השרשרת האנושית:

השרשרת האנושית:

היום מהכותל המערבי בירושלים עד גוש קטיף שברצועה נספרו כ-מאה אלף יהודים העומדים כנגד ההנתקות וכנגד הצעד האנטי דמוקרטי של ראש הממשלה שרון . התנתקות=נסיגה מאבק=מדינה.

MS6

New member
אליאב מה שלומך?

זה אני משה מפקד מעו"ז בית שמש... חחח מגניב שגם אתה כותב בתפוז. אגב אני חייב להסכים עם אליאב בנושא ההצטרפות לתנועה. ליכודניק אמיתי חייב להיות קודם כל בית"רי. כתבתי כבר על כך בפורום.

בית"רי=ליכודניק ../images/Emo35.gif

איפה בית"ר ואיפה הליכוד
הליכוד היא מפלגה חסרת אידיאולוגיה, שנעה בין שמאל לימין, בין תוכנית ההתנתקות לחזון ארץ ישראל השלמה. ליכודניק ? מה זה ליכודניק בכלל
האם יש דרך לליכוד? או שהוא עגלת עם סוסה על אקסטזי

אני הצטרפתי לתפוז בגללך

אני הצטרפתי לתפוז בגללך בגלל שאני עכשיו יודע שאני לא הבית"רי היחיד. ואני מקווה ובטוח שעכשיו שישנם מספר קומונות של מעו"זים ירשמו עוד הרבה בית"רים מהארץ ומחו"ל.

skopy

New member
אני לא בבית"ר אבל אני הולך להצטרף

אליהם,אתמול במקרה הציעו לי להיות מדריך.

MS6

New member
אז תל חי לך!

ומזל טוב בחרת בבחירה הנכונה! אגב מאיפה אתה בארץ?

אחי אתה מנצרת עילית??

אז אתה בטוח מכיר את גבסו!! וכל הכבוד לך שהצטרפת לתנועה אני מבטיח לך שלא תצטער (בתור אחד שהיה בכמה תנועות נוער וכיום בבית"ר) אז תל-חי וחבל שלא הייתה בקורסים

skopy

New member
ברור שאני מכיר את גפסו

הייתי איתו עכשיו בישיבה,מנכ"ל הליכוד הגיע אלינו לעיר לביקור.

MS6

New member
דרך אגב...

פורום "בית שמש והסביבה" מלא בבית"רים ובכלל עכשיו כשנפתחו הקומונות של מעו"ז בית שמש ואופקים אנחנו הולכים לגדול.. עוד מעט גם יפתח פה הפורום של התנועה ואז נוכל לחדש את הקשר הטוב בין המעו"זים שהתחזק אחרי הקורסים האחרונים בנורדיה.

MS6

New member
יש לו הרבה מה להתגאות.. הוא בית"רי.

זה לא כאילו הוא בנוער העבודה המגוחכת.. הפעילות השנתית שלכם מסתכמת בלשיר את "האיש ההוא" בכיכר רבין כל אזכרה.

Lord Buksht

New member
אשכרה

מה אתה עושה בתור בית"רי(לא מזלזל, באמת רוצה לדעת, לא ראיתי אנשים שלכם בחיים...) בתור פעיל בנוער עבודה אני יודע שאנחנו עושים לא קצת...

MS6

New member
בתור בית"רי...

אני מחנך על אהבת הארץ, על שלמות הארץ, יוצא להפגנות ופועל למען א"י השלמה. התנועה שלנו לשמחתי הרבה, לא כמו תנועות הנוער השמאליות (כמו השמו"צ, והנוע"ל) הצליחה לשמר את האידיאולוגיה שלה ולא שינתה אותה. (השמו"צ למשל אני ספק אם הם עדיין ציונים והנוע"ל מכרו את ברל כצנלסון בשביל אלף חניכים ערבים) התנועה שלי הקימה את הלח"י, האצ"ל, (ראש בית"ר, זאב ז'בוטינסקי, הקים גם את ההגנה שחניכיה פרשו ממנה לאחר מכן) חניכי התנועה הקימו גם את מפלגת חירות (לאחר מכן הליכוד) והתחיה... עכשיו בקשר לויכוח שהיה בינינו.. נוער הליכוד פעיל הרבה יותר מאשר נוער העבודה (זה גם בגלל שהליכוד היא מפלגה עצומה לעומת העבודה) ולשמחתי הרבה, נוער הליכוד עכשיו פונה בכמה סניפים לפעילות בתנועת בית"ר בשביל להפיל את עניין ההתנתקות (הם אינם יכולים לפעול בסניפים שלהם נגד ראש המפלגה שלהם).. תנועת בית"ר הצמיחה כבר שלושה ראשי ממשלה ועשרות שרים... אבל לצערי יש איזורים רבים שאנחנו לא פעילים בהם. כנראה בעיר שבה אתה גר אין לנו מעו"ז.

חחחחחחחחחחחחחח............

נוער העבודה פועל הרבה, אתה פשוט לא יודע על מה אתה מדבר... אם זה בהפגנות, ועצרות, או בפעילויות מקומיות, מקרית שמונה ועד באר שבע (ובקרוב גם באילת
)... אז תברר לפני שאתה אומר משו.. אני גרה בצפת, וזו עיר של 82% ימין, ומעולם לא ראיתי פעילות של נוער הליכוד בעיר. תנועת העבודה הצמיחה הרבה יותר ראשי ממשלה מאשר בית"ר. תנועת העבודה מתפתחת בעוד בית"ר דורכת במקום, ולא מתאימה את עצמה למציאות כבר עשרות שנים...

למעלה