השקת האקס המיתולגי!

היא כן מטומטמת

א' כי היא לא שמה לב שצוחקים לה בפנים וב' שבעיקר עיצבן אותי
שהיא מתייחסת לאנשים אחרים כאילו הם מטומטמים, וזה הכי מטומטם+מתנשא שיש.

היא לא מטומטמת

א' כי היא שמה לב אבל פשוט לא עושה עם זה כלום וב' זה מעצבן גם אותי, אבל היא עושה את זה כי היו מקרים מעולם...ולאו דווקא כי היא מזלזלת בערכנו

איך את יודעת שהיא שמה לב?

אם היא הייתה שמה לב היא לא הייתה ממשיכה להתייחס ללירון ברצינות תהומית. וזה כן זלזול! סבבה, פעם ראשונה שהיא אומרת את זה, אוקיי. היא לא יודעת איך אנחנו. אבל להמשיך להגיד את זה אחרי שראינו אותם מסתובבים מאה פעם ולא צעקנו את השמות או כל התנהגות פאקצית אחרת?! זה כבר זלזול והתנשאות שממש צרמו לי.

בחייכם היא מטומטמת

היא נראת כמו ילדת אקי"ם. והיא סתומה חבל"ז אבל בסדר גם אנשים כאלה יש בעולם והיא לא מודעת לכך שצוחקים עליה אז בקטנה אני נהנתי גם בזכותה "מירה איך היינו?" "מעולות"!!!

g a l4

New member
לא רק את שלך../images/Emo11.gif../images/Emo8.gif

אפילו כששאלו אותה משהו אחר היא אמרה "הייתן מעולות"
ומעניין אותי למה היא לקחה לי את המים!!!
כאילו זה שהיא תיקח שני בקבוקים זה מה שיגרום לזה שלא תיהיה פרסומת סמויה

g a l4

New member
לפי התגובה של טלי...

כנראה שלא
חוץ מזה שאם זה היה בכוונה הם לא היו לוקחים לי את הבקבוק...(או שהיא סתם הייתה צמאה ולא היה לה בקבוק?
)

לסיכום

אין תמונה של טלי בלי אלכוהול חוץ מהתמונה שלה מחובקת על ידי עפר. עכשיו אני מבינה מה הוא ניסה לעשות שם. להרחיק אותה מהאלכוהול. אבל בסוף היא שיכרה גם אותו ויכלה לשתות כאוות נפשה. דבר שני מי אמר שטלי לא אוהבת כושים????
טלי ויעל שרוני מחובקות? אחוה סמויה או שמה זה החבר עם האחוזים הגבוהים גרם לקרבה הזאת? אנקדוטת יעל שרוני 2 - הן לא דומות רק אני שמתי לב שטלי מתחברת עם האנשים הנכונים
סרט חדש בדרך?
ואחרון חביב - עם איפור בלי איפור, אם היא יודעת שמצלמים אותה או אם היא עושה את עצמה לא יודעת או אם היא סתם דופקת פרצוף דבילי למצלמה. היא מהממת
וכיף שיש כל כך הרבה תמונות שמעידות על כך היו שלום

esterosh

New member
../images/Emo6.gif

נראה לי שלא חסכו על אקסים מכל המגזרים...מה אם אקס ערבי ( אהה זה לא מקורי ..צריך להתנתק מרננה) התמונה של טלי ויעל באמת נראת כאילו היא תוצאה של איבוד חושים חח וטלי באמת יוצאת תמיד מהממת..ולסיכום העיתונים חגגו (אין אתר שלא שם תמונות מהאירוע) וכולם שיתפו פעולה

"איך את כשאת מאוהבת?"

"אני מפגרת."
"אני כרגע.. בגמילה."
אה כן. אכן היה מבזק E על זה. והראו קטעים מהפרקים של עפר

למעלה