השערה...
קטנטן

sexy-babe

New member
השערה... ../images/Emo58.gif קטנטן

נכון בספר החמישי אומרים שכל "טהורי הדם" הם קרובי משפחה? והוויזלים הם טהורי דם... אז רון קרוב של מאלפוי! שמתם לב לזה ואני באיחור או שלא?

TwelveEyes

New member
שמתי לב לזה...

אבל הם קרובים רחוקים מאוד, וגם אז זה רק קרבה מנישואין.

sexy-babe

New member
אני שמחה בשביל הוויזלים

לא הייתי רוצה משפחה כמו של דראקו

Kryptonite

New member
המממ...../images/Emo168.gif

יכול להיות. אולי יש סיבה יותר מעניינת (ריבי משפחה, וכו') שמשפחת מאלפוי לא מחבבת את הוויזיליס ולהפך?

C.R

New member
גם השערה...

וולדמורט והארי יכולים להיות קרובי משפחה (משפחת פוטר והמשפחה של אמא של ולדמורט...)

JaWbreaker15

New member
אממ אולי, אבל... ../images/Emo58.gif

אני מניחה שהעיפו את אמא של טום מהלוח ברגע שהיא התחתנה עם מוגלג. יעל

=Wednesday=

New member
כנראה.. ../images/Emo58.gif

גם סיריוס (
) אמר משהו כמו "אין בוגדים יותר גדולים מהוויזלים"..

../images/Emo58.gif ../images/Emo29.gif

אבי], את זאת שקוראת את הספר בפעם המיליון!
זה צריך להיות בפרק The most ancient and noble house of black

TwelveEyes

New member
הנה: (כולל ../images/Emo58.gif, דהה!)

'The pure-blood families are all interrelated,' said Sirius. 'If you're only going to let your sons and daughters marry pure-bloods your choice is very limited; there are hardly any of us left. Molly and I are cousins by marriage and Arthur's something like my second cousin once removed. But there's no point looking for them on here - if ever a family was a bunch of blood traitors it's the Weasleys.' -"מסדר עוף-החול" (גרסה בריטית); פרק שש; ע"מ 105 (למטה)

mishmesh

New member
כתוב שהם קרובי משפחה... ../images/Emo58.gif

כתוב איפשהו שסיריוס הוא בן דוד שני של מולי איכשהו, והוא קרוב משפחה של נרקיסה, כך שהמאלפויים והוויזלים הם קרובים משפחה רחוקים.

../images/Emo58.gif ../images/Emo29.gif

סיריוס ומולי בני דודים דרך נישואים, אז הקשר לא יכול להיות דרכה. אבל סיריוס אומר שארתור הוא בנדוד שני שלו, once removed, זה בעקרון אומר שהוא בנדוד שני של אבא שלו, או של אמא שלו. אם ארתור בנדוד שני של אמא של סיריוס אז אין קשר בין המאלפויים לוויזלים, כי נרקיסה הייתה בלאק אז היא בת דודה של סיריוס דרך אבא שלו. אבל אם ארתור הוא בנדוד שני של אבא של סיריוס אז הוא ונרקיסה גם בני דודים שניים, once removed.

once removed - ../images/Emo29.gif

אני לא בטוחה שיש לזה מילה בעברית, אם כן אני לא מכירה אותה...
זה אומר שהם לא מאותו דור. לדוגמה ניקח את חזי ודינה - חזי ודינה בני דודים. לבת של חזי קוראים סווטלנה, אז במקום להגיש שדינה היא בת דודה של אבא של סווטלנה אומרים שדינה היא בת דודה של סווטה, once removed, כי יש הבדל של דור אחד בינן. עכשיו הבת של דינה, שקוראים לה ג'ורג', היא בת דודה שניה של סווטה. לסווטה יש בת שקוראים לה סמדר, סמדר תהיה בת דודה של דינה, twice removed, כי יש בינן הבדל של שני דורות. קפיש?

HaMsTeR

New member
יייאייי!! ^_^../images/Emo13.gif../images/Emo118.gif

סוף סוף ספוילר שכבר הגעתי אליו
אממ.. לא חשבתי על זה יותר מידי
בעעע.... אבל.. מסכן רון

למעלה