך מגדלים אותם מישהו יודע?

שנטו

New member
פינקים

אוהבים לחיות בזוגות, לבד יהיה קשה להסתדר, צריך להגן עליהם מפני הרוח, רבע תפוח לפחות פעם בשבוע מים טריים יום יום, אסור במבה, ביסלי, ושאר שטויות

r e d head

New member
בנתיים יש לנו עסק

של אוגרים בלבד...וכלוב בחנות חיות אבל מי שרוצה ברצינות יכול לפנות אלי במסרים.

מה עבר עליו ? שרצה לברוח ?

סתםםםםםםםםם, מנסה קצת בהומור לחשוב שאיתך ועם הילדים בטח עבר עליו משהו אבל אם לרגע ברצינות והתנצלות על ההומור בדרך כלל אוגר חדש יפתור את הבעיה או לפחות הבטחה לאוגר חדש

מיקי 43

New member
פשוט, רצה זוגה וניסה ללכת לחפש

מה לא ברור ועם כל אגמת הנפש לילדים זה מה יש לך להגיד ? אם אין מה לאמר עדיף לשתוק!!!

חליק, לא על כל דבר צריך מלחמה

כולנו עברנו את הקטע שחיות ה'מחמד' האלו הלכו לעולמם וקצת הומור לא הזיק בייחוד בזמן שרצוי לקחת דברים בקנה מידה הנכון ואין לי ספק שיערית יודעת לעשות את זה כך שדי לנפנף עם הדגלים כל היום .

יהי זיכרו ברוך...

אפשר להגיד שהוא נאגר (מלשון נהרג) במילויי תפקידו לעולם שכולו טוב. זה מזכיר לי כשמת לי הבולבול. כשהייתי קטן הייתי מגדל בולבולים. חזרתי באיזה יום מהבי"ס וראיתי שהוא מת. הייתי מאוכזב מאוד. קברתי אותו ליד העץ שבו צדתי אותו. (אוויי- זה לא נישמע טוב. "...כשמת לי הבולבול...").

שנטו

New member
יש סיכוי?

שיקום לתחיה? לאחר מתן תרופות מתאימות כמובן.

למעלה