השתלת חניכיים

מצב
הנושא נעול.
השתלת חניכיים

השתלת חניכיים
שלום רב,

אני בת 27. לפני שבוע בדיוק עברתי השתלת חניכיים מהחך בשיניים העליונות מצד ימין .
הנפיחות בפנים כבר ירדה (הבנתי שהיא יורדת תוך שלושה ארבעה ימים), אולם אני מרגישה שרקמת החניכיים שהוסיפו לי עבה מדי וממש לא שווה לזו הטבעית מהצד השני. אני גם מרגישה זאת וגם רואים בליטה בשפה העליונה.
1. מה עושים במקרה כזה?? זה מציק לי ושינה את מבנה הפנים שלי.
2. התחושה כרגע היא של חניכיים בולטות-גוף זר שאינו שייך לי ובולט החוצה, האם עם הזמן אוכל להרגיש תחושה בחניכיים?
3.נשאר לי 'בור' בחך, האם החך שלי יחזור בדיוק לקדמותו או שמא הפצע יתאחה מעט אבל עדיין יהיה שינוי בצורה?

השתלת חניכיים

השתלת חניכיים
שלום רב,

אני בת 27. לפני שבוע בדיוק עברתי השתלת חניכיים מהחך בשיניים העליונות מצד ימין .
הנפיחות בפנים כבר ירדה (הבנתי שהיא יורדת תוך שלושה ארבעה ימים), אולם אני מרגישה שרקמת החניכיים שהוסיפו לי עבה מדי וממש לא שווה לזו הטבעית מהצד השני. אני גם מרגישה זאת וגם רואים בליטה בשפה העליונה.
1. מה עושים במקרה כזה?? זה מציק לי ושינה את מבנה הפנים שלי.
2. התחושה כרגע היא של חניכיים בולטות-גוף זר שאינו שייך לי ובולט החוצה, האם עם הזמן אוכל להרגיש תחושה בחניכיים?
3.נשאר לי 'בור' בחך, האם החך שלי יחזור בדיוק לקדמותו או שמא הפצע יתאחה מעט אבל עדיין יהיה שינוי בצורה?
השתלת חניכיים
שרון , שבוע לאחר ניתוח חניכיים הוא זמן קצר מדי, עדיין יש בצקת ברקמות ונפיחות והריפוי הוא בתחילתו.
מבחינת עודף החניכיים שנוצר יתכן ועם הזמן זה יסתדר ואם לא תמיד ניתן לסדר עודף ביתר קלות מאשר חוסר.
לגבי החיך המקום יתמלא עם הזמן ולא תרגישי בהבדל
רק בריאות

מצב
הנושא נעול.
למעלה