השקעת נדלן במישיגן

Dan Berger

New member
יש גם כאלו

אני בטוח שיש לדיוויד גם לקוחות לא מרוצים. הוא רק בן אדם... ואני מתייחס רק לניסיון האישי המאד טוב שלי, וההיכרות שלי עם עוד כמה משקיעים מרוצים. וד״א, הוא לא היחיד שכדאי לבדוק. אני מאד מתרשם
ממקצועיותו של יריב פז מנהל הפורום, ובטח יש גם אחרים שאיני מכיר. אבל כדאי מאד להזהר, כי יש לצערי רבים מדי שתרצה להתרחק מהם.

Dan Berger

New member
שאלה טובה

אני מכבד את השאלה, ואף אשמח להסביר את המניע שלי.
בשיווק אני לא מבין כמוך (על זה אנחנו מסכימים) אבל אני מבין באופן מקיף בתחום הבתים הפרטיים להשקעה בארה״ב. הבנה שרכשתי בשנים בהם אני עצמי משקיע (ומעורב באופן פעיל בכל פרט שזז).
&nbsp
כואב לי מאד לראות את מה שקורה פה בארץ. יש פה משווקים לרוב, רובם לא ישרים בלשון המעטה.
אני אישית בחנתי לא מעט מהם. ואני לא מתכוון שבחנתי את המשרדים המפוארים, גם לא את אישיותם,
אפילו לא דיברתי עם משקיעים שהשקיעו אצלם. בחנתי את המצגות שלהם, את התוכניות העיסקיות,
סלח לי, אבל לרוב זה BS מוחלט. כל אדם שמבין את הפרטים לעומק, היה מבחין בכך.
&nbsp
לא תפקידי לפסול אף אחד, אבל מהמקום הקטן שלי אני יכול לעזור לאחרים לפגוש באנשים כמו דיוויד או יריב (שעליו אין לי צורך לכתוב) שיתנו להם כלים אמיתיים שיעזרו להם להבחין בין עיקר לטפל, ובין נכון ולא נכון. וזה לא משנה אם בסוף הם יקנו במישיגן, פלורידה, או כל מקום אחר.
&nbsp
אני רוצה לומר לך עוד דבר חשוב.
התחום הזה (בתים פרטיים זולים) לא מאפשר להתעשר ממנו כאשר פועלים נכון. (אני מתכוון לצד המשווק)
אחד הדברים הבולטים אצל דיוויד זה שהוא מרוויח רק כאשר אנחנו המשקיעים מרוויחים. הוא אדם צנוע, לא עשיר, עובד קשה, ומרוויח איתנו. לא על חשבוננו. וזה נדיר כאן בארץ.

dvir831

New member
גדי חייב לומר לך..

שיש ויש, אישית לא מבין מה הבעיה לפרגן, נכון שבגלל שזה פורום וירטואלי אז ישנה מגבלה אבל אישית גם אני עוקב אחר
הפורום המבורך הזה ואני חייב לומר שראיתי הרבה המלצות על זה ועל אחר. ואם אהייה כנה אפילו בעבר יצרתי קשר עם מנהל
הפורום הזה יריב פז שהוא אחד מכמה אנשים בתעשייה זו שמובילים ופשוט לא התקדם הלאה ומכאן לכאן בסוף נחשפתי והגעתי
לאיש מקסים נוסף בתעשייה זו בשם רפי מזרחי וכיום אני יד ביד איתו והניסיון האישי שלי כזה שרק המלצות ושבחים יש לי עליו
בשורה התחתונה מה שאני בא לומר זה שכל אחד והכימיה שלו וטביעת העין, אני מאמין שאני לא צריך לומר לך אתה בטח מבין

ובנוסף ישנם עוד אנשים שכנראה אני לא "הגעתי" אליהם והם טובים ישנו את יריב גולן גם שלא מכיר אישית אבל עושה רושם שהוא
מבין גם דבר או שניים בתחום אבל תכלס אני עם רפי מזרחי. כל אחד צריך לסנן ו"לזקק" את המידע שהוא נחשף אליו כאן בפורום
ולהגיע להחלטה הטובה ביותר שלו.

שיהיה בהצלחה לכולם :)

יום נקסים

dvir831

New member
וואי יוני בלי להעליב כפרה אבל... הבנת הנקרא(!)

חלילה לא זילזלתי ביריב מה יש לך??? הבנאדם תותח בתחום ולהפך הוא מבחינתי הגורו ומספר אחד במינופים בנדל"ן על מה אתה מדבר???
דיברתי על שלא התקדם הלאה השלב של השיחה בינינו לידי מעשים (!) וזה בסדר גמור שהרי מדובר בכימיה, בשיחה שהייתה לנו, אינני מתבייש
לחשוף כי בשיחתי איתו קיבלתי הרושם כי הוא מנתב אותי להכנס לקבוצת השקעה ולא לרכישת נכס פרטי כפי שרציתי, כפי שהיה מבחינתי הצורך
שלי - לדעתי זה פספוס מצידו וגם מצידי אבל אני בטוח כי דרכינו תפגשנה עוד.

זה רק מוכיח כי לפעמים רושם ראשוני ואפילו שיחה ראשונית מקבלים לעיתים חיווי שיכול להיות מוטעה, יכול להיות שעכשיו יריב ייזכר בשיחה
ויגיד "על מה הוא מדבר" לא הייתה לי כוונה להזיזו לכאן ולשם" אבל בשיחה שלי איתו זה הרושם שקיבלתי ורק על זה דיברתי ולא חלילה
לזלזל בכבודו של אדם שלא נדבר על מקצועיותו בתחום!

vinney

Well-known member
אומנות השימוש בסימני פיסוק

גם אני הבנתי אותך כמו שיוני הבין

gggg40

New member
השקעת נדלן במישיגן

שלום לכולם,
לבעלי הנסיון בינכם, מה ייתם אומרים על השקעה במדינת מישיגן, אני מדבר על מחוז Wayne
מבדיקה של כמה ערים במחוז זה, נראה שההכנסה השנתית היא כ 50K$ בשנה, רמת פשיעה נמוכה ואחוזי תפוסה של בתים מעל 90%.

כמובן שיש ערים הרבה פחות אטרקטיביות, עם אחוזי פשיעה גבוהים, בתים ריקים (מעל 20%) וכו'

המחירים לפחות מאוד אטרקטיבים גם בערים עם הנתונים הטובים.

אז מי יכול לשפוך קצת אור על האזור (יותר טוב/פחות טוב), ואם מישהו מכיר גם מתווך אמין שעובד באזור, וחברת ניהול, יכול מאוד לעזור.

תודה רבה

ג

Dan Berger

New member
השקעה טובה בארה״ב

איך שאני רואה את הדברים (זו רק דעתי) זה פחות משנה איפה אתה קונה, חשוב בהרבה זה
בליווי מי אתה קונה. צריך לזכור שבסופו של דבר כל ההשקעות בטווח 30-40 אלף דולר
יהיו בשכונות שמתאימות לחתך סוציו אקונומי שלא יכול (או לא רוצה) לקנות בית בסכום הנמוך הזה...
וההבדלים היחידים שבאמת חשובים, זה הקלות להשכיר, הקלות לקבל סיוע בשכר דירה, והקלות
לקבל שכר דירה כמה שיותר גבוהה. ואת זה לא תלמד באינטרנט, אלא רק מהשטח.
&nbsp
לדוגמא, לי יש שלושה נכסים ברוצ׳סטר ניו יורק, ואני מרוצה מהם מאד. אני יודע על אחרים שקנו
ברוצ׳סטר ומאד לא מרוצים (בלשון המעטה) כך שזה לא איפה, אלא איך.
אני יכול להמליץ לך לדבר עם דיוויד בודנר שאצלו הנכסים שלי. אתה גם יכול ללמוד דבר או שתיים
מהחומר שיש באתר שלו.
www.bodner-group.com

תודה על המחמאות אבל...

חברים יש פה כמה שכל תגובה שלהם זה המלצה על אותו אדם, בחיאת בואו נפסיק עם זה, זה הופך להיות לא אמין, ויוצר אנטי על אותו אדם.
תודה גם ליוני שפירגן לי, אבל באמת שאין צורך, באנו ללמוד..כל השמות שהועלו פה (כולל אני) יסתדרו בלי ההמלצות של אותם אנשים. בסך הכל מישהו שאל על אזור וקיבל תשובות לא קשורות של מי יזם טוב טוב יותר ומי פחות...:)
לגבי שאלתך על מישיגן, אני ליוויתי בזמנו משקיע ששקל לרכוש שם.
שלח כתובת ופרטי עסקה וזה יעזור לי לתת לך תשובה מדויקת יותר, כולל מחירים, רחוב ותוכנית עסקית
יש מצב?

למעלה