השפלה - המשך

smalldick137

New member
השפלה - סיפור

זה סיפור שפרסמתי בפורום ספציפי יותר, והחלטתי נסות אותו גם על קהל רחב יותר. אשמל לקבל עליו תגובות: [email protected] (בבקשה לציין את שם הסיפור בשורת הנושא). הנה זה בא... רצפת הסלון מכוסה במזרונים כחולים. אני נכנס, ויודע שעכשיו הצ'אנס האמיתי שלי. אני מתבונן אל אפרת, מושא הערצתי כבר שנים רבות, ויודע שעוד מעט אוכל לזיין אותה. אפרת היא ג'ינגית בת 34, שנתיים מבוגרת ממני. היא בחורה די גבוהה ומלאה למדי, עם חזה גדול, ואני מנחש שקצת נפול כשהוא לא נתמך (במיוחד אחרי שתי לידות), אבל זה סקסי בעיני. היכרנו באוניברסיטה והתיידדנו. אף פעם לא קרה בינינו שום דבר מיני (חוץ מכמה שיחות על העניין, ועלי להודות שהסיפורים על התנסויות מיניות שהיו לה נתנו לי השראה ללא מעט לילות של אוננות), אבל תמיד חשקתי בה. גם אחרי ששנינו התחתנו, עם בני זוג אחרים. היא נישאה ליובל, בחור נמוך (בגובה שלה), רזה ודי יורם. איש מחשבים עם משקפיים... נראה חנון אמיתי. אני נישאתי לענת, הצעירה ממני בשנתיים. ענת היא בחורה קטנה ורזה (1.60, פחות מ-50 קילו) עם שיער חום, עיניים ירוקות וחיוך מתוק. היא די שמרנית וביישנית, ולא היה לה שום ניסיון מיני לפני שהיכרנו. חיי המין שלנו לא היו להיט גדול - אני אמנם בחור די גבוה (1.82) ונראה חזק, אבל לא מי יודע מה מצוייד - 11 ס"מ בסך הכל. אני גם לא מאהב מוכשר במיוחד, ונוטה לגמור די מהר. לא אחת קרה שמראה שיער הערווה הכהה של ענת העביר אותי על דעתי, וגמרתי ישר על הירך או על הבטן שלה, אפילו לפני שניסיתי לחדור. היא אף פעם לא התלוננה, ותמיד אמרה שזה בסדר, ושהיא נהנית. עם השנים, היא הכירה את אפרת, והן התיידדו. אני לא יודע בדיוק מתי הן הגיעו לנושא המין, אבל ערב אחד, בסלון דירתנו, התחילו לדבר על זה. כלומר, אפרת סיפרה שיובל והיא עשו את זה ארבע פעמים בלילה שעבר. ענת ואני הסמקנו מבושה (ניסיתי לזיין אותה בלילה, אבל גמרתי עוד לפני שהיתה לי זיקפה מלאה). נסיונות להחיות אותו לא עלו יפה (אני צריך לציין שענת לא מתה במיוחד על מין אוראלי, ותמיד כשאני עושה את זה היא ממהרת לעודד אותי לחדור לתוכה), ונדמה לי שהיא נרדמה הרבה אחרי... קצת מאוכזבת ולא מסופקת. אפרת לא לחצה עלינו עם שאלות, אבל ציינה כמה שהיא אוהבת גברים חזקים, וכמה זה מגרה אותה. ענת הסכימה איתה (להפתעתי), ואמרה לה שאני מאוד חזק. אפרת סקרה אותי במבט קצת מזלזל, ואמרה שנראה לה שיובל הרבה יותר חזק. לא האמנתי למשמע אזני. אני, 1.82, 90 קילו, מתאמן בחדר כושר (טוב, לא באופן סדיר, אבל לפעמים). הוא בקושי 1.70, שוקל אולי 60 קילו, ונראה שהוא לא מסוגל לפתוח בקבוק שתיה בלי עזרה של מבוגר... מאיפה היא מרשה לעצמה לזלזל בי כך? אמרתי לה שאני מוכן להתחרות איתו בכל ספורט, והוא הסכים. היתה זו אפרת שהציעה היאבקות... פרשתי בסלון את המזרונים של ההתעמלות, ויובל עזר לי, בזמן שהבנות ניסו להחליט על החוקים. "אתם יודעים מה?", הציעה אפרת. "אם אתם כאלה גברים, למה שלא תהמרו על כל הקופה? אני מציעה שהמנצח יזכה בשתינו (הסתכלה על ענת), ויוכל לעשות איתנו מה שירצה כל הלילה. מה את אומרת?". להפתעתי, ענת הסכימה. לא האמנתי בחיים שהיא תלך על משהו כזה. יובל גם הסכים, ואפילו אמר לי שתמיד נמשך לענת... מה הולך פה? אמרתי לו שאין לו שום סיכוי, אבל אם הוא רוצה לראות אותי מזיין את אפשרת, אז אין שום בעיה. אני אקרע לו את הצורה. אני כבר הייתי מוכן לקרב, אבל אז חאפרת הית העוד הצעה. "מכיוון שאנחנו הפרס, גם לנו מגיע להנות קצת. למה שלא תיאבקו ערומים? אפשר אפילו לבחון כמה אתם ראויים לפרס: אני מציעה שהמפסיד יהיה זה שנכנע או זה שגומר ראשון... מה אתם אומרים?". יובל הסכים, וענת כמובן לא התנגדה. לא נשארה לי הרבה ברירה. יצאתי להתפשט בחדר השני. כשחזרתי, רק עם תחתונים, ענת ואפרת כבר ישבו על הספה, ונראו לי מגרות מאוד: שתיהן במכנסיים קצרים וגופיות. יובל עמד מולי, פןשט את חולצתו. להפתעתי, החזה שלו היה הרבה יותר שעיר משלי... לי כמעט אין שיער על הגוף, ואילו הוא נראה פתאום די גברי. הוא פשט את התחתונים, ואני הייתי די המום. הזין שלו הדלדל רפוי, אבל היה לפחות 15 ס"מ, הרבה יותר גדול משלי כשהוא עומד, וגם הרבה יותר עבה. מתחתיו היה שק אשכים שנראה ענקי, כבד ושעיר... פתאום הרגשתי קצת מבוייש להתפשט לעיני הבנות, במיוחד אפרת. אבל לא היתה לי ברירה, הזין שלי כבר עמד כמעט לגמרי, מההתרגשות של הבנות הצופות בי, ועדיין היה קטן בהרבה מהתותח הרפוי של יובל. הבנות ציחקקו, ואפרת קראה לנו לעמוד זה לצד זה, להשוות. כל כך מביך.. הוא בחור קטן ומצומק, אבל ערום הוא נראה הרבה יותר גברי ממני...

smalldick137

New member
השפלה - המשך

שנינו נעמדנו בתנוחה קרבית, ואני ניסיתי להרגיע את עצמי. יש לי יתרון גודל עצום, גם אם אף פעם לא הייתי חזק במיוחד. יובל הסיר את משקפיו, והיינו נכונים לקרב. מיהרתי לתקוף, תפתסתי את הידיים שלו, וניסיתי להפילו. להפתעתי, הוא התנגד חזק מששיערתי, ובסיבוב קל הצליח להשתחרר מניסיון האחיזה ולהפיל אותי לרגליו. הבנות מחאו כפיים. "מה קורה, גבר?", הוא חייך. "קום, קום, עוד לא התחלנו". קמתי, ותקפתי שוב, הפעם יותר בזהירות. תפסנו זה את ידי זה, וניסיתי להשתמש ביתרון הגובה כדי לדחוף אותו למזרון. הוא לא התרשם. "אתה די חלשלוש בשביל בחור בגודל שלך", אמר, ודחף אותי בכוח. נפלתי על הישבן, המום. הוא כבר הבין עם מי יש לו עסק, וכשקמתי שוב, נטל את היוזמה. הוא לא תקף ממש, אבל כל פעם שעשה תנועה לעברי נסוגתי בבהלה, לקול צחוקן של הבנות. "יאללה, תן לו כבר", קראה אפרת. "כן, תראה לו מי הגבר", הוסיפה ענת. הייתי בהלם. יובל הצליח לסובב את זרועי מאחורי הגב, ואילץ אותי לכרוע ברך. זה כאב מאוד, אבל לא הצלחתי להשתחרר. הוא השכיב אותי על הגב, והתיישב על החזה שלי. הזין הענק שלו קרוב לפני. ניסיתי להשתחרר בכל הכוח, אבל הוא היה חזק מדי. או אולי אני הייתי חלש מדי. הבנות המשיכו לקרוא לו לגמור אותי, והוא סטר בפני. אפילו שמעתי את ענת קוראת "תכניע אותו כבר, אני מתה להרגיש גבר אמיתי!!". הסטירות שלו היו מכאיבות ומשפילות, ואני התחלתי לבכות. לא ידעתי מה לעשות. את יובל ואת הבנות זה שעשע. מדי פעם הוא הזיז את האגן, והצליף בפני עם הזין שלו... הוא שאל אם אני נכנע, אבל רק בכיתי. בסוף הוא קם מעלי בשאט נפש, ואמר שאני בכלל לא ראוי להיקרא גבר, ואפילו בחורה יכולה לנצח חלשלוש כמוני. הוא נעמד מעלי, והתחיל לשחק ברגלו עם הזין שלי. לא לקח הרבה זמן, והטיפות המעטות שלי ניתזו על בטני. שתי הבנות הסתערו על יובל בשמחה. הן התפשטו במהירות, והייי מופתע מהשקיקה שבה ענת מצצה את הזין האדיר, שהזדקף במהירות. לי היא כמעט אף פעם לא הסכימה למצוץ. לא עבר זמן רב, ויובל התחיל לזיין את ענת מאחור.. תנוחה שאף פעם לא הצלחתי בה, בגלל קוצרו של אברי. זה היה מחזה מהים, היא לא הפסיקה לגנוח ולצעוק "עוד, עוד, אתה כל כך גדול... כן... אתה כל כך טוב... אאאווו... כןןןןן.... כל כך עמוק.... אתה כל כך חזק... כל כך גברי... איזה זין נפלא. עוד... עוד...".לא הצלחתי לספור כמה פעמים היא גמרה, אבל הוא זיין אותה כך לפחות חצי שעה, כשאפרת מלטפת ומנשקת אותו, ונראה לי שגם נוגעת בעצמה... כשהוא גמר היא התמוטטה על המזרון... ניגשתי אליה, והצעתי שנלך לישון, ונסיים את הערב. אבל היא צחקה עלי, והורתה לי ללקק לה בין הרגליים. לא האמנתי, והתכוונתי לסרב, אבל יובל הסתכל עלי במבט מאיים. צללתי אל שיער הערווה של ענת, שהיה ספוג זיעה ומיצי תאווה של שניהם. זה היה מגעיל ומשפיל, אבל באורח פלא גם מהנה. אפרת שמה לב שהזין שלי מתחיל לעמוד שוב "אני רואה שאתה אוהב את זה", אמרה. "כנראה שלזה אתה מתאים, ולא לזיין אישה עם הכלי העלוב שלך". יובל התאושש במהירות וזזין את אפרת זיון שכמוהו לא ראיתי, אפילו לא בסרטים כחולים. היא גמרה לפחות שלוש פעמים, בכל מיני תנוחות, לפני שהוא גמר לה על החזה ועל הבטן. היא הורתה לי ללקק את זה ממנה, וגם הפעם צייתתי. ליובל היה כושר אדיר, ובמשך הלילה זיין כמה פעמים את ענת ואפרת לסירוגין. בשלב כלשהו נרדמתי על המזרון, כשלצדי נמשכת החגיגה. התעוררתי בבוקר, הבית היה שקט. ענת היתה בחדר השינה, אחרי מקלחת. "בוקר טוב", היא מרה בחיוך. "אני מקווה שנהנית אתמול, כי אפרת ויובל באים הערב. תתכונן לקרב גומלין...".

bugbuster

New member
../images/Emo127.gif סיפור טוב.

גבר המספר על עצמו כאנדר דוג הוא תמיד סיפור מעניין.
והעיקר, לראות את אישתך כשגבר אחר מזיין אותה, עושה לך את זה? ספר עוד?

הערה טכנית לך הכותב , בוא התקרב

בכדי ליצור קשר בין חלקי הספור תכניס אותם כהודעה ותגובה להודעה כמו שהכנסת צריך לחפש את ההודעה הראשונה של הסיפור אולי GGG תוכל לסדר את זה הספור שלך מעניין ואם קוראים חצי ממנו מפספסים לכן קח את ההערה שלי לתשומת לבך ולהנאת הקוראים שלך

GGG המנהלת שלנו חעשה קסמים

אולי את מנהלת יקירה תוכלי להצמיד חלק הראשון לחלק השני הספור חמוד חבל שיאבד חלקו הראשון

למעלה